Od Batmana do Izraele


ikona
Mr. Hlad
dark knight
 

Znáte jméno Charles Roven? Ne? Brzy budete. Když nějaký producent vypustí do světa film, jenž vydělá miliardu dolarů, velmi rychle se o něm začne mluvit. Charles Roven měl Temného rytíře, ale je zodpovědný třeba i Dostaňte agenta Smarta, Čistou práci, Tři krále nebo Dvanáct opic. Za svou pětatřicetiletou kariéru už toho zkrátka stihl poměrně hodně, ale byl to právě až nový Batman, díky němuž se o Rovenovi začalo pořádně mluvit. A ten toho teď hodlá využít. Již tento týden bude mít premiéru jeho thriller The International a na příští rok chystá výpravu do středověku s Nicolasem Cagem Season of the Witch. A hodlá se podívat i do Izraele.

Chystané drama, na němž spolupracuje s producentem Richardem Sucklem (dělali spolu právě The International) se bude jmenovat Road to Damascus a jeho hlavním hrdinou bude novinář, jenž zjistí velmi nepěkné věci, díky nimž mu půjde o krk. Po letech bojů to totiž vypadá, že Jeruzalém a Palestina konečně dospějí k dohodě a namísto vzájemných přestřelek půjdou všichni slavit. Naneštěstí je tu ale někdo, komu se to nelíbí. Roven si díky Temnému rytíři sice asi bude moci dovolit oslovit hereckou i režijní smetánku, ale Království nebo Zrádce žádné velké hity nebyly a oscarová Syriana se sice na blízkém východě odehrávala, ale přeci jenom šlo o trošku jiný styl než jeden novinář VS banda teroristů. Teď bude záležet na tom, jak se v kině bude dařit Clivu Owenovi a Tomu Tykwerovi. Úspěch The International ovlivní nejspíš i budoucnost Road to Damasacus.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace