Smrtící tipovačka!


ikona
Cival
 

Pro následky imfovy dovolené bilancujeme ještě jednou telegraficky. Fakt naposled. :-) Třetí kolo bylo brutální a přeskupilo žebříček vzhůru nohama. Mohly za to nevypočitatelné premiéry, zejména animovaný pohůnek Igor, a těsný souboj o páté místo mezi Righteous Kill a Family That Preys. Pro mnoho tipérů nastal armageddon, který odvelel i zkušené hráče hluboko pod pyschologickou hranici 50%. Jejich jména z pietních důvodů vypisovat nebudu, můžu však upozornit, že nejeden z nich nyní hledá nového kondičního trenéra.

VÝSLEDKY KOLA

Každopádně, přehlídnutím tohoto kola bychom okradli o patnáct minut slávy užvatele wrestling s 82%, stříbrného Mariana, jenž měl o jeden procentní bod méně, i bronzového usera fide s 79%. A Samozřejmě i bramborového Luca44, který díky skvělému tipu vyšplhal na první místo v rámci aktuální sezóny. Více uvidíte sami v žebříčku celé sezóny.

A jak říkám, příště už důkladněji i s podrobným rozborem formy jednotlivých hráčů a imfovou elektronickou tužkou. Tak jen tipujte!

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace