Nukleární lednička aneb co jste o Návratu nevěděli [JCFC]


ikona
KarelR
jameson cult film club
Před čtvrteční projekcí Návratu do budoucnosti ještě jedno pojednání o téhle živé filmové klasice... 

 

Návrat do budoucnosti znají snad všichni nazpaměť. Marty McFly s tváří Michaela J. Foxe nasedne do Deloreanu, odcestuje 30 let do minulosti a snaží se dostat zpátky. Pokud možno v jednom kuse. Pomáhá mu v tom doktor Brown, ztvárněný věčně vyšilujícím Christopherem Lloydem, přičemž je nad vším cítit hravá režisérská ruka Robert Zemeckise. V roce 1985 ale mohl do kin přicestovat zcela jiný film.

Scénář Návratu do budoucnosti totiž prošel hned několika fázemi vývoje. V jeho jádru byl ale pořád nápad scenáristy Boba Galea, který jednoho dne objevil středoškolskou ročenku svého otce. A začal přemítat nad tím, jestli by se kamarádil s jeho mladším já. Větší i menší detaily dnes už legendárního výletu do minulosti se ale neustále měnily. Profesor Brown, který neměl psa Einsteina, ale šimpanze Shempa, v původní vizi s Martym prodával ilegální videokazety. Z tohohle kšeftu financovali stavbu stroje času, kterým byla lednička, jíž mohla skok v čase umožnit pouze blízká atomová exploze...

Celý článek najdete na námi spravovaném blogu jameson.moviezone.cz

A doufáme, že se uvidíme ve čtvrtek 27. ledna v 19:00 v Retro Music Hall na projekci. Sami jsme zvědaví, co je na výletníky v čase nachystáno... :)

 

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace