Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 36021 - 36040 Napsat příspěvek
joo, Yeti byl dobrej :)
606727
joo, Yeti byl dobrej :)
0 0
reagovat
(Když ho neoslní čtyřka, tak to přehodíme na pětku atd., jasný? :) )
606725
(Když ho neoslní čtyřka, tak to přehodíme na pětku atd., jasný? *:)* )
0 0
reagovat
Jo, promin, čtyřku sem myslel.
606724
Jo, promin, čtyřku sem myslel.
0 0
reagovat

xxendxx

Myslel čtyřku, už je zmatenej :D
606723
Myslel čtyřku, už je zmatenej *:D*
xxendxx
0 0
reagovat
finale treti epizody prvni serie je starej dedek na jednani s hlavounama, kde mu zenska rika, ze typka vyhodi, kdykoli se ji zachce a oduvodni si to jak bude chtit. Tys tvrdil neco o genialnim konci, tak me zajima, co to melo bejt
606722
finale treti epizody prvni serie je starej dedek na jednani s hlavounama, kde mu zenska rika, ze typka vyhodi, kdykoli se ji zachce a oduvodni si to jak bude chtit. Tys tvrdil neco o genialnim konci, tak me zajima, co to melo bejt
0 0
reagovat

xxendxx

Jestli bude zlobit, tak ho vyhodim? Tedka moc nevim, o cem mluvis. Ale první sérii sem viděl už víc jak před rokem... Jak je na tom dabing nevim. Nemel sem odvahu. Ale ve tvoji situaci to chapu :)
606711
Jestli bude zlobit, tak ho vyhodim? Tedka moc nevim, o cem mluvis. Ale první sérii sem viděl už víc jak před rokem... Jak je na tom dabing nevim. Nemel sem odvahu. Ale ve tvoji situaci to chapu :)
xxendxx
0 0
reagovat
... nicmene problem bude mozna v dabingu (nevim), protoze diky kadenci slov za vterinu jsem kvuli pritelkyni, ktera odmita vecer lustit tak rychly titulky, nucen koukat v cestine.
606703
... nicmene problem bude mozna v dabingu (nevim), protoze diky kadenci slov za vterinu jsem kvuli pritelkyni, ktera odmita vecer lustit tak rychly titulky, nucen koukat v cestine.
0 0
reagovat

Ted

to se mi na tom prave libi, reflexe toho aktualniho deni.... nicmene jsem si znovu pustil ten 3. dil, abych si zopakoval ten "genialni konec" a nic jinyho nez "jestli bude zlobit, tak ho vyhodim" jsem tam nejak nepochytil. A to mi nijak zduraznenihodne neprijde. Ale kouka se na to dobre.
606702
to se mi na tom prave libi, reflexe toho aktualniho deni.... nicmene jsem si znovu pustil ten 3. dil, abych si zopakoval ten "genialni konec" a nic jinyho nez "jestli bude zlobit, tak ho vyhodim" jsem tam nejak nepochytil. A to mi nijak zduraznenihodne neprijde. Ale kouka se na to dobre.
Ted
0 0
reagovat

Downton Abbey 4.08

There will be blood...
606694
There will be blood...
Downton Abbey 4.08
0 0
reagovat
Třetí díl s "nohou" mě naprosto uzemnil :D tak jsem se nezasmál už vážně dlouho :D

What do you think ?
Yeah, classic casket-climber. :D
606696
Třetí díl s "nohou" mě naprosto uzemnil *:D* tak jsem se nezasmál už vážně dlouho *:D* What do you think ? Yeah, classic casket-climber. *:D*
0 0
reagovat

xxendxx

Je to taky hodně o tom, jestli ti události v seriálu něco říkají a trochu tu americkou politiku sleduješ. První série je jeden díl - jeden případ, druhá je celá jedna zamotaná linka. Imho je konec první série slabší, zkus to přežít. Druhá ti to vynahradí :)

P.S V první série jsou Don a Sloan hrozně nevýrazní, ve druhý je hlavně Don hlaškující sympatická mašina. Když už si tomu těch pár dílů šanci dal, tak vydrž. To nejlepší seriál současnosti samozřejmě bylo nadsazený (snad to "neobjektivně a imho" bylo dostatečný varování). Ten seriál je prostě esence Sorkinismu v dobrém. Vyděržaj pijonýr.
606692
Je to taky hodně o tom, jestli ti události v seriálu něco říkají a trochu tu americkou politiku sleduješ. První série je jeden díl - jeden případ, druhá je celá jedna zamotaná linka. Imho je konec první série slabší, zkus to přežít. Druhá ti to vynahradí :) P.S V první série jsou Don a Sloan hrozně nevýrazní, ve druhý je hlavně Don hlaškující sympatická mašina. Když už si tomu těch pár dílů šanci dal, tak vydrž. To nejlepší seriál současnosti samozřejmě bylo nadsazený (snad to "neobjektivně a imho" bylo dostatečný varování). Ten seriál je prostě esence Sorkinismu v dobrém. Vyděržaj pijonýr.
xxendxx
0 0
reagovat
jsem u 4. dílu, a le to celkem zábava.
Nicméně nejlepší běžící seriál? Těžko.
The Americans mi přišli o level lepší (když už tu nechci tlačit Justified a "over the top" Sons of Anarchy)
606690
jsem u 4. dílu, a le to celkem zábava. Nicméně nejlepší běžící seriál? Těžko. The Americans mi přišli o level lepší (když už tu nechci tlačit Justified a "over the top" Sons of Anarchy)
0 0
reagovat

xxendxx

1. Gratulace, že ses dokopal k nejlepšímu seriálu současnosti (neobjektivně a imho, flame not necessary)
2. Ano
3. Ve druhé sérii bude míst o dost míň prostoru a rozhodně tě nebude tolik štvát
4. Jak už sem kdysi psal Samu Vimesovi. Představ si, že na louce souložíš s Christinou Hendricks (možno nahradit jinou bohyní podle toho, jestli tě berou vnadné zrzky). Do zadku tě bodne vosa. Naštve to, ale stojí to za to. V Newsroomu jsou ty vosy dvě. Mackenzie a Maggie. Deal with it a budeš uspokojen.
5. Třetí díl první série má v rámci seriálové tvorby skoro až geniální konec.
6. Druhá série je o dost lepší jak první
606689
1. Gratulace, že ses dokopal k nejlepšímu seriálu současnosti (neobjektivně a imho, flame not necessary) 2. Ano 3. Ve druhé sérii bude míst o dost míň prostoru a rozhodně tě nebude tolik štvát 4. Jak už sem kdysi psal Samu Vimesovi. Představ si, že na louce souložíš s Christinou Hendricks (možno nahradit jinou bohyní podle toho, jestli tě berou vnadné zrzky). Do zadku tě bodne vosa. Naštve to, ale stojí to za to. V Newsroomu jsou ty vosy dvě. Mackenzie a Maggie. Deal with it a budeš uspokojen. 5. Třetí díl první série má v rámci seriálové tvorby skoro až geniální konec. 6. Druhá série je o dost lepší jak první
xxendxx
0 0
reagovat

xxendxx

Dám ti jednu radu, vypni to a jdi spat, protože jestli tě takhle postava irituje v prvním dílu tak to prostě není serial pro tebe
606688
Dám ti jednu radu, vypni to a jdi spat, protože jestli tě takhle postava irituje v prvním dílu tak to prostě není serial pro tebe
xxendxx
0 0
reagovat

Newsroom s01

po 2 dílech mě tam neuvěřitelně irituje MacKenzie... Bude to celou dobu taková afektovaná kráva?
606687
po 2 dílech mě tam neuvěřitelně irituje MacKenzie... Bude to celou dobu taková afektovaná kráva?
Newsroom s01
0 0
reagovat

TedGeorge

:+
606683
*:+*
TedGeorge
0 0
reagovat

Mildík

Možná by stačilo to tu nepsat tak strašně ostentativně a říkat ty informace jako ultimátní pravdy :) Nikdo ti nenakazuje, aby se ti to líbilo. Já se do Breaking Bad pustil taky až po konci páté řady, abych to měl všechno po kupě a prostě se mi to ohromně líbí hype/nehype.

Takhle to vypadá jako "Jak se vám to sakra mohlo líbit?"
"Bavilo nás to, protože je to dobrý"
"ALE jakto, že se to líbí tolika lidem?"

a kruh se točí dokola
606682
Možná by stačilo to tu nepsat tak strašně ostentativně a říkat ty informace jako ultimátní pravdy *:)* Nikdo ti nenakazuje, aby se ti to líbilo. Já se do Breaking Bad pustil taky až po konci páté řady, abych to měl všechno po kupě a prostě se mi to ohromně líbí hype/nehype. Takhle to vypadá jako "Jak se vám to sakra mohlo líbit?" "Bavilo nás to, protože je to dobrý" "ALE jakto, že se to líbí tolika lidem?" a kruh se točí dokola
Mildík
0 0
reagovat
Ja sa teda priznám, že mne ten seriál kontinuálne pripadá taký skvelý, že vkus ľudí, ktorí to označia za priemer či podpriemer, je pre mňa záhadou a je mi tých ľudí vlastne ľúto. Ani sa nechcem pýtať, aké seriály teda považujú za nadpriemer, lebo sa zrejme dostaneme k nejakým Buffy a podobným veciam.

Je to podobné, ako keby niekto prišiel s tvrdením, že Shawshank alebo Good Bad Ugly sú vlastne vyhypované sračky. Viac to vypovedá o vkuse hodnotiteľa než o samotnom diele, ktoré je vo všeobecnosti uznané za výnimočne dobré.
606680
Ja sa teda priznám, že mne ten seriál kontinuálne pripadá taký skvelý, že vkus ľudí, ktorí to označia za priemer či podpriemer, je pre mňa záhadou a je mi tých ľudí vlastne ľúto. Ani sa nechcem pýtať, aké seriály teda považujú za nadpriemer, lebo sa zrejme dostaneme k nejakým Buffy a podobným veciam. Je to podobné, ako keby niekto prišiel s tvrdením, že Shawshank alebo Good Bad Ugly sú vlastne vyhypované sračky. Viac to vypovedá o vkuse hodnotiteľa než o samotnom diele, ktoré je vo všeobecnosti uznané za výnimočne dobré.
0 0
reagovat
Což se shodnout na tom, že se neshodnete a jít o dům dál? Ne že by to ze začátku pro Breaking Badovskou tabulu rasu jakou pořád jsem nebyla zajímavá výměna názorů ale mám pocit, že už se točíte v bludném kruhu a jedinej možnej výstup bude, že se k sobě začnete chovat čím dál hůř a čím dál častěji si začnete přes internet vysvětlovat, že jste to pejorativní oslovení vlastně tak nemysleli.

Anebo pokračujte, just "sejin".... ;)
606678
Což se shodnout na tom, že se neshodnete a jít o dům dál? Ne že by to ze začátku pro Breaking Badovskou tabulu rasu jakou pořád jsem nebyla zajímavá výměna názorů ale mám pocit, že už se točíte v bludném kruhu a jedinej možnej výstup bude, že se k sobě začnete chovat čím dál hůř a čím dál častěji si začnete přes internet vysvětlovat, že jste to pejorativní oslovení vlastně tak nemysleli. Anebo pokračujte, just "sejin".... *;)*
0 0
reagovat

Mildik

Nikto tu nikdy nemal problem s tym, ze sa niekomu ten serial nepaci. Len sme uplne vecne reagovali na vykriky typu "som v druhej serii a nechapem co na tom vidite, hype jak prase, nuda...", ty specialne pomaly po kazdej polovici serie. Pricom uz by si mohol konecne pochopit co ti cely cas vysvetlujeme, ze serial bol vyhypovany na zaklade celku. Ku ktoremu si sa este nedostal. To ze ty tu pecku cakas pomaly od kazdeho dielu, lebo si navyknuty na serialy typu "jeden diel, jeden pribeh" a mas problem BB chapat ako ucelene dielo, za to my uz nemozeme. A ak sa cez ten uvod nevies prehryzt, lebo si obetou hypu a neustale cakas nieco co sa ti nedostava, opat je to tvoj problem. Alebo vsetci ti co to sledovali bez vedomia konca boli podla teba uplni idioti? Pozri si priebezne hodnotenia toho serialu.

A nikto ti tu za nazor nenadava, ak si to myslis povedz kde konkretne. To ze niekto napise, ze vyrokom "prostě pravda je taková (a mnozí si to nedokážou připustit)" naozaj zo seba robis kretena neznamena, ze ti donho niekto nadava. Ked sa na ten svoj prispevok pozries za triezva snad to sam uznas ze si ho pisal znacne frustrovany:)
606677
Nikto tu nikdy nemal problem s tym, ze sa niekomu ten serial nepaci. Len sme uplne vecne reagovali na vykriky typu "som v druhej serii a nechapem co na tom vidite, hype jak prase, nuda...", ty specialne pomaly po kazdej polovici serie. Pricom uz by si mohol konecne pochopit co ti cely cas vysvetlujeme, ze serial bol vyhypovany na zaklade celku. Ku ktoremu si sa este nedostal. To ze ty tu pecku cakas pomaly od kazdeho dielu, lebo si navyknuty na serialy typu "jeden diel, jeden pribeh" a mas problem BB chapat ako ucelene dielo, za to my uz nemozeme. A ak sa cez ten uvod nevies prehryzt, lebo si obetou hypu a neustale cakas nieco co sa ti nedostava, opat je to tvoj problem. Alebo vsetci ti co to sledovali bez vedomia konca boli podla teba uplni idioti? Pozri si priebezne hodnotenia toho serialu. A nikto ti tu za nazor nenadava, ak si to myslis povedz kde konkretne. To ze niekto napise, ze vyrokom "prostě pravda je taková (a mnozí si to nedokážou připustit)" naozaj zo seba robis kretena neznamena, ze ti donho niekto nadava. Ked sa na ten svoj prispevok pozries za triezva snad to sam uznas ze si ho pisal znacne frustrovany:)
Mildik
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se