Tato stránka používá cookies. Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.

Wall Street 2. Se Shiou?


ikona
Mr. Hlad
michael douglasoliver stoneshia labeouf
 

Oliver Stone, který se nechal hrdě titulovat „svědomí Ameriky,“ je posledních pár let poměrně k smíchu. Jeho World Trade Center je zážitek, který otřese i tím nejotrlejším filmovým divákem a při pohledu na jeho uměle kontroverzní Comandante si člověk říká, jestli je Stone sváteční patriot, režisér, co udělá pro úspěch všechno, nebo prostě jen idiot. Ale abychom byli fér – Stone zažil už lepší časy a rozhodně se pod pár hodně dobrých filmů podepsal.

Jedním z nich je bezpochyby Wall Street, díky kterému má Michael Douglas doma Oscara. Před dvěma lety Foxové oznámili, že si pořídili práva na pokračování a počítalo se právě i s návratem Douglasova Gordona Gekka. Ale teprve teď se začíná něco dít. Comeback žraloka kapitalismu má Oliver Stone nakonec nejen produkovat, ale i sám režírovat. Gekko by pod jeho vedením měl narazit na mladíka, který má talent a mohlo by z něho něco být. Minimálně pár milionů na kontě. Vypadá to tedy, že druhé Wall Street bude v podstatě úplně to samé co jednička, jen Charlieho Sheena dost možná nahradí Shia LaBeouf, jenž momentálně jedná o tom, že by se vedle Douglase objevil. Douglas i Stone by nějaký pořádný hit potřebovali a pokračování/zremakování jejich společného hitu rozhodně není špatný nápad. Zvlášť v době všudypřítomné ekonomické krize. Jestli se jim ale podaří navázat tam, kde přestali, zjistíme nejspíš až za dlouho.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace