Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 37461 - 37480 Napsat příspěvek

Sherlock - Series Three

Teaser.
Yop, stačí mi málo... :+
601793
[link="http://www.denofgeek.com/tv/sherlock/26725/first-teaser-trailer-for-sherlock-series-3"]Teaser.[/link] Yop, stačí mi málo... *:+*
Sherlock - Series Three
0 0
reagovat
...a k tomu Liv Tyler's dad!
601759
...a k tomu Liv Tyler's dad!
0 0
reagovat

Top Gear

"This is caravanning at its best." Perfektní díl. :D:+
601756
"This is caravanning at its best." Perfektní díl. *:D**:+*
Top Gear
0 0
reagovat

the Killing

Druhá sérka je děsně nudná a natáhlá, kdyby to ukončili v první a začala by hned jakoby třetí tak by to bylo o mnoho důstojnější - jsem u čtvrtýho dílu a zatím fakt pecka. :+

Jewel Staite a narážka na Serenity potěšila ?)
601739
Druhá sérka je děsně nudná a natáhlá, kdyby to ukončili v první a začala by hned jakoby třetí tak by to bylo o mnoho důstojnější - jsem u čtvrtýho dílu a zatím fakt pecka. *:+* Jewel Staite a narážka na Serenity potěšila *?)*
the Killing
0 0
reagovat

speta.jr

Vydrz to... Je to koukatelny, nezavidim ti akorat to utrpny pozorovani rodinky, jejiz jmeno my psycholog vymazal z pameti. Sarah a Holder jsou ale čím dál víc peckoidní, a třetí série tě kromě těhle dvou úžasnejch detektivů odmění i neskutečně napínavou a až do příchodu Dury imho nepředvídatelnou detektivkou, která tu už nebyla roky...
601738
Vydrz to... Je to koukatelny, nezavidim ti akorat to utrpny pozorovani rodinky, jejiz jmeno my psycholog vymazal z pameti. Sarah a Holder jsou ale čím dál víc peckoidní, a třetí série tě kromě těhle dvou úžasnejch detektivů odmění i neskutečně napínavou a až do příchodu Dury imho nepředvídatelnou detektivkou, která tu už nebyla roky...
speta.jr
0 0
reagovat

TedGeorge

Druhe serie se ale bojim, nejak se mi nechce verit, ze to jde jeste rozvest do dalsi serie.
601737
Druhe serie se ale bojim, nejak se mi nechce verit, ze to jde jeste rozvest do dalsi serie.
TedGeorge
0 0
reagovat

Speta

Jsi statecny clovek :))
601735
Jsi statecny clovek *:))*
Speta
0 0
reagovat

Dexter

Mně na tom nejvíc trápí to, že už je mi po posledních 2 sériích (a ne, že by tahle byla zatím jiná) úplně jedno jak Morgana ukončí.
601733
Mně na tom nejvíc trápí to, že už je mi po posledních 2 sériích (a ne, že by tahle byla zatím jiná) úplně jedno jak Morgana ukončí.
Dexter
0 0
reagovat

Killing prvni serie...

...behem 24 hodin... fuck :+
601730
...behem 24 hodin... fuck *:+*
Killing prvni serie...
0 0
reagovat
dexterovi sice všichni fandí, ale zároveň tak nějak cítí, že prostě musí umřít, jinak by svět nebyl ani trochu fér. Myslím, že kdyby ho nechali žít, měl by se chudák náš starý dobrý "řadový divák" s čím vyrovnávat, možná by to nebyly tak nápadné emoce, ale přišlo by mi to mnohem zajímavější.
601727
dexterovi sice všichni fandí, ale zároveň tak nějak cítí, že prostě musí umřít, jinak by svět nebyl ani trochu fér. Myslím, že kdyby ho nechali žít, měl by se chudák náš starý dobrý "řadový divák" s čím vyrovnávat, možná by to nebyly tak nápadné emoce, ale přišlo by mi to mnohem zajímavější.
0 0
reagovat

Mildík

nemluvím o fandění, mluvím o očekávání.
601720
nemluvím o fandění, mluvím o očekávání.
Mildík
0 0
reagovat

Gonzi

Naopak... Dexterovi každej fandí a publikum mu fandí... Jeho kuchnutí by vyvolalo více emocí... Ale je to věc názoru :)
601718
Naopak... Dexterovi každej fandí a publikum mu fandí... Jeho kuchnutí by vyvolalo více emocí... Ale je to věc názoru *:)*
Gonzi
0 0
reagovat

dexter konec

Mno mně by se líbilo, kdyby to přežil. Ten nepříjemný pocit (že to takovému masovému vybíječi prostě prošlo) je podle mně mnohem lepší, než jeho "předvídatelná" smrt.
601710
Mno mně by se líbilo, kdyby to přežil. Ten nepříjemný pocit (že to takovému masovému vybíječi prostě prošlo) je podle mně mnohem lepší, než jeho "předvídatelná" smrt.
dexter konec
0 0
reagovat

Mildík

Zakončíť ten seriál tvojím "dôstojne" by bolo znásilnenie všetkého, čo robí ten seriál tým, čím je. Som úprimne šťastný, že nie si jeden zo scenáristov tohto seriálu. :)
601704
Zakončíť ten seriál tvojím "dôstojne" by bolo znásilnenie všetkého, čo robí ten seriál tým, čím je. Som úprimne šťastný, že nie si jeden zo scenáristov tohto seriálu. *:)*
Mildík
0 0
reagovat

okkac

Ne 14, ale 16... Bral jsem to podle sebe, kdy 2 díly už mám za sebou... A asi před rokem jsem o tom četl, že to bylo tak nějako oznámeno. Důvod? 8 sérií po 12-ti dílech = 96 dílů... A opřemýšlelo se, že by bylo fajne to celé zakončit 100. dílem. Nicméně dále jsem to nějako nezkoumal. Pokud je opravdu 12 dílů, ok :)

Kostěj
Nevím proč, ale prostě by mi to tam sedlo. Od nikoho jiného tenhle názor neslýchám, tak nevím jak je to rozšířené, ale mně by to sedlo jako nejlepší zakončení 8) A i mi přišlo, že tvůrci si k tomu nechávají vrátka - viz. Dexterovi vraždy z vášně (Benzínka, Silo a další)... Tohle všechno nahrává tomu, že rozesývali drobky, aby nás v poslední sezóně posadili na prdel...

Co se týče současného vývoje událostí a jak to na mě po 2 dílech působí... (sice je brzo a jsem pozadu, ale jen názor):
Debra skončí na Dexterovým stole, kvůli vraždám, které bude páchat po smrti La Guerty (spadne do toho a bude vraždit jak vyšinutá)... šílené, ale bylo by to emotivní...
601703
Ne 14, ale 16... Bral jsem to podle sebe, kdy 2 díly už mám za sebou... A asi před rokem jsem o tom četl, že to bylo tak nějako oznámeno. Důvod? 8 sérií po 12-ti dílech = 96 dílů... A opřemýšlelo se, že by bylo fajne to celé zakončit 100. dílem. Nicméně dále jsem to nějako nezkoumal. Pokud je opravdu 12 dílů, ok *:)* [b]Kostěj[/b] Nevím proč, ale prostě by mi to tam sedlo. Od nikoho jiného tenhle názor neslýchám, tak nevím jak je to rozšířené, ale mně by to sedlo jako nejlepší zakončení *8)* A i mi přišlo, že tvůrci si k tomu nechávají vrátka - viz. Dexterovi vraždy z vášně (Benzínka, Silo a další)... Tohle všechno nahrává tomu, že rozesývali drobky, aby nás v poslední sezóně posadili na prdel... Co se týče současného vývoje událostí a jak to na mě po 2 dílech působí... (sice je brzo a jsem pozadu, ale jen názor): [spoiler]Debra skončí na Dexterovým stole, kvůli vraždám, které bude páchat po smrti La Guerty (spadne do toho a bude vraždit jak vyšinutá)... šílené, ale bylo by to emotivní... [/spoiler]
okkac
0 0
reagovat
Moc nechápu co mají všichni s tou popravou v Dexterovi coby jediným "důstojným ukončením"... ?)
601701
Moc nechápu co mají všichni s tou popravou v Dexterovi coby jediným "důstojným ukončením"... *?)*
0 0
reagovat
Kde jsi vycetl, ze episod ma byt 14? Na databazich vidim stale jen 12 jako vzdy. link
601699
Kde jsi vycetl, ze episod ma byt 14? Na databazich vidim stale jen 12 jako vzdy. http://en.wikipedia.org/wiki/Dexter_%28season_8%29
0 0
reagovat

Dexter

První dva díly za mnou... První díl naprostá pecka, druhej díl trochu pokulhával, ale vypadá to, že to má nakročeno... Tak uvidíme.

Pořád tajně doufám, že dopřejí seriálu důstojné ukončení (je to poslední sezona, že?) a poslední scéna filmu bude rozhrnutí závěsů během popravy, kde budou sedět všichni Dexterovi přátelé a známí... Současný průběh tomu ale nenasvědčuje, tak se budeme muset nechat překvapit. Ještě je před náma 14 dílů. Jen teda doufám, že ono prodloužení ezóny nebude na škodu, 12-ti epizodní sezony šlapaly parádně.

Co se týče současného vývoje, tak mám svojí teorii, ale uvidíme, jestli e mi potvrdí v dalších dílech...

Ale i tak je třeba si přiznat, že ten seriál má pořád úroveň, což je po 8-mi sezónách co říct 8)
601698
První dva díly za mnou... První díl naprostá pecka, druhej díl trochu pokulhával, ale vypadá to, že to má nakročeno... Tak uvidíme. Pořád tajně doufám, že dopřejí seriálu důstojné ukončení (je to poslední sezona, že?) a poslední scéna filmu bude rozhrnutí závěsů během popravy, kde budou sedět všichni Dexterovi přátelé a známí... Současný průběh tomu ale nenasvědčuje, tak se budeme muset nechat překvapit. Ještě je před náma 14 dílů. Jen teda doufám, že ono prodloužení ezóny nebude na škodu, 12-ti epizodní sezony šlapaly parádně. Co se týče současného vývoje, tak mám svojí teorii, ale uvidíme, jestli e mi potvrdí v dalších dílech... Ale i tak je třeba si přiznat, že ten seriál má pořád úroveň, což je po 8-mi sezónách co říct *8)*
Dexter
0 0
reagovat
Poslední díl The Newsroom je stopro ten zatím nejlepší. Ani nepamatuju, kdy z castu tak moc sršela radost, a to, že si to užívaj. Willova slovní přestřelka s Charliem apod ten díl táhly do závratných výšin.
601690
Poslední díl The Newsroom je stopro ten zatím nejlepší. Ani nepamatuju, kdy z castu tak moc sršela radost, a to, že si to užívaj. Willova slovní přestřelka s Charliem apod ten díl táhly do závratných výšin.
0 0
reagovat

six feet under

ma nejlepsi KONEC co jsem kdy u serialu videl.
601638
ma nejlepsi KONEC co jsem kdy u serialu videl.
six feet under
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se