Další horor od tvůrce Saw


ikona
Mr. Hlad
james wan
James Wan se nás chystá znovu vyděsit. Připravte si čisté trenky.  

James Wan je jeden z nejtalentovanějších hororových tvůrců současnosti, navíc se mu podařilo opustit pozici režiséra u Saw a zůstal jen producentem, takže si zvládnul nahrabat, aniž by nepovedené sequely kazily jeho reputaci. Takhle se to dělá! Vedle toho se mu však povedlo natočit i solidní horor Zlověstné ticho, vynikající thriller Rozsudek smrti a loňskou pecku Insidious. A na tom posledním opět vydělal hromadu peněz, člověk by tedy čekal, že se pustí do sequelu. Wan však místo toho chystá novinku The Conjuring.

Mělo by jít o horor vycházející ze skutečných událostí. Ed a Lorraine Warrenovi byli manželé a démonologové, kteří se živili tím, že vyháněli duchy z míst, kde neměli co dělat. V sedmdesátých letech se pokoušeli pomoci rodině Perronových a snažili se vyhnat zlé bubáky z jejich farmy na Rhode Islandu. Ovšem malinko se to pokazilo. Jak moc je to vážné s tím „na základě skutečných událostí“, je víceméně jedno, protože James Wan by nás nejspíš dokázal vyděsit, i kdyby režíroval přímý přenos z utkání třetí ligy bulharských házenkářů. Momentálně se jedná o herecké účasti Patricka Wilsona, jenž si zahrál hlavní roli i v Insidious, a v roli jeho manželky možná uvidíme Veru Farmigu. Opět žádné hvězdy, ale sakra zajímaví herci. Rozhodně jsme zvědaví.

---

Vytáhni v hospodě: Po odstoupení Stephena Chow byl James Wan vedle Michela Gondryho hlavním kandidátem na režii Zeleného sršně. Jak se k tomu dostal? Seth Rogen měl od studia za úkol napsat seznam režisérů, se kterými by chtěl pracovat a z těch si pak studio vybíralo. Kdyby se takhle pracovalo všude, Marcus Nispel by už do smrti nic nenatočil!

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace