Parádní rok 2009 přeje MZ


ikona
Cival
moviezoneredakce
 

Připijme na devítku! Osmičku jsme zdárně přežili. Byl to rok velkých filmových návratů, bohužel ne nějak zázračně povedených. Devítka bude v tomhle směru pestřejší, protože nabídne zejména věci nové a nečekané. I staří známí pardálové se budou vracet v neokoukaném hávu, ať už tím máme na mysli třeba Jamese Camerona, terminátorskou ságu, Stephena Sommerse, Star Trek nebo Michaela Manna. Předvídá se mnohem hůře, o to víc nás můžou výsledky potěšit. Každopádně, i kdyby se povedlo jen těch dvacet namátkou vybraných filmů na fotkách, rok 2009 by stál za to. Užijte si ho hlavně ve zdraví, když k tomu přidáte i pohodu v osobním životě a úspěšnou snahu v životě pracovním, tím líp pro vás.

MZ k vám bude dál házet metráky čerstvých informací, tak aby vás svět filmu dál inspiroval a bavil. Žágné razantní změny nečekejte. Možná nám to tu bude občas trochu blikat, možná k Testům přibude semo tamo nějaká ta soutěž, ale i v době, kdy Cinemu vedou redaktoři pornočasopisů, bychom si měli zvládnout udržet tu samou úroveň. I sebemenší změna by měla vést k tomu, aby vás na MZ pořád bavilo chodit a aby pro vás byla zároveň atraktivní i obohacující, ať už v jakémkoliv slova smyslu. Držte nám palce a užijte si rok 2009.

 

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace