Jackie hecuje Smithe


ikona
Mr. Hlad
jackie chanremake
 

Prakticky každý, komu je dnes přes dvacet, zná sérii Karate Kid. V dětství u videa vysedávaly celé party kluků, kteří se nemohli dočkat, až Daniel udělá svůj proslulý kop a o víkendech se učili bojová umění s pomocí malířské štětky a leštění auta. Zatímco Pat Morita učil mladého Ralpha Macchia, jak by měl nakopat zadky bandě šikanujících spolužáků, o pár tisíc kilometrů dál na východ předváděl Jackie Chan věci, proti nimž bojové scény v Karate Kid vypadaly jako snaha kapra dostat se z bláta zpátky do rybníka. Byla to sranda, ale trošku smutná. Chan už měl v roce 1984 za sebou pár zásadních filmů a opakovaně ukazoval, co všechno lidské tělo snese. Dneska už je situace trošku jiná a z bývalého postrachu pojišťoven je čtyřiapadesátník se sklonem hrát v blbých komediích.

Světy Jackieho Chana a Karate Kid se však dost možná propojí, protože gumový asiat dostal údajně nabídku zahrát si mentora hlavního hrdiny v remaku. Ten se bude odehrávat někde v Asii, ale příběh bude víceméně stejný jako před čtvrt stoletím. Šikanovaný mladík se seznámí se starým mistrem, který ho naučí co nejefektivněji ubližovat lidem a hrdina nakonec padouchům všechno vrátí. Už dlouho se ví, že hlavní roli by si měl zahrát Jaden Smith, ale je dost těžké představit si tohoto desetiletého chlapce v kimonu vedle legendy bojových filmů. Režisér Harald Zwart, jenž právě dokončuje pokračování Růžového pantera, se také jeví jako hodně podezřelá volba, tak snad během natáčení někoho napadne na týden odejít a nechat Jackieho a jeho stunt team trošku se vyblbnout.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace