Zorro míří do budoucnosti


ikona
Mr. Hlad
zorro
Legendární maskovaný hrdina hlásí návrat. Šílený návrat 

Blbých nápadů vyplodí filmový svět každý rok několik. Jednou dostane Dwayne Johnson křídla a hraje Vílu Zuběnku, podruhé Arnold Schwarzenegger otěhotní a jindy zase někomu připadne logické udržovat naživu kariéru Stevena Seagala.

Brzy se tedy nejspíš dočkáme doby, kdy budou Ron Perlman a Christopher Walken hrát v 3D hrané adaptaci příběhů o malých létajících ponících. Ale ne dnes. I když jak to tak vypadá, jejich čas brzy přijde. Hollywood se však do té doby pokusí zprznit další legendu. Slavný maskovaný mstitel Zorro, který v době kolonizace dnešních Spojených států bránil chudé obyvatele Kalifornie před bezprávím, se totiž vrátí. Ale v úplně jiné podobě. Naposledy jsme ho viděli v celkem obstojné Legendě o Zorrovi Martina Campbella, jež navazovala na dnes již skoro klasickou podívanou Zorro: Tajemná tvář. U Foxů se teď rozhodli vydat se trošku jinou cestou.

Nový příběh Zorra pojmenovaný Zorro Reborn se má odehrávat v budoucnosti podobné světu Šíleného Maxe. Klidně si tu větu přečtěte ještě jednou, ale je to tak. Údajně bychom se měli dočkat i atmosféry filmů Sergia Leoneho nebo oscarového dramatu Tahle země není pro starý. Příběh by navíc měl být spíš o pomstě než o boji za spravedlnost. Takže to vlastně bude úplně jiný film, jen v něm bude šašek se škraboškou a kordem. Zcela logické. Režie by se měl navíc ujmout debutant s veselým jménem Rpin Suwannath, takže... no radši nic.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace