Úmrtí Heatha Ledgera


ikona
imf
rip
 

Nekrologům se většinou vyhýbáme, ale málokdy se stává, že zemře velká hollywoodská hvězda na výsluní, která má navíc před premiérou jednoho z největšího filmu své kariéry. Osmadvacetiletý Heath Ledger se v létě objeví v již dotočeném Temném rytíři, ale vidět jste ho mohli např. v Příběhu rytíře, Patriotovi, Legendách z Dogtownu nebo Zkrocené hoře (za tu byl dokonce nominován na Oscara).

V jeho newyorském bytě ho našla hospodyně a přivolaná záchranka už jen konstatovala zástavu srdce a následnou smrt. Na místě však byly nalezeny i rozsypané prášky, takže policie momentálně šetří možné předávkování a tedy i sebevraždu. Po nezdařeném sebevražedném pokusu Owena Wilsona se jedná o další z hollywoodských šoků.

Heath Ledger toho měl před sebou hodně, včetně roztočené spolupráce s Terrym Gilliamem (The Imaginarium of Doctor Parnassus), jejíž osud je teď ve hvězdách. Zřejmě nejvýraznější Ledgerova role (Joker) tak bude zároveň jeho poslední.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace