Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 36841 - 36860 Napsat příspěvek
Z tých úvodných dielov bol každý lacnou variáciou na nejaký slávny horor, to ma veeeľmi rýchlo omrzelo.
604960
Z tých úvodných dielov bol každý lacnou variáciou na nejaký slávny horor, to ma veeeľmi rýchlo omrzelo.
0 0
reagovat

TonyClifton

Nemusíš se s tím crcat, když si to budeš pouštět sem tam jako oddychovku, tak se "prokoušeš" přes první řadu (a zas taková tragédie to taky není) a pak to graduje až do konce páté řady. S tím, že u většiny podobných seriálů je první řada "pokus" a ve druhé řadě přijde zlepšení/vybroušení konceptů...
604959
Nemusíš se s tím crcat, když si to budeš pouštět sem tam jako oddychovku, tak se "prokoušeš" přes první řadu (a zas taková tragédie to taky není) a pak to graduje až do konce páté řady. S tím, že u většiny podobných seriálů je první řada "pokus" a ve druhé řadě přijde zlepšení/vybroušení konceptů...
TonyClifton
0 0
reagovat
Mne viac sedeli prvé 3-4 série kde šlo o jednotlivé prípady a nie ten humbuk s koncom sveta čo vyprodukovali neskôr.

Ale je jasné, že každému to nesadne. Ja som to pozeral/pozerám už len kvôli charakterom.. Boby etc.
604958
Mne viac sedeli prvé 3-4 série kde šlo o jednotlivé prípady a nie ten humbuk s koncom sveta čo vyprodukovali neskôr. Ale je jasné, že každému to nesadne. Ja som to pozeral/pozerám už len kvôli charakterom.. Boby etc.
0 0
reagovat
Souhlas s durem. Všude čtu, jak je Supernatural pecka bomba, charisma, jak se to rozjede, ale za živýho boha nemůžu přelézt 8. díl. To je jak první řada Smallville pomalu, to ať se na mne nikdo nezlobí. V tomhle uznávám principy herního WOW efektu podle Petera Molyneuxe. Ono je hezký, že se některý seriály rozjedou po 3. řadě, ale kdo se s tím má do tý doby crcat?
604957
Souhlas s durem. Všude čtu, jak je Supernatural pecka bomba, charisma, jak se to rozjede, ale za živýho boha nemůžu přelézt 8. díl. To je jak první řada Smallville pomalu, to ať se na mne nikdo nezlobí. V tomhle uznávám principy herního WOW efektu podle Petera Molyneuxe. Ono je hezký, že se některý seriály rozjedou po 3. řadě, ale kdo se s tím má do tý doby crcat?
0 0
reagovat

duro

Skoda, jelikoz od 3 serie se to rozjede paradne a uz to ma kontinualni dej.
604954
Skoda, jelikoz od 3 serie se to rozjede paradne a uz to ma kontinualni dej.
duro
0 0
reagovat
Asi desať dielov. Stačilo.
604952
Asi desať dielov. Stačilo.
0 0
reagovat

duro

Nevím kolik jsi ze supernaturalu viděl, ale já to sleduju primárně kvůli těm dvoum bratrům a jejich hláškám a vzájemném popichování.
604951
Nevím kolik jsi ze supernaturalu viděl, ale já to sleduju primárně kvůli těm dvoum bratrům a jejich hláškám a vzájemném popichování.
duro
0 0
reagovat

Agents of SHIELD

Ad Coulson:
Nerad bych aby byl LMD a teď už si ani nemyslím že by to tak bylo. Už poněkolikáté jsme slyšeli že Tahiti je "magical place", takže bych se díval spíš tímto směrem.
604950
Ad Coulson: [spoiler]Nerad bych aby byl LMD a teď už si ani nemyslím že by to tak bylo. Už poněkolikáté jsme slyšeli že Tahiti je "[b]magical[/b] place", takže bych se díval spíš tímto směrem.[/spoiler]
Agents of SHIELD
0 0
reagovat

Sleepy Hollow

V podstate ma to tou apokalyptickou zápletkou a vlastne všetkým "bu-bu-bu" nebaví rovnako ako všetky tie moderné fantasy sračky typu Supernatural, Once upon a time, Grimm atd.

Sám pre seba snívam o tom, o koľko viac by ma to zaujímalo, keby tam nechali dobové zasadenie a Ichabod by proste riešil nadprirodzené prípady v bostonských lesoch kedysi v 18. storočí. To by bola paráda.
604942
V podstate ma to tou apokalyptickou zápletkou a vlastne všetkým "bu-bu-bu" nebaví rovnako ako všetky tie moderné fantasy sračky typu Supernatural, Once upon a time, Grimm atd. Sám pre seba snívam o tom, o koľko viac by ma to zaujímalo, keby tam nechali dobové zasadenie a Ichabod by proste riešil nadprirodzené prípady v bostonských lesoch kedysi v 18. storočí. To by bola paráda.
Sleepy Hollow
0 0
reagovat

The Good Wife

Celej díl jsem vypadal asi takhle :o. Našlapaný od první vteřiny až do tý poslední. Na to, že je to už pátá řada, tak to šlape neskutečně a ten náboj a radost se vůbec nevytratili. Velkej :+

Castle
Tohle už bylo horší, než úvod. Ale pořád je to Castle. Takže jo. A mám pocit, že Molly Quinn strká do kapsy jak Kate, tak Houseovu šéfku.

HIMYM
Wow. Takhle bych si představoval závěrečnoiu řadu. Zatím naprosto úžasný (až na Lilyino "You son of a bitch."). S tímhle měli přijít tak čtyři roky zpátky...

Sleepy Hollow
Už jsem si vzpomněl, co mi to připomíná! (Teď jen doufám, že to tu nikdo nepsal, nebo budu vypadat jak debil...) Tak nějak na mě z toho dejchl dávnej začátek Supernaturalu. I po třetím díle si to drží stejnou úroveň.
604941
Celej díl jsem vypadal asi takhle *:o*. Našlapaný od první vteřiny až do tý poslední. Na to, že je to už pátá řada, tak to šlape neskutečně a ten náboj a radost se vůbec nevytratili. Velkej *:+* [b]Castle[/b] Tohle už bylo horší, než úvod. Ale pořád je to Castle. Takže jo. A mám pocit, že Molly Quinn strká do kapsy jak Kate, tak Houseovu šéfku. [b]HIMYM[/b] Wow. Takhle bych si představoval závěrečnoiu řadu. Zatím naprosto úžasný (až na Lilyino "You son of a bitch."). S tímhle měli přijít tak čtyři roky zpátky... [b]Sleepy Hollow[/b] Už jsem si vzpomněl, co mi to připomíná! (Teď jen doufám, že to tu nikdo nepsal, nebo budu vypadat jak debil...) Tak nějak na mě z toho dejchl dávnej začátek Supernaturalu. I po třetím díle si to drží stejnou úroveň.
The Good Wife
0 0
reagovat

Agents of S.H.I.E.L.D. 1x02

Celé to bylo strašně cheesy. Tvůrci by měli najít svoje koule a něco s tím udělat. Ten seroš má velký potencionál... ?) Jinak závěrečné cameo potěšilo. :+
604934
Celé to bylo strašně cheesy. Tvůrci by měli najít svoje koule a něco s tím udělat. Ten seroš má velký potencionál... *?)* Jinak závěrečné cameo potěšilo. *:+*
Agents of S.H.I.E.L.D. 1x02
0 0
reagovat

Sleepy Hollow 1x03

Přestávám koukat. Je mi naprosto jasný co se bude dít ve zbytku série a tímhle dílem už sem se vyloženě protrápil. Škoda, no.
604932
Přestávám koukat. Je mi naprosto jasný co se bude dít ve zbytku série a tímhle dílem už sem se vyloženě protrápil. Škoda, no.
Sleepy Hollow 1x03
0 0
reagovat

KarelR

:+
604929
*:+*
KarelR
0 0
reagovat

Sarger

Jeff Daniels potvrdil 3. sérku na svojom Twitteri, na druhej strane Sorkin povedal, že si to musí rozmyslieť, od HBO som ofiko potvrdenie nevidel, keď tak ma niekto opravte 8)
604928
Jeff Daniels potvrdil 3. sérku na svojom Twitteri, na druhej strane Sorkin povedal, že si to musí rozmyslieť, od HBO som ofiko potvrdenie nevidel, keď tak ma niekto opravte *8)*
Sarger
0 0
reagovat

Sarger

Sledovanost stoupá, HBO už během sezóny odsouhlasila třetí sérii.

Jedinej problém je, že Soorkin nedávno prohlásil, že návrat ke třetí sérii si bude muset ještě pořádně promyslet. Takže je tu reálná možnost, že už se jí nedočkáme. Bez Soorkina totiž nemůže bejt Newsroom.
604927
Sledovanost stoupá, HBO už během sezóny odsouhlasila třetí sérii. Jedinej problém je, že Soorkin nedávno prohlásil, že návrat ke třetí sérii si bude muset ještě pořádně promyslet. Takže je tu reálná možnost, že už se jí nedočkáme. Bez Soorkina totiž nemůže bejt Newsroom.
Sarger
0 0
reagovat

The Newsroom Season 2

Výborné finále, hneď sa mi vybavilo Studio 60 :+

3 sérka bude?
604925
Výborné finále, hneď sa mi vybavilo Studio 60 *:+* 3 sérka bude?
The Newsroom Season 2
0 0
reagovat

The IT Crowd: The Last Byte

Výborný zakončení výbornýho seriálu :+
604921
Výborný zakončení výbornýho seriálu *:+*
The IT Crowd: The Last Byte
0 0
reagovat
kubqo: Vitej v klubu. Vcera jsem dal v kuse celou prvni radu (7 epizod) na Netflixu a dokud to nedokoukam, tak ze me asi bude tezkej zavislak ha! Vzhuru na druhou radu..
604914
kubqo: Vitej v klubu. Vcera jsem dal v kuse celou prvni radu (7 epizod) na Netflixu a dokud to nedokoukam, tak ze me asi bude tezkej zavislak ha! Vzhuru na druhou radu..
0 0
reagovat

HIMYM

zatím je ta sezóna super. :+
604897
zatím je ta sezóna super. *:+*
HIMYM
0 0
reagovat
tak už mám stiahnutú prvú sérku BB :D
#slowpoke
604864
tak už mám stiahnutú prvú sérku BB *:D* #slowpoke
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se