Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 102301 - 102320 Napsat příspěvek
Really? Ale jo, ta holka měla štávu. :)
462399
Really? Ale jo, ta holka měla štávu. :)
0 0
reagovat

Silence

462398
[link="http://www.tv-porady.cz/img/zelvy-3.jpg"]April[/link].
Silence
0 0
reagovat
Jak už z pátku po Trailer Night někteří vědí, tohle je moje dětská (filmová :) láska. A jaká je vaše?
462397
Jak už z pátku po Trailer Night někteří vědí, [link="http://www.badongo.com/pic/634927"]tohle[/link] je moje dětská (filmová :) láska. A jaká je vaše?
0 0
reagovat
hlavne ze ma "zajíšdění" :+
462396
hlavne ze ma "zajíšdění" *:+*
0 0
reagovat
:D
462395
*:D*
0 0
reagovat
Jsem tím myslel, že to zrovna teď nedělám toho PC technika, ale i to jsem dělal.
462394
Jsem tím myslel, že to zrovna teď nedělám toho PC technika, ale i to jsem dělal.
0 0
reagovat
"Já jsem i počítačový technik. Občas postavím lidem i nějaké pc ve volném čase."

And on this bombshell, jdu raději spát.. :D:+
462393
"Já jsem i počítačový technik. Občas postavím lidem i nějaké pc ve volném čase." And on this bombshell, jdu raději spát.. *:D**:+*
0 0
reagovat
No aspon se do tech 10 nevlezli ty nejvetsi sracka (Malta atd...), ale i tak je to dost bida. Nejlepsi byla ta operni zpevacka ze Slovinska :+
462392
No aspon se do tech 10 nevlezli ty nejvetsi sracka (Malta atd...), ale i tak je to dost bida. Nejlepsi byla ta operni zpevacka ze Slovinska *:+*
0 0
reagovat
K zajížděcí liště. Hm lama? Já jsem i počítačový technik. Občas postavím lidem i nějaké pc ve volném čase. Takže rozhodně tomu rozumím. A jedno vím jistě. Chci vidět plochu celou bez jakékoliv překážky, což lišta pro mě je. Tak jsem si nainstaloval ten program od no už nevím kdo to byl. Co ukazuje hodiny, využití cpu, disku atd. a plno dalšího. No a hned jsem si zatrhnul zajíšdění. :-)
462391
K zajížděcí liště. Hm lama? Já jsem i počítačový technik. Občas postavím lidem i nějaké pc ve volném čase. Takže rozhodně tomu rozumím. A jedno vím jistě. Chci vidět plochu celou bez jakékoliv překážky, což lišta pro mě je. Tak jsem si nainstaloval ten program od no už nevím kdo to byl. Co ukazuje hodiny, využití cpu, disku atd. a plno dalšího. No a hned jsem si zatrhnul zajíšdění. :-)
0 0
reagovat
Jojo, zlatá Rihanna, já vám to říkal 8)
462390
Jojo, zlatá Rihanna, já vám to říkal *8)*
0 0
reagovat

Malignus

Magnetron se afaik ve filmu měnit na letadlo, protože Bay nechtěl aby se nějak zásadně měnila velikost robíků (to už by bylo hodně cheesy).

Nevypadá to zle, na rozdíl od Ostrova se Transformers nesnaží zakrýt že jsou jen hodně velká blbina a ukázky jsou fajn, takže se na to snad začnu i těšit :o
462389
Magnetron se afaik ve filmu měnit na letadlo, protože Bay nechtěl aby se nějak zásadně měnila velikost robíků (to už by bylo hodně cheesy). Nevypadá to zle, na rozdíl od Ostrova se Transformers nesnaží zakrýt že jsou jen hodně velká blbina a ukázky jsou fajn, takže se na to snad začnu i těšit *:o*
Malignus
0 0
reagovat
Něco z trochu jinýho soudku link
462388
Něco z trochu jinýho soudku http://showbizz.centrum.cz/tv/novinky/clanek.phtml?id=419013
0 0
reagovat
Jako muzeme se tisickrat vysmivat popiku z MTV, ale... proste je uplne jinde. Na podobnych soutezich je to nadherne videt. :)
462387
Jako muzeme se tisickrat vysmivat popiku z MTV, ale... proste je uplne jinde. Na podobnych soutezich je to nadherne videt. :)
0 0
reagovat
Teda soutěž Eurovize je nevídaná záležitost. Tolik divných vystoupení jsem v životě neviděl. Kabáti úplně s přehledem se vešli mezi tři nejlepší (ty další dva bych teda ale asi těžko hledal). Největší peklo bylo vystoupení DJ Boba, ktreje opustil svůj pseudorap a pokusil se o zpěv - jak by řeekl klasik: Hele Ludvo já řval... :D:D.
Jo a souhlas s tím imfovým výrazem ,,SO GAY,, Tolik gay tanečníků se jen tak nevidí.
462386
Teda soutěž Eurovize je nevídaná záležitost. Tolik divných vystoupení jsem v životě neviděl. Kabáti úplně s přehledem se vešli mezi tři nejlepší (ty další dva bych teda ale asi těžko hledal). Největší peklo bylo vystoupení DJ Boba, ktreje opustil svůj pseudorap a pokusil se o zpěv - jak by řeekl klasik: Hele Ludvo já řval... *:D**:D*. Jo a souhlas s tím imfovým výrazem ,,SO GAY,, Tolik gay tanečníků se jen tak nevidí.
0 0
reagovat
Kabati jsou super! ;):+
462385
Kabati jsou super! *;)**:+*
0 0
reagovat
Z tech transformeru se mi nejvice libi Optimus, Megatron a Blackout, ale krome Optima nikoho nepoznavam a to jsem mel doma komiksy, nez mi je ukradli. Nemel mit Megatron buzuku a promenovat se na pistoli nebo tank nebo neco podobnyho? :o?)
462384
Z tech transformeru se mi nejvice libi Optimus, Megatron a Blackout, ale krome Optima nikoho nepoznavam a to jsem mel doma komiksy, nez mi je ukradli. Nemel mit Megatron buzuku a promenovat se na pistoli nebo tank nebo neco podobnyho? *:o**?)*
0 0
reagovat

imf

Kdyby tam nebyly nahy houslisti ale ty zpěvačky tak by mě možná zajímalo o čem se to bavíte, ale takhle je mi to fuk :D
Ale Kabáti jsou docela fajn, sice je to jen buranský rock ale některé jejich písničky jsou docela poslouchatelné. A dokonce ani to nové album není úplně nejhorší takže na ten jejich koncert v Otrokovicích si asi zajdu, vždyť to tam mám skoro co by cihlou dohodil.
462383
Kdyby tam nebyly nahy houslisti ale ty zpěvačky tak by mě možná zajímalo o čem se to bavíte, ale takhle je mi to fuk *:D* Ale Kabáti jsou docela fajn, sice je to jen buranský rock ale některé jejich písničky jsou docela poslouchatelné. A dokonce ani to nové album není úplně nejhorší takže na ten jejich koncert v Otrokovicích si asi zajdu, vždyť to tam mám skoro co by cihlou dohodil.
imf
0 0
reagovat
Spider-Man 3 - streda 9.5.2007 ..............$6,717,488
462382
Spider-Man 3 - streda 9.5.2007 ..............$6,717,488
0 0
reagovat

imf

Američtí celníci:)):+
462381
Američtí celníci*:))**:+*
imf
0 0
reagovat
Nekoukám na to, ale o Jípíkově vkusu mám myslim jasno :D
462380
Nekoukám na to, ale o Jípíkově vkusu mám myslim jasno *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se