Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 36341 - 36360 Napsat příspěvek
Hello Ladies stále vedie.

Castle sa snaží vstať z prachu, posledný diel nebol celkom márny.

Peaky Blinders je najlepšia momentálne vysielaná vec.
605540
Hello Ladies stále vedie. Castle sa snaží vstať z prachu, posledný diel nebol celkom márny. Peaky Blinders je najlepšia momentálne vysielaná vec.
0 0
reagovat
Breaking Bad... musím čím skôr dopozerať poslednú sériu, tie spoilery všade naokolo ma idú zabiť :(

Brooklyn Nine-Nine: posledné dve na parádu :+
605538
[b]Breaking Bad[/b]... musím čím skôr dopozerať poslednú sériu, tie spoilery všade naokolo ma idú zabiť *:(* [b]Brooklyn Nine-Nine[/b]: posledné dve na parádu *:+*
0 0
reagovat

Brooklyn 99

Pripajam sa. Hoci druhy a treti diel ma po naslapanom pilote dost sklamali, stvrty a piaty su opat pecka. Snad to bolo len uvodne zavahanie.

HIMYM
8)
605534
Pripajam sa. Hoci druhy a treti diel ma po naslapanom pilote dost sklamali, stvrty a piaty su opat pecka. Snad to bolo len uvodne zavahanie. [b]HIMYM[/b] *8)*
Brooklyn 99
0 0
reagovat

verbst

HIMYM: já už ani nevím jestli jsou ty díly kvalitní po té nastavované kaši, co udělali minulé roky a teď to dokoukávám jenom ze setrvačnosti. Ale jo, zatím to baví. ;)
605532
HIMYM: já už ani nevím jestli jsou ty díly kvalitní po té nastavované kaši, co udělali minulé roky a teď to dokoukávám jenom ze setrvačnosti. Ale jo, zatím to baví. *;)*
verbst
0 0
reagovat

verbst

S Brooklyn Nine-Nine naprostej souhlas, všechno už si sedlo, přidali víc Terryho... Hrozně mě to baví. :+
605529
S Brooklyn Nine-Nine naprostej souhlas, všechno už si sedlo, přidali víc Terryho... Hrozně mě to baví. *:+*
verbst
0 0
reagovat
Naprosto boží Brooklyn Nine-Nine, akorát si to budu muset pouštět jindy než večer, když se kolem usíná... :D

Castle, je dobrý, jak se to občas snažej oživit. Docela zábava.

Oukej, co se to ku*va děje? Pátej velmi dobrej až skvělej díl HIMYM po sobě? :o:+

Furt nevím na co čekám, ale opět jsem vydržel u Coulsona. Nebylo to zas až tak špatný. Ale chci víc. Doufám, že se to zvedne...
605528
Naprosto boží [b]Brooklyn Nine-Nine[/b], akorát si to budu muset pouštět jindy než večer, když se kolem usíná... *:D* [b]Castle[/b], je dobrý, jak se to občas snažej oživit. Docela zábava. Oukej, co se to ku*va děje? Pátej velmi dobrej až skvělej díl [b]HIMYM[/b] po sobě? *:o**:+* Furt nevím na co čekám, ale opět jsem vydržel u Coulsona. Nebylo to zas až tak špatný. Ale chci víc. Doufám, že se to zvedne...
0 0
reagovat

xxendxx

:+:+:+
605513
*:+**:+**:+*
xxendxx
0 0
reagovat
asi tak no
605510
asi tak no
0 0
reagovat
serial je prehypovana zumpa kde se jednu serii resi to, co je v komixu na 2 stranky :)
605508
serial je prehypovana zumpa kde se jednu serii resi to, co je v komixu na 2 stranky :)
0 0
reagovat

Bachy

V tom případě sáhni po komixu :+
605499
V tom případě sáhni po komixu *:+*
Bachy
0 0
reagovat

Walking Dead

Může mi to někdo přirovnat k tý hře od Telltale? Protože ta mne absolutně odrovnala a miloval jsem ji právě proto, že tam téměř žádná akce nebyla a vše stálo na dialogu.
605498
Může mi to někdo přirovnat k tý hře od Telltale? Protože ta mne absolutně odrovnala a miloval jsem ji právě proto, že tam téměř žádná akce nebyla a vše stálo na dialogu.
Walking Dead
0 0
reagovat

The Walking Dead

Ja se na to koukam, ale spise uz jen pro ty zombiky a zpusoby jejich eliminovani. Postavy jsou mi uz celkem ukradene.
605490
Ja se na to koukam, ale spise uz jen pro ty zombiky a zpusoby jejich eliminovani. Postavy jsou mi uz celkem ukradene.
The Walking Dead
0 0
reagovat
První řada má 6 epizod a žádnou nudnou konverzačku si teda nepamatuju.
605489
První řada má 6 epizod a žádnou nudnou konverzačku si teda nepamatuju.
0 0
reagovat
Prvá séria Walking Dead má fajn prvé asi tri epizódy, potom je to už iba ultranudná konverzačka pri jazierku.
605488
Prvá séria Walking Dead má fajn prvé asi tri epizódy, potom je to už iba ultranudná konverzačka pri jazierku.
0 0
reagovat

KarelR

Minimálně první řada je skutečně vynikající, a určitě to není nudné drama, jak se tady kdosi snažil zmínit. Další řady jsem neviděl.
605487
Minimálně první řada je skutečně vynikající, a určitě to není nudné drama, jak se tady kdosi snažil zmínit. Další řady jsem neviděl.
KarelR
0 0
reagovat
A to me to doted absolutne mijelo.... to zas bude ztraceneho casu...probdelych noci...pozdnich prichodu do prace.. :-(
605486
A to me to doted absolutne mijelo.... to zas bude ztraceneho casu...probdelych noci...pozdnich prichodu do prace.. :-(
0 0
reagovat
Anthony Hopkins dal Breaking Bad za dva tejdny a rozhodl se napsat fandovskej dopis Cranstonovi. link Tak jo. Už jdu fakt do toho.
605485
Anthony Hopkins dal [b]Breaking Bad[/b] za dva tejdny a rozhodl se napsat fandovskej dopis Cranstonovi. http://www.joblo.com/movie-news/anthony-hopkins-wrote-a-fan-letter-to-bryan-cranston-after-binge-watching-breaking-bad Tak jo. Už jdu fakt do toho.
0 0
reagovat

RainMakeR

Jestli se nepletu, tak to nebyla ukazka z dalsiho dilu, ale celkovy prurez "This season on Walking dead"....... byl to jenom prostrihany trailer z ComicConu

Jinak to byl celkem fajn dil, ale vzhledem k tomu jednomu novemu, zasadnimu, problemu, si nemyslim, ze tahle sezona bude kdovijak akcni.... Zkratka to, co tu bylo zatim pokazde..
605481
Jestli se nepletu, tak to nebyla ukazka z dalsiho dilu, ale celkovy prurez "This season on Walking dead"....... byl to jenom prostrihany trailer z ComicConu Jinak to byl celkem fajn dil, ale vzhledem k tomu jednomu novemu, zasadnimu, problemu, si nemyslim, ze tahle sezona bude kdovijak akcni.... Zkratka to, co tu bylo zatim pokazde..
RainMakeR
0 0
reagovat

duro

Tak to ani nezačínej se Supernatural. Tam se mi stalo to stejný...
605479
Tak to ani nezačínej se Supernatural. Tam se mi stalo to stejný...
duro
0 0
reagovat
Vzdal som to v polovici tretej série a vravím si, že som mohol aj skôr.
605476
Vzdal som to v polovici tretej série a vravím si, že som mohol aj skôr.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se