Z vězení se utíká!


ikona
st39.6
 

Útěk z vězení je momentálně asi nejnenáviděnější televizní seriál. Od skvělé první sezóny holt uteklo už moře času a za tu dobu se všechno převrátilo naruby. Základní premisu sice tvůrci zachovali, pořád se odněkud utíká, co se ale chlapci dostali z prvního zařízení, krom pár světlých výjimek je Prison Break pěkná nuda. Ale úspěšná nuda. Pokud vás tedy neomrzela scénáristickou stávkou ochuzená třetí sezóna, nezoufejte. Prison Break se vrátí v plné kráse. Ano, čtvrtá série už bude opět o všech dvaadvaceti epizodách. Michael bude hledat vrahy vy-víte-koho, jeho brácha zase odhalí svou mužnou hruď ... prostě všechno zůstává při starém. Nic světoborného už nečekáme.

P.S.: Aby tu nebyly jen seriály - trailer na Cohenovu Mumii si odbyl premiéru na ShoWestu, takže by se časem mohl objevit i na internetu. Studiu se prý testovací projekce strašně moc líbila. To jsme teda zvědaví!

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace