Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 36001 - 36020 Napsat příspěvek
Dobré bolo aj Castlovo Taken.
606770
Dobré bolo aj Castlovo Taken.
0 0
reagovat
Tak Castle mal legendárne diely, tie najlepšie žánrové hrátky, so zombíkmi, found footage, streampunk, Indiana Jones atd. Teraz to trochu nakopli cestovaním v čase, i keď tam porušili základné žánrové pravidlo, že?
606769
Tak Castle mal legendárne diely, tie najlepšie žánrové hrátky, so zombíkmi, found footage, streampunk, Indiana Jones atd. Teraz to trochu nakopli cestovaním v čase, i keď tam porušili základné žánrové pravidlo, že?
0 0
reagovat

Gorecki

To mě došlo. Ok, jdu sjet poslední 4 série.
606763
To mě došlo. Ok, jdu sjet poslední 4 série.
Gorecki
0 0
reagovat
ze je konecne sympaticka a zaujimava

"Matkou" myslim postavu, nie serial.
606761
ze je konecne sympaticka a zaujimava "Matkou" myslim postavu, nie serial.
0 0
reagovat

Gorecki

"A Matka sa zacina prejavovat potrebnym stylom."

Please elaborate :D
606758
"A Matka sa zacina prejavovat potrebnym stylom." Please elaborate *:D*
Gorecki
0 0
reagovat

HIMYM 9x9

Tak zatial top epizoda vo velmi slusnej serii bez slabsej chvilky. Povedal som si, ze svoje komenty na tento serial obmedzim, ale treba dat credit where credit's due. A Matka sa zacina prejavovat potrebnym stylom.

Hello Ladies
Opat vyborne a konecne sa to zacalo niekam vyvijat. Stale najlepsia novinka tejto sezony.
606757
Tak zatial top epizoda vo velmi slusnej serii bez slabsej chvilky. Povedal som si, ze svoje komenty na tento serial obmedzim, ale treba dat credit where credit's due. A Matka sa zacina prejavovat potrebnym stylom. [b]Hello Ladies[/b] Opat vyborne a konecne sa to zacalo niekam vyvijat. Stale najlepsia novinka tejto sezony.
HIMYM 9x9
0 0
reagovat
No, na Castleovská měřítka podle mě výborný byly. Potom by mě teda zajímalo, který díly Castlea považujete za výborný. Jenom pro srovnání. Fiasko s Cuddyovou - souhlas.
606754
No, na Castleovská měřítka podle mě výborný byly. Potom by mě teda zajímalo, který díly Castlea považujete za výborný. Jenom pro srovnání. Fiasko s Cuddyovou - souhlas.
0 0
reagovat

TedGeorge

jojo, ten pán má pravdu :)
606748
jojo, ten pán má pravdu *:)*
TedGeorge
0 0
reagovat
Další výbornej? Boli teraz nejaké iné výborné?

Boli len solídne po tom medzisezónnom fiasku s Kate v novom zamestnaní.
606741
Další výbornej? Boli teraz nejaké iné výborné? Boli len solídne po tom medzisezónnom fiasku s Kate v novom zamestnaní.
0 0
reagovat
BTW, další výbornej díl Castlea... :+
606729
BTW, další výbornej díl Castlea... *:+*
0 0
reagovat
A jen tak mimochodem, Newsroom fandové maj doufám nakoukanýho pana Smithe. Protože to je ten film, na kterým musela Mackenzie vyrůstat především :) link
606728
A jen tak mimochodem, Newsroom fandové maj doufám nakoukanýho pana Smithe. Protože to je ten film, na kterým musela Mackenzie vyrůstat především :) http://film.moviezone.cz/pan-smith-prichazi/v.i.m./
0 0
reagovat
joo, Yeti byl dobrej :)
606727
joo, Yeti byl dobrej :)
0 0
reagovat
(Když ho neoslní čtyřka, tak to přehodíme na pětku atd., jasný? :) )
606725
(Když ho neoslní čtyřka, tak to přehodíme na pětku atd., jasný? *:)* )
0 0
reagovat
Jo, promin, čtyřku sem myslel.
606724
Jo, promin, čtyřku sem myslel.
0 0
reagovat

xxendxx

Myslel čtyřku, už je zmatenej :D
606723
Myslel čtyřku, už je zmatenej *:D*
xxendxx
0 0
reagovat
finale treti epizody prvni serie je starej dedek na jednani s hlavounama, kde mu zenska rika, ze typka vyhodi, kdykoli se ji zachce a oduvodni si to jak bude chtit. Tys tvrdil neco o genialnim konci, tak me zajima, co to melo bejt
606722
finale treti epizody prvni serie je starej dedek na jednani s hlavounama, kde mu zenska rika, ze typka vyhodi, kdykoli se ji zachce a oduvodni si to jak bude chtit. Tys tvrdil neco o genialnim konci, tak me zajima, co to melo bejt
0 0
reagovat

xxendxx

Jestli bude zlobit, tak ho vyhodim? Tedka moc nevim, o cem mluvis. Ale první sérii sem viděl už víc jak před rokem... Jak je na tom dabing nevim. Nemel sem odvahu. Ale ve tvoji situaci to chapu :)
606711
Jestli bude zlobit, tak ho vyhodim? Tedka moc nevim, o cem mluvis. Ale první sérii sem viděl už víc jak před rokem... Jak je na tom dabing nevim. Nemel sem odvahu. Ale ve tvoji situaci to chapu :)
xxendxx
0 0
reagovat
... nicmene problem bude mozna v dabingu (nevim), protoze diky kadenci slov za vterinu jsem kvuli pritelkyni, ktera odmita vecer lustit tak rychly titulky, nucen koukat v cestine.
606703
... nicmene problem bude mozna v dabingu (nevim), protoze diky kadenci slov za vterinu jsem kvuli pritelkyni, ktera odmita vecer lustit tak rychly titulky, nucen koukat v cestine.
0 0
reagovat

Ted

to se mi na tom prave libi, reflexe toho aktualniho deni.... nicmene jsem si znovu pustil ten 3. dil, abych si zopakoval ten "genialni konec" a nic jinyho nez "jestli bude zlobit, tak ho vyhodim" jsem tam nejak nepochytil. A to mi nijak zduraznenihodne neprijde. Ale kouka se na to dobre.
606702
to se mi na tom prave libi, reflexe toho aktualniho deni.... nicmene jsem si znovu pustil ten 3. dil, abych si zopakoval ten "genialni konec" a nic jinyho nez "jestli bude zlobit, tak ho vyhodim" jsem tam nejak nepochytil. A to mi nijak zduraznenihodne neprijde. Ale kouka se na to dobre.
Ted
0 0
reagovat

Downton Abbey 4.08

There will be blood...
606694
There will be blood...
Downton Abbey 4.08
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se