Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Soutěž s Cestou na Měsíc 3D


ikona
Mr. Hlad
redakcesoutěž
 

 Animované filmy z Belgie se v našich kinech příliš často neobjevují, a tak je nutné tuto historickou událost řádně oslavit. A jelikož víme, že 92% čtenářů MovieZone ráda svačí a denně řeší problémy s tím, že se jim v baťohu rozpadla pečlivě nachystaná obložená houska, nachystali jsme pro ně malou soutěž. Pokud tedy řešíte svačinářské problémy, stačí, když správně odpovíte na jednoduchou otázku a při troše štěstí se již brzy budete moci chlubit svému okolí stylovým svačinovým boxem. Jestliže však patříte mezi zbylých 8% nebo prostě jen chcete zapůsobit ve společnosti, můžete doufat ve výhru jednoho z pěti odznaků. Prostě a jednoduše – ve hře je pět svačinových boxů a pět placek s motivem Cesty na Měsíc 3D.

A teď k otázce. Ve filmu Apollo 13 se trojice kosmonautů Jim Lovell, Fred Haise a Jack Swigert také, stejně jako muší hrdinové Cesty na Měsíc 3D, vydala k Měsíci, ale díky technickým obtížím byli nakonec rádi, že se ve zdraví vrátili domů. My po vás chceme, abyste nám napsali jak se jmenovali alespoň dva ze tří představitelů astronautů, kteří ve filmu Apollo 13 na Měsíci téměř přistáli. Otázka je to jednoduchá, takže přejeme hodně štěstí při losování.

Odpovědi posílejte na redakce(zavinac)moviezone.cz a do předmětu napište "Cesta na Měsíc".
Uzávěrka odpovědí je 31.1.2009.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace