Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 100241 - 100260 Napsat příspěvek

Karlos

No tak tohle bych nečekal.
464648
No tak tohle bych nečekal.
Karlos
0 0
reagovat
Jo, samozřejmě i přátelé... Jak vyznávám originální znění, tak tady, u seriálů, kde jsem ho viděl jenom s dab je to zásadní ;):D:D:D
464647
Jo, samozřejmě i přátelé... Jak vyznávám originální znění, tak tady, u seriálů, kde jsem ho viděl jenom s dab je to zásadní ;):D:D:D
0 0
reagovat
OH MY GOD!!!!!!!!!!!!!!!!!! Klasiky seriálů, na které jsem ochoten se podívat (Ally, Simpsons, Akta X atd.) u nás na DVD v kompletním vydání všech sezón a na vrch jak s cz sub+cz dab+origo dab!!!!!!!!!!! info o Ally: link
464646
OH MY GOD!!!!!!!!!!!!!!!!!! Klasiky seriálů, na které jsem ochoten se podívat (Ally, Simpsons, Akta X atd.) u nás na DVD v kompletním vydání všech sezón a na vrch jak s cz sub+cz dab+origo dab!!!!!!!!!!! info o Ally: http://www.filmcity.cz/inshop/scripts/detail.asp?itemId=14267&level=104&TemplatesDir=dvd
0 0
reagovat

Karlos

Hodně refreshů:D
464645
Hodně refreshů*:D*
Karlos
0 0
reagovat

sorry za trapny OT

Chuck Norrisův kop z otočky je preferovaná forma popravy v 16 státech.

Chuck Norris jednou snědl dort dřív, než mu stihli říci, že je v něm striptérka.

Chuck Norris umí prásknout otáčivými dveřmi.

Jediným důvodem, proč Chuck Norris neobdržel oskara za výkon ve filmu "Sidekicks", je strach předat Chuckovi jakýkoliv tupý kovový předmět. To je prostě sebevražda.

:D
464644
Chuck Norrisův kop z otočky je preferovaná forma popravy v 16 státech. Chuck Norris jednou snědl dort dřív, než mu stihli říci, že je v něm striptérka. Chuck Norris umí prásknout otáčivými dveřmi. Jediným důvodem, proč Chuck Norris neobdržel oskara za výkon ve filmu "Sidekicks", je strach předat Chuckovi jakýkoliv tupý kovový předmět. To je prostě sebevražda. *:D*
sorry za trapny OT
0 0
reagovat
cca o sto příspěvků níže ;)
464643
cca o sto příspěvků níže ;)
0 0
reagovat
rcorp: Řešilo se tu včera odpoledne ;)... Chyba kódu kvůli reklamě... refresh by měl žeprý pomoct...
464642
rcorp: Řešilo se tu včera odpoledne ;)... Chyba kódu kvůli reklamě... refresh by měl žeprý pomoct...
0 0
reagovat

Technicka

V IE7 mi chybi nahore novinky i trailery a nez mi nekdo zacne nadavat, tak jsem v praci a nic jineho nez IE pouzivat nemuzu. :)
464641
V IE7 mi chybi nahore novinky i trailery a nez mi nekdo zacne nadavat, tak jsem v praci a nic jineho nez IE pouzivat nemuzu. :)
Technicka
0 0
reagovat

scroochy

tak s mejma znalostma ti můžu tak akorát držet pěsti :+ ;) Go, scroochy, go ;)
464640
tak s mejma znalostma ti můžu tak akorát držet pěsti *:+* *;)* Go, scroochy, go ;)
scroochy
0 0
reagovat

OT

uz delsi dobu si hraju s myslenkou realizovat poradnou serialovou databazi, ktera na ceskym webu chybi (jsou tu dve, ale jedna chatra a druha je desne amaterska), tak me napadlo, jestli by se mezi vama nenasli lidi, co by byli ochotny to se mnou rozjet (ne jen rozjet, ale take dlouhodobe udrzovat a neustale pilovat)

predstavoval bych si to priblizne jako "CSFD meets Wikipedia" - proste system snadno editovatelnych profilu jako na wiki, ale system komentaru a hodnoceni jako na csfd, s tim ze to bude upraveny pro serialovy potreby a bude tam vic informaci v tech profilech nez je na csfd o filmech

spolehliveho cloveka, co muze udelat grafiku a nasledne to hodit do kodu k dispozici mam, ale je treba clovek (resp. lidi) co dobre ovlada databaze a takovy ty veci, co jsou potreba, aby to fungovalo, tak jak si to predstavuju...

no, kdyztak se ozvete do vzkazniku nebo na icq ;)
464639
uz delsi dobu si hraju s myslenkou realizovat poradnou serialovou databazi, ktera na ceskym webu chybi (jsou tu dve, ale jedna chatra a druha je desne amaterska), tak me napadlo, jestli by se mezi vama nenasli lidi, co by byli ochotny to se mnou rozjet (ne jen rozjet, ale take dlouhodobe udrzovat a neustale pilovat) predstavoval bych si to priblizne jako "CSFD meets Wikipedia" - proste system snadno editovatelnych profilu jako na wiki, ale system komentaru a hodnoceni jako na csfd, s tim ze to bude upraveny pro serialovy potreby a bude tam vic informaci v tech profilech nez je na csfd o filmech spolehliveho cloveka, co muze udelat grafiku a nasledne to hodit do kodu k dispozici mam, ale je treba clovek (resp. lidi) co dobre ovlada databaze a takovy ty veci, co jsou potreba, aby to fungovalo, tak jak si to predstavuju... no, kdyztak se ozvete do vzkazniku nebo na icq ;)
OT
0 0
reagovat
velmi zalezi od toho ci chcu aby hra vysla zarovno s filmom. take riesenie nedopadne vacsinou moc dobre. naozaj neviem ci sa chysta dalsi SAW ,ale ked si chcu zobrat len napad z predlohy a nebude ich nikto moc nahanat tak.....popravde ma ten napad aj trocha potesil
464638
velmi zalezi od toho ci chcu aby hra vysla zarovno s filmom. take riesenie nedopadne vacsinou moc dobre. naozaj neviem ci sa chysta dalsi SAW ,ale ked si chcu zobrat len napad z predlohy a nebude ich nikto moc nahanat tak.....popravde ma ten napad aj trocha potesil
0 0
reagovat

krash

Záleží od toho, ako veľmi sa filmovým Sawom inšpirujú. Ostatne množstvo Star Wars hier ukazuje, že takáto adaptácia nemusí byť na škodu, len sa nesmie priveľmi otrocky držať filmového deja.
464637
Záleží od toho, ako veľmi sa filmovým Sawom inšpirujú. Ostatne množstvo Star Wars hier ukazuje, že takáto adaptácia nemusí byť na škodu, len sa nesmie priveľmi otrocky držať filmového deja.
krash
0 0
reagovat
imf: ale ten kto hral The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay musel len uznanlivo kyvat hlavou :)
464636
imf: ale ten kto hral The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay musel len uznanlivo kyvat hlavou :)
0 0
reagovat
SimKills
464635
SimKills
0 0
reagovat

xMort

Ja by som si to vedel predstaviť ako takú zvrhlú variáciu na The Sims. Úlohou hráča by bolo skonštruovať dômyselné bludisko, v ktorom by psychicky mučil a brutálne zabíjal jednotlivé postavy ?)
464634
Ja by som si to vedel predstaviť ako takú zvrhlú variáciu na The Sims. Úlohou hráča by bolo skonštruovať dômyselné bludisko, v ktorom by psychicky mučil a brutálne zabíjal jednotlivé postavy *?)*
xMort
0 0
reagovat
Hmm... to je hodne odvazne sypat 400 milionu do zanru o kterem ma vetsina hracu (naprosto opravnene) to nejhorsi mineni. Tim tedy myslim hry podle filmu. ;)
464633
Hmm... to je hodne odvazne sypat 400 milionu do zanru o kterem ma vetsina hracu (naprosto opravnene) to nejhorsi mineni. Tim tedy myslim hry podle filmu. ;)
0 0
reagovat
Pro ty co nehráli, tak Princ s kočárem tu.
464632
Pro ty co nehráli, tak Princ s kočárem [link="http://download.gametrailers.com/gt_vault/t_pop3_4.mov"]tu[/link].
0 0
reagovat
Bude hra podle Saw (nejen). Jako adventura by to nemuselo být zlé, pokud máknou na příběhu a hratelnosti a nespokojí se jen se slavnou značkou..

Hollywood has its first resident videogame publisher. Brash Entertainment, the private equity-backed game publisher co-founded by Legendary Pictures' Thomas Tull, is coming out of stealth mode today with the news it has raised $400 million and will focus exclusively on games developed from movie, TV and music licenses... starting with video games based on Lionsgate's Saw franchise
zbytek zprávy
464631
Bude hra podle Saw (nejen). Jako adventura by to nemuselo být zlé, pokud máknou na příběhu a hratelnosti a nespokojí se jen se slavnou značkou.. Hollywood has its first resident videogame publisher. Brash Entertainment, the private equity-backed game publisher co-founded by Legendary Pictures' Thomas Tull, is coming out of stealth mode today with the news it has raised $400 million and will focus exclusively on games developed from movie, TV and music licenses... starting with video games based on Lionsgate's Saw franchise [link="http://www.bloody-disgusting.com/news/9027"]zbytek zprávy[/link]
0 0
reagovat

fluke

jestli je to toceny sebeparodicky, tak by to mohla bejt bzunda :D
464630
jestli je to toceny sebeparodicky, tak by to mohla bejt bzunda :D
fluke
0 0
reagovat

Rainmaker

Vítej na filmovým serveru, ty si tu nový?:D

Jinak pro ostatní: All hell's broken:D
464629
Vítej na filmovým serveru, ty si tu nový?*:D* Jinak pro ostatní: [link="http://www.filmopolis.cz/dvd/siegfried"]All hell's broken[/link]*:D*
Rainmaker
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se