The Rock jako G. I. Joe?


ikona
Mr. Hlad
the rock
Usídlí se Dwayne Johnson v akčních hitech na delší dobu?  

Dwayne "The Rock" Johnson|Dwayne Johnson se snaží, ale má smůlu. Muskulaturu má sice pořádnou a vypadá, že kdyby se naštval, mohl by srovnat do latě třeba i Arnolda v jeho nejlepších letech, o charismatu nemá smysl mluvit a slovo cool padá v souvislosti s jeho osobou velmi často. Sám ale film v současné době nejspíš neutáhne. Naštěstí to ale pravděpodobně pochopil. V Rychle a zběsile 5 naskočil do rozjeté série a obstál na výbornou. Na nějaké sólovky za sto milionů dolarů to sice pořád ještě není, vypadá to ale, že diváci Johnsona přijmou, pokud k nim dorazí v trochu současném balení a nesnaží se o ultimátního drsoně jako v Rychlejším. Ten byl určený spíš starší generaci a nejspíš proto to v kinech nedopadlo úplně dobře.

Teď to vypadá, že The Rock by mohl podepsat smlouvu na další velký akční film pro generaci 21. století. Údajně totiž jedná o tom, že by si zahrál v G. I. Joe: Cobra Strikes a to postavu jménem Roadblock, což je... no prostě obrovský chlap s obrovskými svaly. Dvojku G. I. Joe točí John Chu a zatím bylo oznámeno jen to, že z původní party se vrátí pouze Duke, Snake Eyes a záporák Storm Shadow. Tahle série hraček ale nabízí tolik možných postav, že není problém kohokoliv z jedničky nahradit. Pro Paramount se Cobra Strikes stává prioritou příštího léta, protože původně plánovaný sequel Star Treku uvidíme někdy později. Proč, to nikdo neví. The Rock by však studiu mohl pár milionů na zisku nasbírat, tak snad se obě strany dohodnou. Nabízí se ale otázka – když vedle Johnsona vypadal i Vin Diesel jako vyžilý anorektik, jak to bude s Channingem Tatumem?

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace