Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 36821 - 36840 Napsat příspěvek

True Detective

McConaughey jede :+
link
603807
McConaughey jede *:+* http://www.youtube.com/watch?v=i8i5CR4kDjM
True Detective
0 0
reagovat

speta.jr

Ad GoT a bude hůř...
603806
Ad GoT a bude hůř...
speta.jr
0 0
reagovat
No, z aktuálně běžících seriálů sleduji už jen Family Guye a South Park, ale co jsem projížděl novinky na tenhle podzim, tak rozhodně dám šanci Dads a Brooklyn Nine-Nine.
603805
No, z aktuálně běžících seriálů sleduji už jen Family Guye a South Park, ale co jsem projížděl novinky na tenhle podzim, tak rozhodně dám šanci Dads a Brooklyn Nine-Nine.
0 0
reagovat

kyller

ja skoncil u prvni minuty devateho dilu (Dexter v hlave premysli, ke komu pujde na radu) a nejak nemam chut to dokoukat (jak jsem slysel tak cely dil stal za prd). Takze desitka taky o nicem? Asi si pockam na konec a pak to mozna shlednu, naposled jsem byl takhle znechuceny ze treti serie Game of Thrones.
603803
ja skoncil u prvni minuty devateho dilu (Dexter v hlave premysli, ke komu pujde na radu) a nejak nemam chut to dokoukat (jak jsem slysel tak cely dil stal za prd). Takze desitka taky o nicem? Asi si pockam na konec a pak to mozna shlednu, naposled jsem byl takhle znechuceny ze treti serie Game of Thrones.
kyller
0 0
reagovat

Newsroom s02e08

Jak už jsem říkal dřív...:

!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
603802
Jak už jsem říkal dřív...: !!!!!!!!!!!!!!!!!! *:)*
Newsroom s02e08
0 0
reagovat

Dexter S08E10

Chcel som napísať, nech idú s týmto do piče. Ale ukážka na ďalšiu časť veští, že by to mohlo byť ešte zaujímavé.
603801
Chcel som napísať, nech idú s týmto do piče. Ale ukážka na ďalšiu časť veští, že by to mohlo byť ešte zaujímavé.
Dexter S08E10
0 0
reagovat

Orange is the new Black

Mám zasebou první dva díly a je to fakt povedený :D Taylor Schilling je děsně sympatická, nejvíc mě ale stejně dostává do kolen kapitánka ze Star Treku :D
603798
Mám zasebou první dva díly a je to fakt povedený *:D* Taylor Schilling je děsně sympatická, nejvíc mě ale stejně dostává do kolen kapitánka ze Star Treku *:D*
Orange is the new Black
0 0
reagovat

Homeland

Odhodlal sa niekto? Ja som to po 5 minútach znechutene vypol...
603795
Odhodlal sa niekto? Ja som to po 5 minútach znechutene vypol...
Homeland
0 0
reagovat
Orange is the new black je mnohem lepší než Newsroom (ale neviděl jsem druhou sezonu). Propracované ženské postavy, výborné herecké výkony, zajímavé prostředí a i když to není dokonalé, rozhodně to stojí za podívání se.
603794
Orange is the new black je mnohem lepší než Newsroom (ale neviděl jsem druhou sezonu). Propracované ženské postavy, výborné herecké výkony, zajímavé prostředí a i když to není dokonalé, rozhodně to stojí za podívání se.
0 0
reagovat
Merlina s tím prosím nespojovat, ten byl oproti tomu luxusní ve všech ohledech.
603767
Merlina s tím prosím nespojovat, ten byl oproti tomu luxusní ve všech ohledech.
0 0
reagovat

duro

Je to dost možné, ale protože jsem Merlina nesledoval, tak je mi to tak nějak jedno. :)
603766
Je to dost možné, ale protože jsem Merlina nesledoval, tak je mi to tak nějak jedno. *:)*
duro
0 0
reagovat
Očividne je to náhrada za Merlina, asi nič pre mňa.
603765
Očividne je to náhrada za Merlina, asi nič pre mňa.
0 0
reagovat

Disketa

Ty si fakt ako mačka bez fúzov :-
603764
Ty si fakt ako mačka bez fúzov *:-*
Disketa
0 0
reagovat

kyller

A co to slovo znamená?
603763
A co to slovo znamená?
kyller
0 0
reagovat

Disketa1

Takému materiálu sa nadáva "garbage".
603762
Takému materiálu sa nadáva "garbage".
Disketa1
0 0
reagovat

Disk

vypadá to jako ta poslední věc, co bych kdy chtěl vidět.
603761
vypadá to jako ta poslední věc, co bych kdy chtěl vidět.
Disk
0 0
reagovat
Jsem zvědavý na nový seriál od televize BBC Atlantis. Trailer je povedený a materiál vypadá zajímavě. :+
603760
Jsem zvědavý na nový seriál od televize BBC Atlantis. [link="http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_itzsxNOfFMu"]Trailer je povedený a materiál vypadá zajímavě.[/link] *:+*
0 0
reagovat
Aneb duro, telling it all, part 10 link
603759
Aneb duro, telling it all, part 10 http://www.youtube.com/watch?v=TPdKIboxvws
0 0
reagovat
Je to dramedy od tvůrců Trávy s tím, že komediální prvky nejsou tak výrazné. S tím, že se to nikam neposouvá nesouhlasím. V rámci mezí toho, že jsou ve vězení se to posouvá poměrně dost, hlavně některé postavy se rozvinou parádně. Ve vedlejší roli celkem vládne ex kapitánka Voyageru Kate Mulgrew.
603758
Je to dramedy od tvůrců Trávy s tím, že komediální prvky nejsou tak výrazné. S tím, že se to nikam neposouvá nesouhlasím. V rámci mezí toho, že jsou ve vězení se to posouvá poměrně dost, hlavně některé postavy se rozvinou parádně. Ve vedlejší roli celkem vládne ex kapitánka Voyageru Kate Mulgrew.
0 0
reagovat

Ted:

Takže ďalší Newsroom?
603757
Takže ďalší Newsroom?
Ted:
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se