Tipovali jste medvěda nebo holiče?


ikona
imf
 

Kardinální rozstřel tohoto týdne zařídily dvě šaškárny. Jedna byla animovaná, druhá sandlerovsky přihlouplá. Všichni správně tipnuli, že děti budou v přesile, takže se černobílému kung-fu méďovi povedlo s 60 miliony zašlapat Zohana do země. Sandler si s mírně peprným tématem nemůže na svých 38 kousků stěžovat, ale i zažil už i hezčí starty (nicméně jeho největším úspěchem přes 40 milionů byl remake, takže je vlastně "na svým"). Mírně nadstřelená Panda (tipovalo se obecně cca o deset milionů méně) pak samozřejmě ubrala zbylé trojici. Sexy kvarteto z New Yorku zavrávoralo a o pár stovek tisíc pustilo Indyho před sebe, Strangers měli poměrně ostrý propad o cca 58 procent, ale přesto se v Tipovačce mnohým dařilo a rovnou dvanáct hráčů se dostalo s průměrnou přesností přes 90 procent.

Vítězství tentokrát patří Roukysovi (velmi pěkných 94,29%), ale už na druhém místě vystrkuje růžky Joker, takže je vám asi jasné, že v celkovém pořadí je favoritem stále týpek s vysmátou ikonkou. Na dalších místech už se však tancovalo. Newmy se prohodil s liukem, Charlotte poskočila rovnou o dvě příčky (díky pátému místu v aktuálním kole) a Cabal s Civalem se srovnali za ní, následováni... ehm... imfem (tímto díky Silencovi za jeho absenci v tomto kole) a Lucem44 (opět těsné :). Kvůli propadu KarlaR (zpátky na šestnáctou pozici) se do Top Tenu dostal Sublog a konečně i dadza. Gratulujeme.

A konkrétně? Pandu nejlépe tipnuli dadza a MadCat (99,8%), u Zohana se blýsknul Roukys a uderenec. U poklesů zbylé trojice pak můžete najít i pár stoprocentních tipů, což dokazuje, že někteří z přítomných luští z lógru. Přejme jim to, protože v nadcházejícím týdnu to budeme potřebovat všichni. Nový Shyamalan, nový Hulk a poklesy rodinného animáku? To bude parádní oříšek. Mihhi jistě za chvíli doplní i svůj žebříček, takže uvidíme největší poklesy a propady, nicméně pár lidí už teď může oslavovat. Byl to perný víkend, ale přinesl velmi zajímavá čísla. A po vlažné Narnii dokázal, že srdce boxoffice tepe silně a pravidelně, leč občas nevypočitatelně. Zapomeňte na Fantasy Moguls, následujte instinkt. Uvidíme se v cíli dalšího kola. :)

Tipovačka :: Výsledky tohoto kola :: Celkové pořadí :: Celkové pořadí by Mihhi 

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace