Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 102341 - 102360 Napsat příspěvek

elisha

nevim jak redakce, ale myslim, že hodně lidi by je tam vidělo rádo (viz Shimitz Spideyho ;) - jestli to Jakub Spidey myslel s ironii a humorem - tak se mu omlouvam :) myslel jsem, že to bere vážně ...
462439
nevim jak redakce, ale myslim, že hodně lidi by je tam vidělo rádo (viz Shimitz Spideyho ;) - jestli to Jakub Spidey myslel s ironii a humorem - tak se mu omlouvam :) myslel jsem, že to bere vážně ...
elisha
0 0
reagovat
pac je pod pantoflem :D
462438
pac je pod pantoflem *:D*
0 0
reagovat
duro: sakra tak jaktože visíš na netu a místo toho nezjišťuješ, kde bydlí?:D
462437
duro: sakra tak jaktože visíš na netu a místo toho nezjišťuješ, kde bydlí?*:D*
0 0
reagovat

Scarlett Johansson v Košiciach ;-)

Dnes som stretol na autobusovej zastávke dievča, ktoré sa tak neskutočne a dokonale v tvári podobalo na Scarlett (predstavte si, že stretnete na ulici babu s presne takou sladkou pusou - peklo!), že som sa musel pozrieť na jej peknú a štíhlu postavu, aby som sa ubezpečil, že to nie je naozaj ona 8)
462436
Dnes som stretol na autobusovej zastávke dievča, ktoré sa tak neskutočne a dokonale v tvári podobalo na Scarlett (predstavte si, že stretnete na ulici babu s presne takou sladkou pusou - peklo!), že som sa musel pozrieť na jej peknú a štíhlu postavu, aby som sa ubezpečil, že to nie je naozaj ona *8)*
Scarlett Johansson v Košiciach ;-)
0 0
reagovat

elisha

Touche ;)
462435
Touche ;)
elisha
0 0
reagovat
ko3r - a ty si fakt myslis, ze by se o tech dvou do vimka vubec uvazovalo?:)
462434
ko3r - a ty si fakt myslis, ze by se o tech dvou do vimka vubec uvazovalo?:)
0 0
reagovat

jakub spidey

no VIM funguje na stylu "redakce nás chce překvapit" - takže pokud si řekneš o VIMko pro nějakej film, prodlužuješ jeho zařazení do síně slávy minimálně o půl roku (a u těchto nových filmů si myslim, že i o dýl) ;)
462433
no VIM funguje na stylu "redakce nás chce překvapit" - takže pokud si řekneš o VIMko pro nějakej film, prodlužuješ jeho zařazení do síně slávy minimálně o půl roku (a u těchto nových filmů si myslim, že i o dýl) *;)*
jakub spidey
0 0
reagovat

Shimitz

no comment:D
462432
no comment*:D*
Shimitz
0 0
reagovat
to ko3r : a koho nemam rad??? (myslis, ze to bylo neco jako narazka :-)??)........ to loki : why in my face????)
462431
to ko3r : a koho nemam rad??? (myslis, ze to bylo neco jako narazka :-)??)........ to loki : why in my face???*?)*
0 0
reagovat

Jakub

a která promluvila, levá nebo práva?
462430
a která promluvila, levá nebo práva?
Jakub
0 0
reagovat

to : MichaelBay

Spidovi tohle tempo staci...... k te miliarde se dostane...... vim to, protoze moje vestecka koule promluvila :D:D
462429
Spidovi tohle tempo staci...... k te miliarde se dostane...... vim to, protoze moje vestecka koule promluvila *:D**:D*
to : MichaelBay
0 0
reagovat

Hellblazer

hm, kdo by to byl řekl.:D
462428
hm, kdo by to byl řekl.*:D*
Hellblazer
0 0
reagovat
Hostel: Part II
Rated R for sadistic scenes of torture and bloody violence, terror, nudity, sexual content, language and some drug content.

8 June 2007
462427
[b]Hostel: Part II[/b] Rated R for sadistic scenes of torture and bloody violence, terror, nudity, sexual content, language and some drug content. 8 June 2007
0 0
reagovat
Co Paris Hiltonova a jeji kamaradky, to radne namyslena, psychopaticka krava. 8)

V obchodech s oblecenim by se podle me kourit rozhodne nemelo, protoze by pak mohlo to obleceni smrdet tim hnusnym kourem. :(
462426
Co Paris Hiltonova a jeji kamaradky, to radne namyslena, psychopaticka krava. *8)* V obchodech s oblecenim by se podle me kourit rozhodne nemelo, protoze by pak mohlo to obleceni smrdet tim hnusnym kourem. *:(*
0 0
reagovat
Jóó, MSCL vychází na R2 DVD:+ (Sorry, nikdo to asi neznáte, ale mám velkou radost :-) ). link
462425
Jóó, MSCL vychází na R2 DVD*:+* (Sorry, nikdo to asi neznáte, ale mám velkou radost :-) ). http://www.dvdtimes.co.uk/content.php?contentid=64826
0 0
reagovat

Jin

:D tak nějak, ale upřímně řečeno, nelíbí se mi holky, co jsou samá noha, samá ruka :)
462424
*:D* tak nějak, ale upřímně řečeno, nelíbí se mi holky, co jsou samá noha, samá ruka :)
Jin
0 0
reagovat

deiwi

Co to? Dnes se ti už nelíbí holky s ocasem?:D
462423
Co to? Dnes se ti už nelíbí holky s ocasem?*:D*
deiwi
0 0
reagovat
hmm nafoukana americká blbka :-)
462422
hmm nafoukana americká blbka :-)
0 0
reagovat
Někdy mě ten bulvár umí pobavit...
462421
Někdy mě ten [link="http://revue.idnes.cz/kamaradka-paris-hiltonove-co-cech-to-debil-fgn-/lidicky.asp?c=A070510_233301_lidicky_lf"]bulvár[/link] umí pobavit...
0 0
reagovat

Box Office

Spider-Man 3 má za prvních 6 dní 176 milionů dolarů. Jen pro srovnání Spider-Man 2 měl 180, SW3 182 a Piráti 2 183 mega!
No jak říkají američané! Spidey's legs ain't gonna be so good...
462420
Spider-Man 3 má za prvních 6 dní 176 milionů dolarů. Jen pro srovnání Spider-Man 2 měl 180, SW3 182 a Piráti 2 183 mega! No jak říkají američané! Spidey's legs ain't gonna be so good...
Box Office
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se