Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 100221 - 100240 Napsat příspěvek
stčko: Tobě bude muset stačit tvůj hororový autobus ;):D
464559
stčko: Tobě bude muset stačit tvůj hororový autobus ;):D
0 0
reagovat
A ze mas neotesany sex-appeal.
464558
A ze mas neotesany sex-appeal.
0 0
reagovat
Ja mam ted kvuli cekacce na nove LCD zapujcen provizorne staresinu mezi monitory a to 14"KFC. Takze abych videl reklamy, musel bych posunout listu do prava. Tudiz zadne reklamy me netrhaji :)
464557
Ja mam ted kvuli cekacce na nove LCD zapujcen provizorne staresinu mezi monitory a to 14"KFC. Takze abych videl reklamy, musel bych posunout listu do prava. Tudiz zadne reklamy me netrhaji :)
0 0
reagovat
hlavně se zmiň, že uctíváš Jacka Bauera a Chucka Norrise ;)
464556
hlavně se zmiň, že uctíváš Jacka Bauera a Chucka Norrise *;)*
0 0
reagovat
Určitě. Řekneš, že píšeš na MZ, jsi krásný a chodíš pravidelně do posilovny a je vystaráno ;)
464555
Určitě. Řekneš, že píšeš na MZ, jsi krásný a chodíš pravidelně do posilovny a je vystaráno ;)
0 0
reagovat
mam nutkani mit nejakou blbou pripominku pro uzivatele IE7, ale budu mlcet :D

ja o prezidentovi pomalu nevedel, byl sem tejden v tahu, takze se mi ty pripravy vyhly. kdybyste tu s tim nezacali, ani nevim, ze v praze vubec bude. docela bych se svez tim jeho brnenym farem, to me asi nenecha, co? :D
464554
mam nutkani mit nejakou blbou pripominku pro uzivatele IE7, ale budu mlcet *:D* ja o prezidentovi pomalu nevedel, byl sem tejden v tahu, takze se mi ty pripravy vyhly. kdybyste tu s tim nezacali, ani nevim, ze v praze vubec bude. docela bych se svez tim jeho brnenym farem, to me asi nenecha, co? *:D*
0 0
reagovat
Je to kvůli tý reklamě. Občas nenaběhne a celý to rozbije. IE6, Opera i FF v pohodě. Zkouším to odladit, ale nedaří se :/
464553
Je to kvůli tý reklamě. Občas nenaběhne a celý to rozbije. IE6, Opera i FF v pohodě. Zkouším to odladit, ale nedaří se :/
0 0
reagovat
oprava, občas ten refresh nestačí:)
464552
oprava, občas ten refresh nestačí*:)*
0 0
reagovat

dwarf

Taky se mi to stalo, stačil refresh.
464551
Taky se mi to stalo, stačil refresh.
dwarf
0 0
reagovat
Z niceho nic se mi v IE7 na hlavni strane zmizel pruh s novymi trailery a clanky s novinky. Ale ve FF2 to jede pekne, cim to?
464550
Z niceho nic se mi v IE7 na hlavni strane zmizel pruh s novymi trailery a clanky s novinky. Ale ve FF2 to jede pekne, cim to?
0 0
reagovat

mcb

nebo se někdo může stát terčem ostřelovačů :-)

Jak ve filmu :-)
464549
nebo se někdo může stát terčem ostřelovačů :-) Jak ve filmu :-)
mcb
0 0
reagovat
wow 570 prispevku a to sem tu nebyl naky 4 dny, na to fakt nemam to cist =D
464548
wow 570 prispevku a to sem tu nebyl naky 4 dny, na to fakt nemam to cist =D
0 0
reagovat
pozor, radeji nevychazet na ulici:D.......
464547
pozor, radeji nevychazet na ulici*:D*.......
0 0
reagovat
...Rated M for Mature
464546
...Rated M for Mature
0 0
reagovat
One car convoy..one president..one street...and a man without mercy. This Day...this hour...All hell's broken!

coming soon to your city.
464545
One car convoy..one president..one street...and a man without mercy. This Day...this hour...All hell's broken! coming soon to your city.
0 0
reagovat
A já do toho "pekla:D" dneska přijedu
464544
A já do toho "pekla*:D*" dneska přijedu
0 0
reagovat
pražáci to vám teda nezávidím my v Brně mněli jen presidenty a byl uzavřenej jen střed.Jenže u nás to neni tak velký jak u vás.Pro dnešek všem v praze - pevný nervy.
464543
pražáci to vám teda nezávidím my v Brně mněli jen presidenty a byl uzavřenej jen střed.Jenže u nás to neni tak velký jak u vás.Pro dnešek všem v praze - pevný nervy.
0 0
reagovat
Jo zítra by měl odjet, ale v kolik přesně to se uvidí. Ještě že jedu z Bubenče na Nádraží Holešovice vlakem a pak dvě stanice na Ládví k autu. Z ládví domu do Kostelce nad Labem. Takže se tomu vyhnu :-)
464542
Jo zítra by měl odjet, ale v kolik přesně to se uvidí. Ještě že jedu z Bubenče na Nádraží Holešovice vlakem a pak dvě stanice na Ládví k autu. Z ládví domu do Kostelce nad Labem. Takže se tomu vyhnu :-)
0 0
reagovat

KARLOS

Ja jsem cetl, ze se to jen presunulo nekam jinam :)
464541
Ja jsem cetl, ze se to jen presunulo nekam jinam :)
KARLOS
0 0
reagovat
Langer zatnul demonstrantům tipec... Demonstrace se odvolává na neurčito ;):D
464540
Langer zatnul demonstrantům tipec... Demonstrace se odvolává na neurčito ;):D
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se