Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 101041 - 101060 Napsat příspěvek
Pulse ;)
463739
Pulse *;)*
0 0
reagovat

otázka hororistom

Prosím vás, kamoška hľadá názov tohto filmu a ja jej neviem odpovedať:

"ci nahodou nevies, ako sa volal taky horor o
duchoch, ktori vyliezali najcastejsie z pc a chranit sa pred nimi dalo pomocou cervenej
lepiacej pasky. Ti duchovia boli ako virus a závislí boli na prenose
pomocou el. energie - signálu. Hlavnou hrdinkou bola taka pekna blondynka,
ktorej frajer sa obesil hned v prvych 10 minutach filmu."
463738
Prosím vás, kamoška hľadá názov tohto filmu a ja jej neviem odpovedať: "ci nahodou nevies, ako sa volal taky horor o duchoch, ktori vyliezali najcastejsie z pc a chranit sa pred nimi dalo pomocou cervenej lepiacej pasky. Ti duchovia boli ako virus a závislí boli na prenose pomocou el. energie - signálu. Hlavnou hrdinkou bola taka pekna blondynka, ktorej frajer sa obesil hned v prvych 10 minutach filmu."
otázka hororistom
0 0
reagovat
Neví někdo od kdy poběží "The Sarah Connor Chronicles"? Ten trailer je fakt dobrej :)
463737
Neví někdo od kdy poběží "The Sarah Connor Chronicles"? Ten trailer je fakt dobrej *:)*
0 0
reagovat

SUPPORTING IMF

Bojuju vzdy s tebou za odkaz Blood Brothers, King of the kickboxers atd. ;) Stejne tak jako ""Ty Zasr..." by Ales Zboril... Mimochodem nedavno jsem videl Hong Til Dong [Mstitel s pistalou] a je to strasne levicovy, ale hrozne ?)jinak ale Hrusinsky dabuje stareho mistra a je to maso !!! :D
463736
Bojuju vzdy s tebou za odkaz Blood Brothers, King of the kickboxers atd. *;)* Stejne tak jako ""Ty Zasr..." by Ales Zboril... Mimochodem nedavno jsem videl Hong Til Dong [Mstitel s pistalou] a je to strasne levicovy, ale hrozne *?)*jinak ale Hrusinsky dabuje stareho mistra a je to maso !!! *:D*
SUPPORTING IMF
0 0
reagovat

inzerat:

Sháním vinylový banner na Piráty z Karibiku 3 co visí různě v kinech, konkrétně bílou verzi (jiný jsem v ČR zatím neviděl, US mají červenou a tu nechci) Keiry Knightley 5x8" (cca 150x250cm). Pokud by někdo uměl nebo měl kontakt na někoho kdo by dokázal sehnat, prosím zprávu do pošty. Na ceně se určitě dohodnem :)
463735
Sháním vinylový banner na Piráty z Karibiku 3 co visí různě v kinech, konkrétně bílou verzi (jiný jsem v ČR zatím neviděl, US mají červenou a tu nechci) Keiry Knightley 5x8" (cca 150x250cm). Pokud by někdo uměl nebo měl kontakt na někoho kdo by dokázal sehnat, prosím zprávu do pošty. Na ceně se určitě dohodnem :)
inzerat:
0 0
reagovat

Gorecki

Asi tak nejak, tyhle starsi klasiky by bez nostalgie jen ztezi fungovaly. A i ta subjektivita dela sve ;)

imf - zadny upgrade policky se konat nebude. Vzdyt kam se hrabou plechaci na Skeletorovu skvadru : No ze jim to slusi takhle po kupe :)
463734
Asi tak nejak, tyhle starsi klasiky by bez nostalgie jen ztezi fungovaly. A i ta subjektivita dela sve ;) [b]imf[/b] - zadny upgrade policky se konat nebude. Vzdyt kam se hrabou plechaci na Skeletorovu skvadru : [link="http://img126.imageshack.us/img126/5084/heman2hh3.jpg"]No ze jim to slusi takhle po kupe :)[/link]
Gorecki
0 0
reagovat

imf

a ja len hovorim, ze He-Man pre dospeleho moze imho fungovat LEN vdaka tej nostalgickej skusenosti... napr. ten tebou spominany Karate Tiger ma kvality, ktore oslovia aj bez nej... ale mas pravdu, je to subjektivne ;)
463733
a ja len hovorim, ze He-Man pre dospeleho moze imho fungovat LEN vdaka tej nostalgickej skusenosti... napr. ten tebou spominany Karate Tiger ma kvality, ktore oslovia aj bez nej... ale mas pravdu, je to subjektivne ;)
imf
0 0
reagovat

Gorecki

Ale ja tu nostalgickou zkusenost mam... jenom rikam, ze nektery z tech klasik prezijou a nektery ne. A je to velmi subjektivni. Jednomuzny brnensky dabing vladne. :)
463732
Ale ja tu nostalgickou zkusenost mam... jenom rikam, ze nektery z tech klasik prezijou a nektery ne. A je to velmi subjektivni. Jednomuzny brnensky dabing vladne. :)
Gorecki
0 0
reagovat

imf

porovnavas neporovatelne, na niektore veci musis mat skratka ten spravny vek... He-Man je idealny priklad filmu, ktory ti bez nostalgickej skusenosti ako dospelemu nema vela co ponuknut...
(btw., u mna jednoznacne s nemeckym dabingom - ICH HABE DIE MAAAAACHT!! ;)
463731
porovnavas neporovatelne, na niektore veci musis mat skratka ten spravny vek... He-Man je idealny priklad filmu, ktory ti bez nostalgickej skusenosti ako dospelemu nema vela co ponuknut... (btw., u mna jednoznacne s nemeckym dabingom - ICH HABE DIE MAAAAACHT!! ;)
imf
0 0
reagovat
Je na case obmenit policku: link
463730
Je na case obmenit policku: http://seibertron.com/toys/index.php?f_series=40
0 0
reagovat
Na He-Manovi se sice podepsal cas, ale nedavno jsem si ho spolecne s Flashem dal znovu a bavil jsem se jako za mlada. Ostatne se na me z jedne policky tlemi asi 8 velkych figurek a jedna Skeletorova lod :)
463729
Na He-Manovi se sice podepsal cas, ale nedavno jsem si ho spolecne s Flashem dal znovu a bavil jsem se jako za mlada. Ostatne se na me z jedne policky tlemi asi 8 velkych figurek a jedna Skeletorova lod :)
0 0
reagovat
Pche... Karate Tiger: Blood Brothers ruluje i po letech... stejne jako tucty dalsich. Ale to uz jsme resili v Guilty Pleasure blogu... nektery "hovadiny" nestarnou.

Ale jako... at se lidi presvedci sami: link
463728
Pche... Karate Tiger: Blood Brothers ruluje i po letech... stejne jako tucty dalsich. Ale to uz jsme resili v Guilty Pleasure blogu... nektery "hovadiny" nestarnou. Ale jako... at se lidi presvedci sami: http://www.badmovies.org/movies/mastersu/
0 0
reagovat

imf

ani ma nenapadne ;)
spomienky z detstva vedia byt tak krasne milostive k vsetkemu zlemu a tak sa mi to paci..
463727
ani ma nenapadne ;) spomienky z detstva vedia byt tak krasne milostive k vsetkemu zlemu a tak sa mi to paci..
imf
0 0
reagovat

ľubo

Kdyz pac man,tak jedine ten filmovy :) Pac Man: The Movie
463726
Kdyz pac man,tak jedine ten filmovy :) [link="http://www.youtube.com/watch?v=fWL6j0SvqV0&mode=related&search="]Pac Man: The Movie[/link]
ľubo
0 0
reagovat

Gorecki

Nevim... Masters of Universe se chysta uz osm let (od chvile kdy do toho vrtal John Woo)... Silver by s tim sice mohl hnout, ale nevim, nevim...

Kazdopadne na to po letech radsi nekoukej... me se to nejak "otupilo". ;)
463725
Nevim... Masters of Universe se chysta uz osm let (od chvile kdy do toho vrtal John Woo)... Silver by s tim sice mohl hnout, ale nevim, nevim... Kazdopadne na to po letech radsi nekoukej... me se to nejak "otupilo". ;)
Gorecki
0 0
reagovat
Ty brdo, Joel Silver chysta sa remake jedneho z mojich najvacsich guilty-pleasure z detstva - Masters of the Universe

Niekto sa nam po Transformeroch namotal na hracky a caka nas nieco podobne ako comicsova mania? Co mozme cakat? Po babikach Bratz celovecerak Lego?

link
463724
Ty brdo, Joel Silver chysta sa remake jedneho z mojich najvacsich guilty-pleasure z detstva - Masters of the Universe Niekto sa nam po Transformeroch namotal na hracky a caka nas nieco podobne ako comicsova mania? Co mozme cakat? Po babikach Bratz celovecerak Lego? [link="http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=20604"]link[/link]
0 0
reagovat
zabro: To asi ne, no :)
463723
zabro: To asi ne, no *:)*
0 0
reagovat
Brennos: ale ja koukal na novy smichov.protoze to vim kde je. a navic palace cinemas sem koukal jen abych si to overil.protoze kvuli spidermanovy do prahy z ostravy teda nepojedu:)
463722
Brennos: ale ja koukal na novy smichov.protoze to vim kde je. a navic palace cinemas sem koukal jen abych si to overil.protoze kvuli spidermanovy do prahy z ostravy teda nepojedu*:)*
0 0
reagovat
zabro: Já teda první co vidím, když otevřu stránky Palace Cinemas... je Spiderman 3 s titulkama ;)
463721
zabro: Já teda první co vidím, když otevřu stránky Palace Cinemas... je Spiderman 3 s titulkama *;)*
0 0
reagovat

zabro

s titulky ho davaji v Palace Cinemas Slovansky Dum a ve Village Cinemas Andel....... je to zarucene, protoze v patek ho s titulky uvidim jiz 4x :D:+
463720
s titulky ho davaji v Palace Cinemas Slovansky Dum a ve Village Cinemas Andel....... je to zarucene, protoze v patek ho s titulky uvidim jiz 4x *:D**:+*
zabro
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se