Víme, kdo je Bilbo Pytlík


ikona
Mr. Hlad
hobit
Hobit dostává konečně tvář 

Samotné problémy spojené s natáčením Hobita, respektive vůbec s přípravami na natáčení, by vystačily na nějaké to drama s oscarovými ambicemi. Přesouvalo se, přepisovalo, stávkovalo, odcházelo, vyhrožovalo a nakonec to vypadá, že se bude i natáčet.

Peter Jackson je oficiálně za kamerou, všichni jsou najednou zase kamarádi a herecká jména, o nichž se donedávna jen spekulovalo, začínají studia oficiálně potvrzovat. Jednoduše řečeno - Bilbo Pytlík dostane tvář Martina Freemana. Ten si zahrál třeba v Lásce nebeské nebo ve Stopařově průvodce galaxií, nejčerstvěji si ho však mohou fandové pamatovat ze seriálového Sherlocka, kde si zahrál moderního doktora Watsona. O Freemanovi se v souvislosti s hlavní rolí mluvilo docela dlouho a docela hlasitě, takže žádné velké překvapení to není.

Oznámena však byla i další jména. V rolích trpaslíků se objeví nepříliš známí herci jako třeba Richard Armitage, Mark Hadlow, John Callen, Stephen Hunter, Peter Hambleton, Aidan Turner, Rob Kazinski nebo Graham McTavish. Toho jediného si snad můžete pamatovat z posledního Ramba, kde si zahrál britského velitele komanda. Počítá se pochopitelně i s návratem Andyho Serkise a Iana McKellena. Ve hře jsou stále i James Nesbitt nebo David Tennant, případně Stephen Fry, Saorise Ronan nebo Bill Nighy, jenž by mohl namluvit draka Šmaka. Oficiálně ale zatím víme jen o Freemanovi a bandě skoro bezejmenných trpajzlíků. Ale buďme rádi, že se okolo Hobita něco konečně děje.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace