Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 101061 - 101080 Napsat příspěvek
Tak vidim, ze Cival se uz ani nemusi namahat:)
463851
Tak vidim, ze Cival se uz ani nemusi namahat*:)*
0 0
reagovat

Memorial Day Weekend Box Office

BITVA TROJEK ANEB VELKÉ PÁDY POKRAČUJÍ

Tak a je tu víkend na který všichni čekali. Piráti z Karibiku 3, Shrek 3 a Spider-Man 3 absolutně dominující víkendu od 25. do 27. května roku 2007!!!

Výsledky
Piráti z Karibiku mají tedy zatím na kontě 126,5 milionů dolarů ze severní Ameriky + 84,2 milionů dolarů ze zbytku světa (zbytek světa je bez SOBOTY a NEDĚLE). Což znamená první víkend pro Piráty za 112,5 milionu dolarů. Může se to tedy zdát málo.
Já tedy také čekal víc, ale samozřejmě se musí brát v potaz i Shrek 3, který sice velmi spadl dolů, ale i tak 51 milionů dolarů, což je propad o brutálních 58%!!! A to na animáka není vůbec dobré! Takže v součtu nyní dává Shrek 3 v severní Americe 201,3 milionů dolarů a ve zbytku světa 14,2 milionů. Ovšem zbytek světa je ještě bez tohoto víkendu.
Poslední jmenovaný Spider-Man 3 dále pokračuje opravdu v strmém pádu a ani volné pondělí a tím pádem solidní nedělní tržby nezabránily pádu o nehezkých 52,8% ba 13,7 milionů dolarů. Tím pádem má nyní Spider-Man 3 na kontě 303,3 milionů dolarů v severní Americe a 499,1 milionů dolarů ve zbytku světa což činí dohromady 802,4 milionů dolarů celosvětově a činí z něho prozatím jasného krále roku 2007!
Další místa zatím nejsou známy, jelikož prozatím nebyly zvěřejněny výsledky za sobotu a neděli.
463850
[b]BITVA TROJEK ANEB VELKÉ PÁDY POKRAČUJÍ[/b] Tak a je tu víkend na který všichni čekali. Piráti z Karibiku 3, Shrek 3 a Spider-Man 3 absolutně dominující víkendu od 25. do 27. května roku 2007!!! [b]Výsledky[/b] Piráti z Karibiku mají tedy zatím na kontě 126,5 milionů dolarů ze severní Ameriky + 84,2 milionů dolarů ze zbytku světa (zbytek světa je bez SOBOTY a NEDĚLE). Což znamená první víkend pro Piráty za 112,5 milionu dolarů. Může se to tedy zdát málo. Já tedy také čekal víc, ale samozřejmě se musí brát v potaz i Shrek 3, který sice velmi spadl dolů, ale i tak 51 milionů dolarů, což je propad o brutálních 58%!!! A to na animáka není vůbec dobré! Takže v součtu nyní dává Shrek 3 v severní Americe 201,3 milionů dolarů a ve zbytku světa 14,2 milionů. Ovšem zbytek světa je ještě bez tohoto víkendu. Poslední jmenovaný Spider-Man 3 dále pokračuje opravdu v strmém pádu a ani volné pondělí a tím pádem solidní nedělní tržby nezabránily pádu o nehezkých 52,8% ba 13,7 milionů dolarů. Tím pádem má nyní Spider-Man 3 na kontě 303,3 milionů dolarů v severní Americe a 499,1 milionů dolarů ve zbytku světa což činí dohromady 802,4 milionů dolarů celosvětově a činí z něho prozatím jasného krále roku 2007! Další místa zatím nejsou známy, jelikož prozatím nebyly zvěřejněny výsledky za sobotu a neděli.
Memorial Day Weekend Box Office
0 0
reagovat

to Michael Bay

Pirati maji jednu vyhodu, maji lepsi postaveni ve zbytku sveta nez Spider-Man (preci jen comics se hure dostava pod kuzi)......v celkovem vydelku pavouka nejspise prekona, ale pres miliardu se podle me nedostanou........
463849
Pirati maji jednu vyhodu, maji lepsi postaveni ve zbytku sveta nez Spider-Man (preci jen comics se hure dostava pod kuzi)......v celkovem vydelku pavouka nejspise prekona, ale pres miliardu se podle me nedostanou........
to Michael Bay
0 0
reagovat

MeaCulpa

tsssss :D
463848
tsssss *:D*
MeaCulpa
0 0
reagovat
KarelR: Este si zistite ktora to je verzia, aj ked do kina na to je aj vlastne jedno.
463847
KarelR: Este si zistite ktora to je verzia, aj ked do kina na to je aj vlastne jedno.
0 0
reagovat

to MZ Group

Jelikoz jsem linej obepisovat vzkazniky...
Zejtra ve 20:20 bezi ve slovaci Pat Garrett a Billy the Kid. K nalezeni ve V.I.M. Kdo by sel, at se mi treba ozve do vzkazniku. Udelame rezervaci ;)
463846
Jelikoz jsem linej obepisovat vzkazniky... Zejtra ve 20:20 bezi ve slovaci Pat Garrett a Billy the Kid. K nalezeni ve V.I.M. Kdo by sel, at se mi treba ozve do vzkazniku. Udelame rezervaci ;)
to MZ Group
0 0
reagovat
Ahojky
463845
Ahojky
0 0
reagovat
hh ty SW hracky jsou uplne masakrozni!!!
463844
hh ty SW hracky jsou uplne masakrozni!!!
0 0
reagovat
Tak predátor, tam bych to i čekal, ale Star Wars:)) Vlastní masakr na Larsově farmě:D:+
463843
Tak predátor, tam bych to i čekal, ale Star Wars*:))* Vlastní masakr na Larsově farmě*:D**:+*
0 0
reagovat
Já mám figurku PREDATOR a tam je extra pribalena lebka s páteří (pasuje mu do ruky)... :+ Sick Toys rulez
463842
Já mám figurku PREDATOR a tam je extra pribalena lebka s páteří (pasuje mu do ruky)... *:+* Sick Toys rulez
0 0
reagovat

RE: KarelR

Tak teda action figure: "THE FORCE" ta mne dostala :+:D
463841
Tak teda action figure: "THE FORCE" ta mne dostala *:+**:D*
RE: KarelR
0 0
reagovat
Jinak, Blesk se zase prekonal. V jejim dnesnim SW clanku pisi o ropuse s rozslaplym ksichtem a netopyrima usima jmenem JODA :(
Kdyby radsi psali o hrackach... [link] :D
463840
Jinak, Blesk se zase prekonal. V jejim dnesnim SW clanku pisi o ropuse s rozslaplym ksichtem a netopyrima usima jmenem JODA *:(* Kdyby radsi psali o hrackach... [link="http://www.mcmorran.org/pages.php?page_id=15"][link][/link] *:D*
0 0
reagovat
Ja jsem zahlid asi minutu a byla tam naka zena co jsem neznal v obleku figurky a zpivala pisnicku od Mladka podle velky tabule kde svitil text... Velky WTF...?)
463839
Ja jsem zahlid asi minutu a byla tam naka zena co jsem neznal v obleku figurky a zpivala pisnicku od Mladka podle velky tabule kde svitil text... Velky WTF...*?)*
0 0
reagovat
aha...hmm...hilarious?)
463838
aha...hmm...hilarious*?)*
0 0
reagovat
chodilo se tam...a kazdy krok tam ta "hvezda" predvadela ruzne trapne kreace.....a divaci a hraci se mohli po*rat vzdycky z toho, ze nekdo hodil kostkou...a kdyz nekdo hodil 6tku, tak to byl velky aplaus....takhle to bylo 2,5hod...velka zabava, samozrejne prokladano velmi vtipnymi vyroky
463837
chodilo se tam...a kazdy krok tam ta "hvezda" predvadela ruzne trapne kreace.....a divaci a hraci se mohli po*rat vzdycky z toho, ze nekdo hodil kostkou...a kdyz nekdo hodil 6tku, tak to byl velky aplaus....takhle to bylo 2,5hod...velka zabava, samozrejne prokladano velmi vtipnymi vyroky
0 0
reagovat
k člověče: a dělo se tam něco nebo se jenom házelo kostkou a chodilo po pláně? Já viděl taky jenom kus. A zrovna se jenom házelo a chodilo. Aspoň sem čekal, že se třeba budou prát, když někdo někoho má vyhodit a ono ani to ne:(
463836
k člověče: a dělo se tam něco nebo se jenom házelo kostkou a chodilo po pláně? Já viděl taky jenom kus. A zrovna se jenom házelo a chodilo. Aspoň sem čekal, že se třeba budou prát, když někdo někoho má vyhodit a ono ani to ne:(
0 0
reagovat
človeče, nezlob se/nehnevaj sa......videl jsem prvni pulhodinku a vubec nevim co k tomu mam rict..:D nedokazu najit to spravne slovo pro vyjadreni takove stupidity:))
463835
človeče, nezlob se/nehnevaj sa......videl jsem prvni pulhodinku a vubec nevim co k tomu mam rict..*:D* nedokazu najit to spravne slovo pro vyjadreni takove stupidity*:))*
0 0
reagovat

scroochy

Taky se mi to stává. Většinou po tom, co mám počítač spuštěný třeba týden. Ale někdy to dělá i po restartu a i v IE. Těžko říct, taky jsem to neodhalil..
463834
Taky se mi to stává. Většinou po tom, co mám počítač spuštěný třeba týden. Ale někdy to dělá i po restartu a i v IE. Těžko říct, taky jsem to neodhalil..
scroochy
0 0
reagovat

Jakub Spidey

To sice má víc, ale v celku bude mít méně... Jelikož Spider-Man 3 padá ve výdělkách jako kdyby mu najednou po prvních 3 dnech došly pavučiny... :D
463833
To sice má víc, ale v celku bude mít méně... Jelikož Spider-Man 3 padá ve výdělkách jako kdyby mu najednou po prvních 3 dnech došly pavučiny... *:D*
Jakub Spidey
0 0
reagovat
scroochy > jo, me se to stava na desktopu casto. ale zacne to az po nejaky dobe, co je to okno nahozeny...pak to staci vypnout a zas zapnout a mam na cas klid...
463832
scroochy > jo, me se to stava na desktopu casto. ale zacne to az po nejaky dobe, co je to okno nahozeny...pak to staci vypnout a zas zapnout a mam na cas klid...
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se