Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 101641 - 101660 Napsat příspěvek
Třeba ho ještě něják digitálně upraví. 8)
463050
Třeba ho ještě něják digitálně upraví. *8)*
0 0
reagovat
463049
[link="http://www.lashorasperdidas.com/wp-content/uploads/2007/05/john-rambo-sly-stallone-2.jpg"]este o nieco horsie[/link]*?)*
0 0
reagovat
No neviem, prve dva diely zboznujem, ale citim ze toto uz akosi nebude "ono" :(
463048
No neviem, prve dva diely zboznujem, ale citim ze [link="http://www.lashorasperdidas.com/wp-content/uploads/2007/05/john-rambo-sly-stallone-1.jpg"]toto[/link] uz akosi nebude "ono" :(
0 0
reagovat

RainMaker

jo to je svatá pravda!!!!
463047
jo to je svatá pravda!!!!
RainMaker
0 0
reagovat

Cival

souhlasim.Pošta pro tebe je snad největší shit co na českých TV běží.

LOL Majkle :-)
463046
souhlasim.Pošta pro tebe je snad největší shit co na českých TV běží. LOL Majkle :-)
Cival
0 0
reagovat

TransFormers | FINAL THEATRICAL TRAILER | NEW TV SPOT

Nový TV Spot je ON-LINE!!! link.

Nový trailer je on-line dnes ve 13:30 takže u nás někdy k večeru!!!

FUCK YEAH!!!!! :+
463045
Nový TV Spot je ON-LINE!!! [link="http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=20461"]link[/link]. Nový trailer je on-line dnes ve 13:30 takže u nás někdy k večeru!!! FUCK YEAH!!!!! *:+*
TransFormers | FINAL THEATRICAL TRAILER | NEW TV SPOT
0 0
reagovat
Ne, vazne, sledovat ty tklive pribehy, dichodce, co se po letech setkali a ted si muzou zopakovat svuj valcik z tanecnich a do toho ten hrejive lidsky chapavy pohled Ester Janeckove... toby clovek nekdy blil, jak je to ulepeny ;)
463044
Ne, vazne, sledovat ty tklive pribehy, dichodce, co se po letech setkali a ted si muzou zopakovat svuj valcik z tanecnich a do toho ten hrejive lidsky chapavy pohled Ester Janeckove... toby clovek nekdy blil, jak je to ulepeny *;)*
0 0
reagovat
Lish: Tobe je 84?:D
463043
Lish: Tobe je 84?*:D*
0 0
reagovat
Ad Posta pro tebe: Tady zase nekdo "objevil Ameriku". Podobne silne pribehy nabizi prakticky kazdy dil a nevim proc si delate alibi, ze jste to videli uplnou nahocou. Posta pro tebe patri na nasich k televizich k tomu nejlepsimu a ja natocena vkusne a citlive. Kdyz mam cas, mrknu se a nestydim se za to.
463042
Ad Posta pro tebe: Tady zase nekdo "objevil Ameriku". Podobne silne pribehy nabizi prakticky kazdy dil a nevim proc si delate alibi, ze jste to videli uplnou nahocou. Posta pro tebe patri na nasich k televizich k tomu nejlepsimu a ja natocena vkusne a citlive. Kdyz mam cas, mrknu se a nestydim se za to.
0 0
reagovat
Ja na postu taky nahodou prepl a videl akorat ten konec kdyz uz na sebe zirali a pak nadavali, bylo to super, kdyz byl zaber na publikum co place, tak jsem se strasne rezal a pak jak jeste vstavali :o
463041
Ja na postu taky nahodou prepl a videl akorat ten konec kdyz uz na sebe zirali a pak nadavali, bylo to super, kdyz byl zaber na publikum co place, tak jsem se strasne rezal a pak jak jeste vstavali *:o*
0 0
reagovat

Ad reality shows:

Ja nejak nepobiram, co ty lidi (tloustiky, stare lasky, opustene deti) vede k tomu, bojovat se svym demonem takhle verejne. Postu pro tebe jsem nevidel (prace vladne), ale videl jsem v nedeli koutkem oka Vymenu manzelek (tam sice nejde o boj s osobnimi demony) a nechapal jsem, jak tam nekdo muze delat sceny kvuli par korunam. Kazdy ma asi holt svou cenu :/
463040
Ja nejak nepobiram, co ty lidi (tloustiky, stare lasky, opustene deti) vede k tomu, bojovat se svym demonem takhle verejne. Postu pro tebe jsem nevidel (prace vladne), ale videl jsem v nedeli koutkem oka Vymenu manzelek (tam sice nejde o boj s osobnimi demony) a nechapal jsem, jak tam nekdo muze delat sceny kvuli par korunam. Kazdy ma asi holt svou cenu :/
Ad reality shows:
0 0
reagovat
Ja ne (mne to prijde spis takovy smutny a smesny zaroven, jak televize necha takhle lidi znicit pred narodem) ale v obecenstvu breceli myslim vsichni. Ale fkat drsny, kazdopadne.
463039
Ja ne (mne to prijde spis takovy smutny a smesny zaroven, jak televize necha takhle lidi znicit pred narodem) ale v obecenstvu breceli myslim vsichni. Ale fkat drsny, kazdopadne.
0 0
reagovat
no a kdo z vas plakal, abych se pripravil ;)
463038
no a kdo z vas plakal, abych se pripravil ;)
0 0
reagovat
shut the fuck up, ja koukam na tloustiky, takze mam i alibi :D
463037
shut the fuck up, ja koukam na tloustiky, takze mam i alibi *:D*
0 0
reagovat

Cival

A prej že na to nekoukáš ;)

Jinak teda... kdo budete mít možnost, zítra se na to určitě mrkněte. V rámci český televize nevídaný a strašně silný (ale jinak jsem to taky samozřejmě přepnul náhodou ;))
463036
A prej že na to nekoukáš ;) Jinak teda... kdo budete mít možnost, zítra se na to určitě mrkněte. V rámci český televize nevídaný a strašně silný (ale jinak jsem to taky samozřejmě přepnul náhodou ;))
Cival
0 0
reagovat
mhsh >nektery lidi to uz holt maj :/, ale vychazi to az za tejden

cival > o tom sem neska cet v novinach, tesil sem se na to a zapomel :(( snad to zachrani YT/archiv ct
463035
mhsh >nektery lidi to uz holt maj :/, ale vychazi to az za tejden cival > o tom sem neska cet v novinach, tesil sem se na to a zapomel :(( snad to zachrani YT/archiv ct
0 0
reagovat
Jo vlasně bude zajímavý jak tem Matrix vyřeší na BR, na HDDVD vyjde na třech kombo discích ( vždycky HD strana film + SD strana bonusy) + dvou oboustranných DVD. Jinak bonusy jsou úplně stejné jako na SD Ultimate kolekci - prostě kopie DVDček 2,4,6,7-10 1:1:-. Kdo má Ultimate, novou nepotřebuje, jediný nový bonus jsou PIP komentáře k filmům a ty jsou i na 3diskové verzi.
463034
Jo vlasně bude zajímavý jak tem Matrix vyřeší na BR, na HDDVD vyjde na třech kombo discích ( vždycky HD strana film + SD strana bonusy) + dvou oboustranných DVD. Jinak bonusy jsou úplně stejné jako na SD Ultimate kolekci - prostě kopie DVDček 2,4,6,7-10 1:1*:-*. Kdo má Ultimate, novou nepotřebuje, jediný nový bonus jsou PIP komentáře k filmům a ty jsou i na 3diskové verzi.
0 0
reagovat

mhsh

prave se divim, ze vychazi takove divne filmy, asi vydavaji hlavne pro to, aby neco vydavali, a s peckami cekaji, az budou prehravace rozsirenejsi
463033
prave se divim, ze vychazi takove divne filmy, asi vydavaji hlavne pro to, aby neco vydavali, a s peckami cekaji, az budou prehravace rozsirenejsi
mhsh
0 0
reagovat
Zitra v 11 opakujou Postu pro tebe. Nahodou jsme to tam prepli po tlousticich na Prime a takovou katarzi, comel ten posledni pribeh nemel zadnej ceskej film. Tezka soda, nekdo to doufam nahraje a hodi na Youtube.;)
463032
Zitra v 11 opakujou Postu pro tebe. Nahodou jsme to tam prepli po tlousticich na Prime a takovou katarzi, comel ten posledni pribeh nemel zadnej ceskej film. Tezka soda, nekdo to doufam nahraje a hodi na Youtube.*;)*
0 0
reagovat
rcorp: no oni se snaží, ale těch titulů s CZ podporou je zlomek, takže to vypadá že nic pořádnýho nevychází.
463031
rcorp: no oni se snaží, ale těch titulů s CZ podporou je zlomek, takže to vypadá že nic pořádnýho nevychází.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se