George Clooney jako reálnější Indy?


ikona
Mr. Hlad
george clooney
Náckové třeste se, chystají se na vás intelektuálové! 

George Clooney si vždycky uměl vybírat režiséry a projekty. A když se mu nic nelíbilo, natočil si něco sám. Jeho Dobrou noc a hodně štěstí, Milujte svého zabijáka nebo Den zrady jsou rozhodně povedené filmy a Clooneyho nikdo nemůže obviňovat z toho, že by byl jen dalším hercem, který se mermomocí chce pokoušet procpat za kameru. Režie mu prostě jde. Teď si vybral další projekt a po černé komedii, politice a sportovním retru se chystá vydat mezi nacisty. A trochu jim zatopit. V dramatu The Monuments Men bude hrát člena speciální jednotky, ovšem žádného řezníka, který měl za úkol likvidovat Fritze a kosit nepřátele protipěchotním kulometem.

The Monuments Men byla parta ředitelů muzeí, kurátorů a historiků, kteří se rozhodli zachránit před Hitlerem umělecké sbírky z obsazených států. Adolf byl totiž velký fanda umění s vytříbeným vkusem (co neodpovídalo nacistické ideologii, bylo zlikvidováno). Děj by se měl věnovat šestici mužů, kteří po Dni D měli za úkol vyrazit do Berlína a tam najít, shromáždit a případně uloupit zpět umění nakradené nacisty. Zní to hodně zajímavě. Clooney bude mít krom režie a hlavní role na starosti i produkci, s níž mu pomůže stálý spolupracovník Grant Heslov. Ti dva spolu dělali na všech filmech Clooneyho-režiséra krom debutu Milujte svého zabijáka a zatím vždycky zvládli odvést parádní práci. Clooney teď prý přemýšlí o tom, koho do The Monuments Men obsadit. V Hollywoodu se ale nejspíš najde jen málo herců, kteří by ho poslali do háje. Rozhodně jsme zvědaví už teď.

Vytáhni v hospodě: Grant Heslov je dnes velký producent s oscarovými ambicemi, začínal ovšem jako herec a má za sebou „veselé hláškující parťáky“ hlavních hrdinů z Pravdivých lží nebo Krále Škorpiona.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace