Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 101661 - 101680 Napsat příspěvek

lubo

Tak s tímhle míříme do prime time úplně na 100%, boj mezi velkými fanoušky filmu, jaký si pustit film
462735
Tak s tímhle míříme do prime time úplně na 100%, boj mezi velkými fanoušky filmu, jaký si pustit film
lubo
0 0
reagovat
rcorpe, tak zustan veren sve ikonce a ztvarni lamu chovanou u imfa a charlotte, ktera jednoho dne uprchne a naprosto ozrelej stecko si ji splete s modelkou a zatahne do hlubin sveho autobusu, tam na nej muzes flusnout tu svou nuklearni hlavici a vsichni vybouchnem, zrovna kdyz kirsten pobezi kolem svy kasny ;))
462734
rcorpe, tak zustan veren sve ikonce a ztvarni lamu chovanou u imfa a charlotte, ktera jednoho dne uprchne a naprosto ozrelej stecko si ji splete s modelkou a zatahne do hlubin sveho autobusu, tam na nej muzes flusnout tu svou nuklearni hlavici a vsichni vybouchnem, zrovna kdyz kirsten pobezi kolem svy kasny ;))
0 0
reagovat

Karlos

Chceš to i s perfektním dějem?:) Tak di znovu na to cikánský sídliště s partou holohlavých pánů;) v Televizi, pak můžeš mluvit o lásce, zradě, utrpení a boji za správnou věc:D
462733
Chceš to i s perfektním dějem?:) Tak di znovu na to cikánský sídliště s partou holohlavých pánů*;)* v Televizi, pak můžeš mluvit o lásce, zradě, utrpení a boji za správnou věc*:D*
Karlos
0 0
reagovat
Vás imf vymkne v dajakom kine a vy z neho budete musieť hľadať cestu von. Prvé psychologické drama príde, až sa budete dohadoavť, aký film si pustiť na skrátenie dlhého času.
462732
Vás imf vymkne v dajakom kine a vy z neho budete musieť hľadať cestu von. Prvé psychologické drama príde, až sa budete dohadoavť, aký film si pustiť na skrátenie dlhého času.
0 0
reagovat

Jardus

Ja bych to videl spis na Kostku. :)
462731
Ja bych to videl spis na Kostku. :)
Jardus
0 0
reagovat
Lubo: Myslím, že jsem dostatečně dokázal. že mi jde i o perfektní děj ;)... Ale prime time je lákadlo, na které se nalepí i ten imf ;):D
462730
Lubo: Myslím, že jsem dostatečně dokázal. že mi jde i o perfektní děj ;)... Ale prime time je lákadlo, na které se nalepí i ten imf ;):D
0 0
reagovat

imf

To je jak v nějakým hororu, že by Saw?
462729
To je jak v nějakým hororu, že by Saw?
imf
0 0
reagovat

imf

Jesti me nekdo bude chtit provest neco oskliveho, tak na nej jako spravna lama flusnu. A lami flusanec se ucinkem hrave vyrovna mensi nuklearni hlavici. ;)
462728
Jesti me nekdo bude chtit provest neco oskliveho, tak na nej jako spravna lama flusnu. A lami flusanec se ucinkem hrave vyrovna mensi nuklearni hlavici. ;)
imf
0 0
reagovat
Something coming...I feel it in my..left haunch.
462727
Something coming...I feel it in my..left haunch.
0 0
reagovat

rcorp

a já bych si v tom klidně i zahrál:))
462726
a já bych si v tom klidně i zahrál*:))*
rcorp
0 0
reagovat

KARLOS

Ak ti ide len o to, zájdi si na nejaké rómske sídlisko, zarev, že všetci sú tam sku*vený cigáni a hneď si v tom najprim-timovejšom prime-time :))
462725
Ak ti ide len o to, zájdi si na nejaké rómske sídlisko, zarev, že všetci sú tam sku*vený cigáni a hneď si v tom najprim-timovejšom prime-time *:))*
KARLOS
0 0
reagovat
Áááá, ještě na rcorpa se zapomělo... Neboj, něco vymyslíme ;)...
462724
Áááá, ještě na rcorpa se zapomělo... Neboj, něco vymyslíme ;)...
0 0
reagovat
Ani lamy! 8)
462723
Ani lamy! *8)*
0 0
reagovat

karlos

Vsechno se vcas dozvis. Vlastne docela brzo...
Nikdo nebude usetren. :)
462722
Vsechno se vcas dozvis. Vlastne docela brzo... Nikdo nebude usetren. :)
karlos
0 0
reagovat
Jak si to tak ctu, tak jsem asi poprvy rad, ze me z neceho vynechali. :D
462721
Jak si to tak ctu, tak jsem asi poprvy rad, ze me z neceho vynechali. *:D*
0 0
reagovat
imf: Zahrávání s ohněm je zábava ;)... Teď je jen důležité - chceš být v prime time??? ;):D
462720
imf: Zahrávání s ohněm je zábava ;)... Teď je jen důležité - chceš být v prime time??? ;):D
0 0
reagovat
Hech, kto by povedal, že najväčšou hrozbou pre náš seriál môže byť fakt, že sa ho nakoniec niekto naozaj pokúsi zrealizovať :D
462719
Hech, kto by povedal, že najväčšou hrozbou pre náš seriál môže byť fakt, že sa ho nakoniec niekto naozaj pokúsi zrealizovať *:D*
0 0
reagovat
Fluke muze bejt v klidu. Ja vim, imf tusi a ostatni se muzou bat... nejvic qualkalim, ragnar a Charlotte, ale ne o moc vic nez ostatni :D
462718
Fluke muze bejt v klidu. Ja vim, imf tusi a ostatni se muzou bat... nejvic qualkalim, ragnar a Charlotte, ale ne o moc vic nez ostatni :D
0 0
reagovat
Tak počkat - já měl ale umřít společně s imfem a s Charlotte... Mohlo by to být takový ten uplakaný flasback (když už, tak ať už ;)... Než bych umřel s imfem a Charlotte (tady by to mohlo být ještě hezky rozehraný milostný trojúhelník - imf a Charlotte by měli báječný vztah založený na nepoctivě vydělaných penězích imfa, když v tom se objevím já a Charlotte - jakož slušně vychovaná dívka Shushikou - se rozhodne, že milostný trojúhelník musí společně umřít při vítězném festivalovém filmu), byl by ten flasback, kdy se Fluke a Psema dozví pravdu a objeví v sobě nečekané náklonosti jeden v druhém (ten incest tu přece bude, ale to nikdo nepozná ;) a proto se rozhodnou zabít Karla... ;)
462717
Tak počkat - já měl ale umřít společně s imfem a s Charlotte... Mohlo by to být takový ten uplakaný flasback (když už, tak ať už ;)... Než bych umřel s imfem a Charlotte (tady by to mohlo být ještě hezky rozehraný milostný trojúhelník - imf a Charlotte by měli báječný vztah založený na nepoctivě vydělaných penězích imfa, když v tom se objevím já a Charlotte - jakož slušně vychovaná dívka Shushikou - se rozhodne, že milostný trojúhelník musí společně umřít při vítězném festivalovém filmu), byl by ten flasback, kdy se Fluke a Psema dozví pravdu a objeví v sobě nečekané náklonosti jeden v druhém (ten incest tu přece bude, ale to nikdo nepozná ;) a proto se rozhodnou zabít Karla... ;)
0 0
reagovat
Time to go sleep...dělám jakoby nic, pískám si a nenápadně mizím:D
462716
Time to go sleep...dělám jakoby nic, pískám si a nenápadně mizím*:D*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se