Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37481 - 37500 Napsat příspěvek

Six Feet Under - Pilot

Pokiaľ sa to bude niesť celý čas v takomto štýle tak nie je o čom..

Zatiaľ pecka :+ a Richard Jenkins výborný 8)
601633
Pokiaľ sa to bude niesť celý čas v takomto štýle tak nie je o čom.. Zatiaľ pecka *:+* a Richard Jenkins výborný *8)*
Six Feet Under - Pilot
0 0
reagovat
Nick mě nebavil hlavně v té druhé polovině první série, jinak herec mi nesympatický nepřijde, jen mi přišlo, že si tam s ním scénáristi nevědí moc rady... Naopak Shimits byl tragický nazačátku, pak se to s ním zlepšilo, hlavně když pořádně rozjeli linku s Cece. Ta je moje nejoblíbenější postava (v obou sériích)... Jesie je prostě Jesie. Pokud někomu nesedla v prvním díle, nemá nárok. Mně nevadí a vtipů sprostředkovává relativně dost. Zato Winston je naprosto, ale naprosto zbytečná postava a kdyby tam nebyl, pak by se nic nestalo...
Druhá měla slabší snad jeden díl, jinak výborná. Nebylo to rozstříštěné jako první, mělo to jasný tah na branku a vyvážili potenciál všech přítomných. Ty výbuchy Nicka už byly alespoň trochu ok a navíc prakticky ustaly... Jen ten Winston je pořád lama.
Ono možná, že tu 2/2 první série sem nepobral i proto, že v tu dobu mi běžely další, v mnohém srdeční sitcomy. Asi by sem to dával líp, kdyby sem to jel celé v kuse přímo od začátku. Mě totiž prvních pět dílů sedlo hodně, ale pak sem musel jen v týdenním intervalu, což bylo peklíčko...
Snad trojka nespadne...
601629
Nick mě nebavil hlavně v té druhé polovině první série, jinak herec mi nesympatický nepřijde, jen mi přišlo, že si tam s ním scénáristi nevědí moc rady... Naopak Shimits byl tragický nazačátku, pak se to s ním zlepšilo, hlavně když pořádně rozjeli linku s Cece. Ta je moje nejoblíbenější postava (v obou sériích)... Jesie je prostě Jesie. Pokud někomu nesedla v prvním díle, nemá nárok. Mně nevadí a vtipů sprostředkovává relativně dost. Zato Winston je naprosto, ale naprosto zbytečná postava a kdyby tam nebyl, pak by se nic nestalo... Druhá měla slabší snad jeden díl, jinak výborná. Nebylo to rozstříštěné jako první, mělo to jasný tah na branku a vyvážili potenciál všech přítomných. Ty výbuchy Nicka už byly alespoň trochu ok a navíc prakticky ustaly... Jen ten Winston je pořád lama. Ono možná, že tu 2/2 první série sem nepobral i proto, že v tu dobu mi běžely další, v mnohém srdeční sitcomy. Asi by sem to dával líp, kdyby sem to jel celé v kuse přímo od začátku. Mě totiž prvních pět dílů sedlo hodně, ale pak sem musel jen v týdenním intervalu, což bylo peklíčko... Snad trojka nespadne...
0 0
reagovat

kubqo

To je tam zrovna podle mě nejlepší postava :D Jake Johnson je budoucí komediální hvězda.
601626
To je tam zrovna podle mě nejlepší postava *:D* Jake Johnson je budoucí komediální hvězda.
kubqo
0 0
reagovat

New Girl

wow, tak som nečakal také názory, myslel som si že je to len moja úchylka, ale evidentne nie. tiež tam neznášam len Nicka a sere ma, že sú spolu, neviem prečo
601623
wow, tak som nečakal také názory, myslel som si že je to len moja úchylka, ale evidentne nie. tiež tam neznášam len Nicka a sere ma, že sú spolu, neviem prečo
New Girl
0 0
reagovat

duro

jojo, takova bondovka to byla... kde jsou ty casy prvni rady, kdy uz prvni dil ukazal, ze tady se pojede na inteligenci a psychologii...
601609
jojo, takova bondovka to byla... kde jsou ty casy prvni rady, kdy uz prvni dil ukazal, ze tady se pojede na inteligenci a psychologii...
duro
0 0
reagovat

Luther

Ten posledný diel bol dosť na hovno. Totálne vycucaný z prsta, predchádzajúcej snahe o realistickú krimi to festovne mávalo z rýchlovlaku.
601608
Ten posledný diel bol dosť na hovno. Totálne vycucaný z prsta, predchádzajúcej snahe o realistickú krimi to festovne mávalo z rýchlovlaku.
Luther
0 0
reagovat

JohnyD

Killing zásadně ani vzdáleně nespoileruju, ale chápu, že kdybych tu po závěrečným díle napsal "Já vám to říkal", tak to kvůli minulý dostatečně avizovaný spoiler diskuzi bude jasný. Příští koment dám do spoileru tak jako tak... :+
601598
Killing zásadně ani vzdáleně nespoileruju, ale chápu, že kdybych tu po závěrečným díle napsal "Já vám to říkal", tak to kvůli minulý dostatečně avizovaný spoiler diskuzi bude jasný. Příští koment dám do spoileru tak jako tak... *:+*
JohnyD
0 0
reagovat
The Killing S03E10
Kurňa tie emócie by sa tu dáli krájať a po dopozeraní som mal sucho v hube, škoda, že sme sa nepohli vo vyšetrovaní ďalej, ale o to viac sa teším na budúci týždeň.

A teba TedGeorge poprosím, keď to dopozeráš tak všetko do spoiler tagu, lebo ja to väčšinou pozerám s jednodňovým spoždením a nerád by som si rozklikol diskusiu a prečítal si tvôj koment ja som to hovoril už od 6. časti, keďže viem, kto je tvoj favorit, dík. Viem, že by si to nespravil naschvál, ale aj tak. :D8)

Arrow
Videné tri časti, žiadny posun nevidím, naviac ma to čím ďalej tým viac štve, dám tomu ešte šancu zo 2 časti. Jediné, čo ma doposiaľ zaujíma je, čo sa stalo na tom prekliatom ostrove 8)
601597
[b]The Killing S03E10[/b] Kurňa tie emócie by sa tu dáli krájať a po dopozeraní som mal sucho v hube, škoda, že sme sa nepohli vo vyšetrovaní ďalej, ale o to viac sa teším na budúci týždeň. A teba TedGeorge poprosím, keď to dopozeráš tak všetko do spoiler tagu, lebo ja to väčšinou pozerám s jednodňovým spoždením a nerád by som si rozklikol diskusiu a prečítal si tvôj koment ja som to hovoril už od 6. časti, keďže viem, kto je tvoj favorit, dík. Viem, že by si to nespravil naschvál, ale aj tak. *:D**8)* [b]Arrow[/b] Videné tri časti, žiadny posun nevidím, naviac ma to čím ďalej tým viac štve, dám tomu ešte šancu zo 2 časti. Jediné, čo ma doposiaľ zaujíma je, čo sa stalo na tom prekliatom ostrove *8)*
0 0
reagovat

New Girl

Napodiv je v seriáli pre mňa najlepšia postava Schmidta, potom je škoda toho nevyužívaného černocha Winstona. Cece pekná, Jess je občas otravná, Nick ma tými výbuchmi hnevu už veľmi nebaví.
601595
Napodiv je v seriáli pre mňa najlepšia postava Schmidta, potom je škoda toho nevyužívaného černocha Winstona. Cece pekná, Jess je občas otravná, Nick ma tými výbuchmi hnevu už veľmi nebaví.
New Girl
0 0
reagovat

kubqo

New Girl je super, ale málokdo přežije těch prvních šest-sedm dílů, kdy se hledali jak herci, tak scenáristi. Od půlky první to ale jede famózně.
601591
New Girl je super, ale málokdo přežije těch prvních šest-sedm dílů, kdy se hledali jak herci, tak scenáristi. Od půlky první to ale jede famózně.
kubqo
0 0
reagovat
kubqo: První mě bavila do poloviny, ale pak mě to dost sralo (hlavně Nick)... Druhou sem pak dal na jeden zátah letos v červnu a pecka... :+8) I když jet to "real time", pak si to tak neužiju... Třetí dám taky na jeden zátah...
601590
kubqo: První mě bavila do poloviny, ale pak mě to dost sralo (hlavně Nick)... Druhou sem pak dal na jeden zátah letos v červnu a pecka... *:+**8)* I když jet to "real time", pak si to tak neužiju... Třetí dám taky na jeden zátah...
0 0
reagovat

Futurama

Ja som trpel... preklikal to vypol.
601587
Ja som trpel... preklikal to vypol.
Futurama
0 0
reagovat

Futurama 7x19 a 7x20

vubec se nedivim, ze to zrusili... tohle se pomalu nedalo ani dokoukat.
601586
vubec se nedivim, ze to zrusili... tohle se pomalu nedalo ani dokoukat.
Futurama 7x19 a 7x20
0 0
reagovat

New Girl

Tak za týždeň som nakukal obidve série. Seriál sa mi hodne páči, asi som si ho aj zamiloval, ale keby som ho mal niekomu odporučiť, tak to sa asi neodvážim. Je to skôr také guilty pleasure s famóznym hereckým ansámblom na čele so Zooey.
PS.: táto scéna by sa mala premietať na škole sitcomu
601584
Tak za týždeň som nakukal obidve série. Seriál sa mi hodne páči, asi som si ho aj zamiloval, ale keby som ho mal niekomu odporučiť, tak to sa asi neodvážim. Je to skôr také guilty pleasure s famóznym hereckým ansámblom na čele so Zooey. PS.: [link="http://youtu.be/n_nEhhlIW0I"]táto scéna[/link] by sa mala premietať na škole sitcomu
New Girl
0 0
reagovat

TB 6x7

nuda, omáčka, fuj
601571
nuda, omáčka, fuj
TB 6x7
0 0
reagovat

Dexter

Dnešní díl považuju za jeden z nejlepších vůbec. Rozhodně je to nejlepší část osmý řady - zbavili jsme se Debra hysterky, ta stará čarodejnice byla mnohem míň protivná a tak hnějak to prostě bylo celý nečekaně fajn. Jen tak dál...


Ray Donovan
Chtělo by to krapet zrychlit, nebo dělat díly tak na 90 minut... Všechno směřovalo k nějakýmu vyvrcholení (haha) a zas najednou konec.
601570
Dnešní díl považuju za jeden z nejlepších vůbec. Rozhodně je to nejlepší část osmý řady - zbavili jsme se Debra hysterky, ta stará čarodejnice byla mnohem míň protivná a tak hnějak to prostě bylo celý nečekaně fajn. Jen tak dál... [b]Ray Donovan[/b] Chtělo by to krapet zrychlit, nebo dělat díly tak na 90 minut... Všechno směřovalo k nějakýmu vyvrcholení (haha) a zas najednou konec.
Dexter
0 0
reagovat
Omney busu je genialni, tahle cast pribehu zacina bejt genialni. Don spravujici zidli kupodivu ne trapny, ale vtipny a pravdivy as hell. On tahne i tu Sloan nahoru. Allison pill na minimu, Will v kanclu u Reese taky perfektni... Proste z toho mam radost, fakt si to po vselijakym ukonceni minuly serie neskutecne sedlo, a je to peckaaaaa
601568
Omney busu je genialni, tahle cast pribehu zacina bejt genialni. Don spravujici zidli kupodivu ne trapny, ale vtipny a pravdivy as hell. On tahne i tu Sloan nahoru. Allison pill na minimu, Will v kanclu u Reese taky perfektni... Proste z toho mam radost, fakt si to po vselijakym ukonceni minuly serie neskutecne sedlo, a je to peckaaaaa
0 0
reagovat
S povdekem kvituji petrou, ze newsroom ma porad vzrustajici tendenci a dnesni dil uz byl nefalsovana pecka. Neskutecne me prekvapilo, ze vic nez jindy se sazelo na humor a ono to konecne perfektne funguje. Jim na R
601567
S povdekem kvituji petrou, ze newsroom ma porad vzrustajici tendenci a dnesni dil uz byl nefalsovana pecka. Neskutecne me prekvapilo, ze vic nez jindy se sazelo na humor a ono to konecne perfektne funguje. Jim na R
0 0
reagovat

JohnyD

Nolanem bych nemachroval ani v úvozovkách. Je to prostě superhrdinská Gossipka, ale je to čím dál tím víc fajn :)
601564
Nolanem bych nemachroval ani v úvozovkách. Je to prostě superhrdinská Gossipka, ale je to čím dál tím víc fajn :)
JohnyD
0 0
reagovat

The Killing

Jak jsem si kdysi pral, ze dalsi sezona opravdu neni nutna, tka ted jsem za to rad, jelikoz predchozi uz tak povede 2 sezony predchazi o tridu. Konec tohoto dilu opravdu velmi sugestivni a neprijemny.
601558
Jak jsem si kdysi pral, ze dalsi sezona opravdu neni nutna, tka ted jsem za to rad, jelikoz predchozi uz tak povede 2 sezony predchazi o tridu. Konec tohoto dilu opravdu velmi sugestivni a neprijemny.
The Killing
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se