Zabiják obrů D. J. Caruso


ikona
Mr. Hlad
d. j. caruso
 

D. J. Caruso byl ještě nedávno režisérem, který sice vždycky odvedl velmi slušnou práci, avšak diváci si cestu k jeho filmům většinou najít nedokázali. Ze Salton Sea se sice stal malý kult, ale Zloděj životů nebo Maximální limit byly víceméně propadáky. Pak se Caruso skamarádil se Shiou LaBeoufem a byla z toho úspěšná Distubia a akční lobotomie Oko dravce. Z Carusa se zkrátka stal poměrně velký hráč, jenž si může v Hollywoodu vybírat docela drahé a zajímavé projekty. Už nějakou dobu chystá adaptaci comicsové série Y: The Last Man (první díl nedávno vyšel i česky) o tom, jak to dopadne, když vymře celá mužská populace až na jednoho flákače, jenž musí v postapokalyptickém světě plném naštvaných ženských zůstat živý a zajistit přežití lidské rasy. Sám režisér ale přiznal, že plánovaná filmová trilogie je běh na dlouhou trať, a tak se začal poohlížet po jiné látce.

A našel ji. Carusovým dalším projektem by měla být pohádka s názvem Jack the Giant Killer. Už podle názvu je ale patrné, že o úplně obyčejnou pohádku nepůjde. Film by měl být dospěláckou verzí klasického příběhu o Jankovi a kouzelné fazoli. A bude okolo toho pár mrtvých. V kouzelném království se totiž ztratila princezna a zdá se, že jsou za to zodpovědní obři. Mír mezi lidmi a jejich gigantickými sousedy tedy nejspíš brzy skončí, avšak mladý farmář jménem Jack dostane za úkol vyrazit s partou hrdinů hluboko do nepřátelského území, kde by měl princeznu najít a osvobodit. A taky zlikvidovat toho, kdo je za celou pohádkovou lapálii zodpovědný. Asi by nebylo příliš překvapivé, kdyby se během několika příštích týdnů objevily zvěsti o tom, že zabijáka obrů si zahraje právě Shia LaBeouf. Každopádně i bez něj by Jack the Giant Killer mohl být velmi příjemnou záležitostí. Caruso to s kamerou umí a se slušným rozpočtem by mohl natočit hodně nepohádkovou podívanou.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace