Konec světa se blíží


ikona
Mr. Hlad
mad max
Jak přežít dobu ledovou?  

Postapokalyptické filmy byly donedávna ohroženým žánrem, avšak teď se jim docela daří. V posledních měsících a letech jsme tu měli například Cestu, Já, legenda, 28 dní poté, Knihu přežití a něco se konečně děje i okolo čtvrtého Šíleného Maxe.

A přiživit se hodlají i béčkaři. Postapokalyptický horor The Colony se bude odehrávat ve světě, do něhož zavítala na návštěvu další doba ledová. Veselí mamut, lenochod a šavlozubý tygr se ale tentokrát neobjeví. Většina lidstva pomře hlady nebo chladem a těch pár hrdinů, co zůstane, musí hledat úkryt. Naštěstí se dá přežít v podzemní, avšak hrdinové nebudou muset řešit jen adaptaci na nové prostředí, ale jejich hlavním úkolem bude zachovat lidstvo a civilizaci a zabránit, abychom neklesli na úroveň zvířat. A co hůř, pod zemí navíc žije něco, co se s lidmi nemá ani trochu v lásce.

Režie se ujme Patrick Tatopoulos, zkušený tvůrce vizuálních efektů, který pracoval třeba na filmech jako Godzilla, Silent Hill nebo Já, robot. Za kameru si poprvé sedl v loňském roce, kdy natočil třetí Underworld. Žádná velká sláva to ale nebyla. Třeba se teď bude víc snažit a v The Colony toho ze sebe vymáčkne víc, ale šance, že od něho dostaneme něco víc než jen další sci-fi béčko, je nejspíš dost malá. Ale i to sci-fi béčko může být nakonec fajn, tak uvidíme. Natáčení začíná na podzim.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace