Tato stránka používá cookies. Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.

Třetí Transformers, jiní pisálkové


ikona
st39.6
 

V Paramountu mají jasno, třetí Transformers si odbudou premiéru někdy v červnu. Jen ještě nikdo neví, jestli 2011 nebo 2012. Michael Bay totiž po telefonu sice odkýval datum premiéry, ve studiu si ale nějak popletli roky. Nikdo teď tedy neví, jestli budou Transformers 3 v roce 2011 bez Baye, nebo s ním až o rok později. Sám říká, že si chce oddechnout od bijících se robotů a "nula-jedenáctka" se mu ani trochu nelíbí. Samozřejmě v tom, jako vždy, budou hrát roli také peníze, s Transformery by ale mohlo hnout ještě něco.

Roberto Orci a Alex Kurtzman, scénáristé obou dílů, se totiž ke třetímu dílu nevrátí. Práce mají dost a sami s trochu bojí, že by zapadli do stereotypu (nebo možná nemají nápady a vymlouvají se;), je tedy dost pravděpodobné, že scénář třetího dílu skončí v rukou někoho jiného. Je ještě moc brzo na to, abychom řešili, co se s dalším robomasakrem bude dít, je ale možné, že by se série s třetím dílem vydala do světa s úplně novým tvůrčím týmem? Já vím, bylo by to jak pivo bez chmelu, ale Hollywood z látky rád ždíme peníze, dokud je horká a rok je dlouhá doba...

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace