Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 29861 - 29880 Napsat příspěvek

Lady Eve (1941)

Trošku sklamanie. Je to veľmi, veľmi fajn romantická komédia ale chýba tomu to diabolské tempo konkurečných screwball comedies a Barbaba Stanwyck bola síce úžasná ale Henry Fonda bohužiaľ nie je Cary Grant. 7/10
627230
Trošku sklamanie. Je to veľmi, veľmi fajn romantická komédia ale chýba tomu to diabolské tempo konkurečných screwball comedies a Barbaba Stanwyck bola síce úžasná ale Henry Fonda bohužiaľ nie je Cary Grant. 7/10
Lady Eve (1941)
0 0
reagovat

To be or not to be (1942)

G - E - N -I - Á- L -N- E. Mix Crazy komédie a napínavého špionážneho thrilleru ( často aj počas jednej scény ) miestami prekonávajúci aj to najlepšie od Wildera ( pre ktorého bol Lubitch najväčším vzorom). Jeden z najlepších filmov čo som videl. 10/10
P.S. finále Inglorious Basterds už nebude nikdy rovnaké.
627218
G - E - N -I - Á- L -N- E. Mix Crazy komédie a napínavého špionážneho thrilleru ( často aj počas jednej scény ) miestami prekonávajúci aj to najlepšie od Wildera ( pre ktorého bol Lubitch najväčším vzorom). Jeden z najlepších filmov čo som videl. 10/10 P.S. finále Inglorious Basterds už nebude nikdy rovnaké.
To be or not to be (1942)
0 0
reagovat
what we do in the shadows (2014)
60% - uz si skoro nepamatuju, ze sem to videl. ma to par podarenych vtipku, ale vic jak na pousmati nestacily. to jina novozelandska horrorokomedie mi udelala vetsi radost. u housebound (80%) sem se smal od zacatku do konce.
627216
what we do in the shadows (2014) 60% - uz si skoro nepamatuju, ze sem to videl. ma to par podarenych vtipku, ale vic jak na pousmati nestacily. to jina novozelandska horrorokomedie mi udelala vetsi radost. u housebound (80%) sem se smal od zacatku do konce.
0 0
reagovat

The Letter (1940)

Je neuveriteľné s akou samozrejmosťou dokázal William Wyler korčuľovať medzi žánrami a v každom z nich vytvoriť úžasné dielo. Aj keď The Letter sa Prázdninám v Ríme, Ben Hurovi alebo Najlepším rokom nášho života nevyrovná je to stále perfekne natočené, zahrané aj vypointované 8/10
627197
Je neuveriteľné s akou samozrejmosťou dokázal William Wyler korčuľovať medzi žánrami a v každom z nich vytvoriť úžasné dielo. Aj keď The Letter sa Prázdninám v Ríme, Ben Hurovi alebo Najlepším rokom nášho života nevyrovná je to stále perfekne natočené, zahrané aj vypointované 8/10
The Letter (1940)
0 0
reagovat

Time lapse

Meh... Nestoji tp za vas cas. Napad slusnej, ale provedeni hrozne levny v tom spatnym smyslu slova. Predestination je o dve ligy vys. Jo, a hereckej vykon toho vola, co sazel na chrty me asi nejakou dobu bude strasit ve snech. 5/10 s hodne odrenyma usima za obcasnou chytrost a prekvapeni.
627189
Meh... Nestoji tp za vas cas. Napad slusnej, ale provedeni hrozne levny v tom spatnym smyslu slova. Predestination je o dve ligy vys. Jo, a hereckej vykon toho vola, co sazel na chrty me asi nejakou dobu bude strasit ve snech. 5/10 s hodne odrenyma usima za obcasnou chytrost a prekvapeni.
Time lapse
0 0
reagovat

Daredevil DC

Ak existuje ešte niekto komu sa páčil Daredevil ( verím, že nie som sám ) tak veľmi odporúčam Director´s cut. Jasné, Affleck family je stále strašná a scénu na ihrisku bohužiaľ nikto nevystrihol ale tá polhodina navyše a vyhodenie niektorých scén tomu strašne pomohla. Matt Murdock je konečne zaujímavá postava a celý film pôsobí kompaktnejšie a dejovo epickejšie. 8/10
627186
Ak existuje ešte niekto komu sa páčil Daredevil ( verím, že nie som sám ) tak veľmi odporúčam Director´s cut. Jasné, Affleck family je stále strašná a scénu na ihrisku bohužiaľ nikto nevystrihol ale tá polhodina navyše a vyhodenie niektorých scén tomu strašne pomohla. Matt Murdock je konečne zaujímavá postava a celý film pôsobí kompaktnejšie a dejovo epickejšie. 8/10
Daredevil DC
0 0
reagovat

popicek

Ad jazz. Co je moc, to je příliš. :o:(:-
627176
[link="http://cdn.meme.am/instances/500x/56255647.jpg"]Ad jazz[/link]. Co je moc, to je příliš. *:o**:(**:-*
popicek
0 0
reagovat

popik

Whiplash (2014)

Já nejsem ten typ, co moc dá na místní vystříkané hypovačky, a to dost často slušnejch píčovin, taky považuju jazz za sračkoidní hudební styl, ale Whiplash ode mě zkrátka musí dostat za 10* :+ Jestli nějaké slovo vystihuje Whiplash, tak to je STRHUJÍCÍ!
627175
Whiplash (2014) Já nejsem ten typ, co moc dá na místní vystříkané hypovačky, a to dost často slušnejch píčovin, taky považuju jazz za sračkoidní hudební styl, ale Whiplash ode mě zkrátka musí dostat za 10* *:+* Jestli nějaké slovo vystihuje Whiplash, tak to je STRHUJÍCÍ!
popik
0 0
reagovat

Time Lapse

Nízkorozpočtový "time travel" film a není vůbec špatný. Celou dobu si to drží slušnou konzistenci, žádné větší logické přešlapy a jakmile se to rozjede, tak to drží tempo i se slušným twistem na konci.
627172
Nízkorozpočtový "time travel" film a není vůbec špatný. Celou dobu si to drží slušnou konzistenci, žádné větší logické přešlapy a jakmile se to rozjede, tak to drží tempo i se slušným twistem na konci.
Time Lapse
0 0
reagovat

Fury

bože to bylo dobré. A imho to má mnohem blíž k Black Hawk Down, než k Ryanovi. Přecejen Ryan je obalený v hledání 4. syna (ehm) a stání nad hroby apod. a ten epický válečný film je někde mezi tím. Pročež jsem to nikdy neměl "až tak" rád, narozdíl od Black Hawk Down, kde jde o jednu misi, která ale řekne vše. Podávání "válečných hrůz" ve Fury mi v tomhle smyslu dokonale sedlo - ten film jsem prostě prožil s hl. hrdinou a jeho posádkou.
Btw co se vám to nelíbilo na těch granátech? 1 byl zalehnutý a další dva už bouchly bez účasti přeživších...
Jinak ten konec ("minuta" před titulkama) mi přišel vyloženě geniální. :+
627159
bože to bylo dobré. A imho to má mnohem blíž k Black Hawk Down, než k Ryanovi. Přecejen Ryan je obalený v hledání 4. syna (ehm) a stání nad hroby apod. a ten epický válečný film je někde mezi tím. Pročež jsem to nikdy neměl "až tak" rád, narozdíl od Black Hawk Down, kde jde o jednu misi, která ale řekne vše. Podávání "válečných hrůz" ve Fury mi v tomhle smyslu dokonale sedlo - ten film jsem prostě prožil s hl. hrdinou a jeho posádkou. [spoiler]Btw co se vám to nelíbilo na těch granátech? 1 byl zalehnutý a další dva už bouchly bez účasti přeživších...[/spoiler] Jinak ten konec ("minuta" před titulkama) mi přišel vyloženě geniální. *:+*
Fury
0 0
reagovat

Whiplash

Ano, byl to rachot :D
Kandidát do TOP 10 roku určitě, nic víc, nic míň. Že to bude skvělý, bylo snad jasný už od traileru, no ne ? Naprosto se podařilo naplnit očekávání.
627157
Ano, byl to rachot *:D* Kandidát do TOP 10 roku určitě, nic víc, nic míň. Že to bude skvělý, bylo snad jasný už od traileru, no ne ? Naprosto se podařilo naplnit očekávání.
Whiplash
0 0
reagovat

Gaslight (1944)

Nebudem tvrdiť, že to nezostarlo alebo že je to lepšie než Hitchove dobovo a žánrovo spriaznené filmy ale aj tak je to úplne úžasný thriller a všetkých divákov môže mrzieť, že režiséri ako Gorge Cukor a herečky ako Ingrid Bergman neboli nesmrteľní rovnako ako filmy, ktoré natáčali 9/10
627156
Nebudem tvrdiť, že to nezostarlo alebo že je to lepšie než Hitchove dobovo a žánrovo spriaznené filmy ale aj tak je to úplne úžasný thriller a všetkých divákov môže mrzieť, že režiséri ako Gorge Cukor a herečky ako Ingrid Bergman neboli nesmrteľní rovnako ako filmy, ktoré natáčali 9/10
Gaslight (1944)
0 0
reagovat
yop, whiplash pecka 9/10 #fucktheschool
627146
yop, whiplash pecka 9/10 #fucktheschool
0 0
reagovat
Stop the hype, stop the hype
Stop the hype, stop the hype
Can't stop the hype, you can't stop the hype
Stop the hype, stop the hype, stop the hype
627134
Stop the hype, stop the hype Stop the hype, stop the hype Can't stop the hype, you can't stop the hype Stop the hype, stop the hype, stop the hype
0 0
reagovat

Whiplash

Navíc to neskutečně zraje. Pár dní po zhlédnutí už jsem taky na desítce.
627131
Navíc to neskutečně zraje. Pár dní po zhlédnutí už jsem taky na desítce.
Whiplash
0 0
reagovat
No už ma sklamali Nightcrawler, Foxcatcher i Men, Woman and Children. Nechám sa zas vyhajpovať?
627129
No už ma sklamali Nightcrawler, Foxcatcher i Men, Woman and Children. Nechám sa zas vyhajpovať?
0 0
reagovat

Whiplash

10/10. Člověk by nejraději přehodnotil top 10 z loňského roku, ale holt to nechám jako prozatím nejsilnější zařez do nové sezóny a Teller spolu se Simmonsem jsou naprostí bohové.

V samém závěru jsem pomalu nedýchal a už se těším na konec ledna, kdy si to vychutnám v kině.
627128
10/10. Člověk by nejraději přehodnotil top 10 z loňského roku, ale holt to nechám jako prozatím nejsilnější zařez do nové sezóny a Teller spolu se Simmonsem jsou naprostí bohové. V samém závěru jsem pomalu nedýchal a už se těším na konec ledna, kdy si to vychutnám v kině.
Whiplash
0 0
reagovat
nech je čo chce, nemám ju rád :D
627125
nech je čo chce, nemám ju rád *:D*
0 0
reagovat
a jestli je pekna, tlusta, nebo tak neco
627124
a jestli je pekna, tlusta, nebo tak neco
0 0
reagovat
Teď tu můžeme nanovo rozjet ten flame, jestli je nebo není akční herečka nebo až pod článkem? :D
627122
Teď tu můžeme nanovo rozjet ten flame, jestli je nebo není akční herečka nebo až pod článkem? *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se