Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 29021 - 29040 Napsat příspěvek

TedGeorge

Se se mnou nebaví...grrr až s ním půjdu na pivo tak mu do něj přihodím panáka rumu, ať vidí že Praha je taky vesnice ;)
631297
Se se mnou nebaví...grrr až s ním půjdu na pivo tak mu do něj přihodím panáka rumu, ať vidí že Praha je taky vesnice *;)*
TedGeorge
0 0
reagovat

Tony

Já to dohrál tenkrát s datadiskama taky x krát. Pořádně neexistovalo youtube, musel sem samozřejmě dát všechny romance a vládla temná Viconia link Jinak hudba bezkonkurenční, samozřejmě.
631296
Já to dohrál tenkrát s datadiskama taky x krát. Pořádně neexistovalo youtube, musel sem samozřejmě dát všechny romance a vládla temná Viconia http://www.youtube.com/watch?v=s7b4WB6oHdI Jinak hudba bezkonkurenční, samozřejmě.
Tony
0 0
reagovat
Mňa tie hry vždy nejak priťahovali, niekoľko krát som to rozohral, ale nikdy nedohral, ten súbojový systém mi hrozne nesedí.
631294
Mňa tie hry vždy nejak priťahovali, niekoľko krát som to rozohral, ale nikdy nedohral, ten súbojový systém mi hrozne nesedí.
0 0
reagovat
Já nad onanuju v kecárně co půl roku, vždycky když někde narazím na soundtrack nebo to rozehraju (vyšly docela fajn nové edice na PC i Android, ta pcčkářská ze začátku haprovala, ale už to doladili). Když jsem x let zpátky po letech náhodou zaslechnul soundtrack, tak jsem marně potlačoval slzy nostalgie. Pro mne ta hra drží rekord v tom, kolikrát jsem jí zaplatil. :D
631293
Já nad onanuju v kecárně co půl roku, vždycky když někde narazím na soundtrack nebo to rozehraju (vyšly docela fajn nové edice na PC i Android, ta pcčkářská ze začátku haprovala, ale už to doladili). Když jsem x let zpátky po letech náhodou zaslechnul soundtrack, tak jsem marně potlačoval slzy nostalgie. Pro mne ta hra drží rekord v tom, kolikrát jsem jí zaplatil. *:D*
0 0
reagovat

Tony

Už dobře deset let nehraju nic, ale pokud bych měl začít zase něco hrát, tak to budou komplet Baldury. Ten příběh mě neskutečně bral, já u tý hry chvílema brečel radostí... :D
631290
Už dobře deset let nehraju nic, ale pokud bych měl začít zase něco hrát, tak to budou komplet Baldury. Ten příběh mě neskutečně bral, já u tý hry chvílema brečel radostí... *:D*
Tony
0 0
reagovat

TedGeorge

Hraješ teď Baldurs Gate? :)
631288
Hraješ teď Baldurs Gate? *:)*
TedGeorge
0 0
reagovat

TedGeorge

Tak Dungeons and Dragons už Uwe natočil ne? A ani mě z toho nekrváceli oči jako normálně...ještě že se v Německu změnil zákon o daních a Uweho byznys skončil v propadlišti dějin.
631287
Tak Dungeons and Dragons už Uwe natočil ne? A ani mě z toho nekrváceli oči jako normálně...ještě že se v Německu změnil zákon o daních a Uweho byznys skončil v propadlišti dějin.
TedGeorge
0 0
reagovat
Kéž by někdy někdo něco natočil ze světa Forgotten Realms. Vidět na plátně Minsca, Jaheiru a další je můj životní sen. Jenom ne Uwe Boll, ale někdo aspoň trochu talentovanej.

P.S Drizzt cameo!
631286
Kéž by někdy někdo něco natočil ze světa Forgotten Realms. Vidět na plátně Minsca, Jaheiru a další je můj životní sen. Jenom ne Uwe Boll, ale někdo aspoň trochu talentovanej. P.S Drizzt cameo!
0 0
reagovat

kubqo

Dobře s tebou se nad gekonem v poušti nukleární války nesetkáme. 8)
Jde o to že jsem Maxe 1-2-3 nakoukával po Falloutu 1 a 2 byl jsem v extázi. Ono dvojka v podstatě ani nemá děj, je to spíš jen obrazová koláž o přežití skupiny lidí a Maxova prozření že je ještě člověk (i když ztratil vše a sám chce zemřít).
631285
Dobře s tebou se nad gekonem v poušti nukleární války nesetkáme. *8)* Jde o to že jsem Maxe 1-2-3 nakoukával po Falloutu 1 a 2 byl jsem v extázi. Ono dvojka v podstatě ani nemá děj, je to spíš jen obrazová koláž o přežití skupiny lidí a Maxova prozření že je ještě člověk (i když ztratil vše a sám chce zemřít).
kubqo
0 0
reagovat

pepo, Axis

Jednotku som pretrpel s tým, že je to super lacné, ale dvojku som vydržal už len polhodinu. Nechápem čo tam na tom ľudia vidia. Ak zmätenú filmárčinu, tak je to masterpiece.
631284
Jednotku som pretrpel s tým, že je to super lacné, ale dvojku som vydržal už len polhodinu. Nechápem čo tam na tom ľudia vidia. Ak zmätenú filmárčinu, tak je to masterpiece.
pepo, Axis
0 0
reagovat
takže se na to mám konečně kouknout, jo? :D
631282
takže se na to mám konečně kouknout, jo? :D
0 0
reagovat

pepo

Já ti tak závidím, moct ho vidět poprvé bych chtěl hned...přemažte mi někdo obvody.
631281
Já ti tak závidím, moct ho vidět poprvé bych chtěl hned...přemažte mi někdo obvody.
pepo
0 0
reagovat
Druhý Mad Max je aj po vyše 30. rokoch a asi 20. pozretiach stále úplne bombový
631280
Druhý Mad Max je aj po vyše 30. rokoch a asi 20. pozretiach stále úplne bombový
0 0
reagovat

kubqo

Nedávno jsem ty filmy viděl - Adam celkem slabý, nevyužité téma, konec do prázdna, strašně umělé zvraty, divné linky... kolem a kolem nevím čím bych to komukoli doporučil. If I Stay jsem už vyloženě vytěsnil, vím jen že to bylo meganudné a Love, Rosie je vyloženě super. :+
631278
Nedávno jsem ty filmy viděl - Adam celkem slabý, nevyužité téma, konec do prázdna, strašně umělé zvraty, divné linky... kolem a kolem nevím čím bych to komukoli doporučil. If I Stay jsem už vyloženě vytěsnil, vím jen že to bylo meganudné a Love, Rosie je vyloženě super. *:+*
kubqo
0 0
reagovat

Easy Rider (1969)

Mrzí mě, že jsem tohle fascinující svědectví doby s dokonalým soundtrackem a položku z nacházejícího Karlova článku odkládal tak dlouho. Fonda a Hopper odvádí skvělou práci v imitování Rogera McGuinna a Davida Crosbyho, ale show si pro sebe krade Jack Nicholson ve svojí první větší roli, za kterou hned získal nominaci na zlatýho plešouna. Taky jde krásně vidět, že se většinu filmu jelo bez scénáře a na place byli všichni věčně sjetý. Díky samotnýmu konci navíc film jen tak nevyprchá z hlavy. Po právu legendární kousek.
631277
Mrzí mě, že jsem tohle fascinující svědectví doby s [link="https://www.youtube.com/watch?v=rMbATaj7Il8"]dokonalým soundtrackem[/link] a položku z nacházejícího Karlova článku odkládal tak dlouho. Fonda a Hopper odvádí skvělou práci v imitování Rogera McGuinna a Davida Crosbyho, ale show si pro sebe krade Jack Nicholson ve svojí první větší roli, za kterou hned získal nominaci na zlatýho plešouna. Taky jde krásně vidět, že se většinu filmu jelo bez scénáře a na place byli všichni věčně sjetý. Díky samotnýmu konci navíc film jen tak nevyprchá z hlavy. Po právu legendární kousek.
Easy Rider (1969)
0 0
reagovat

Rosencrantz & Guildenstern Are Dead (1990)

Originálna variácia Hamleta. Koncept, dialógy ( tenis je parádny) aj herci sú neprekvapivo úplne super. Strašná škoda, že Stoppard je slabučký filmový režisér. Keby to robil niekto skúsenejší a filmovejší ( Branagh napríklad) mohla to byť rovnaká pecka ako Shakespeare in Love. Ale aj tak stále veľmi dobré 8/10
631275
Originálna variácia Hamleta. Koncept, dialógy ( tenis je parádny) aj herci sú neprekvapivo úplne super. Strašná škoda, že Stoppard je slabučký filmový režisér. Keby to robil niekto skúsenejší a filmovejší ( Branagh napríklad) mohla to byť rovnaká pecka ako Shakespeare in Love. Ale aj tak stále veľmi dobré 8/10
Rosencrantz & Guildenstern Are Dead (1990)
0 0
reagovat
:D bylo mi jasny, ze to tak dopadne. s frances ha sem taky prvni pulhodinu bojoval a to mi protivny postavy obvykle nedelaj zadnej problem. nakonec se ve mne neco zlomilo a zacalo me to bavit a to hodne. dal bych tomu 8-9/10. baumbach se ted nak rozjel. od while we're young ocekavam takovou prijemnou pohodicku na 7/10 max, ale mistress america by mohla bejt zase pecka. u backcountry mi je od zacatku jasny, ze to bude tak na 6/10 max, ale sem na to dost zvedavej. whelp me uz z traileru odradilo a nechapal sem jak se na to muze nekdo tesit.
631270
*:D* bylo mi jasny, ze to tak dopadne. s frances ha sem taky prvni pulhodinu bojoval a to mi protivny postavy obvykle nedelaj zadnej problem. nakonec se ve mne neco zlomilo a zacalo me to bavit a to hodne. dal bych tomu 8-9/10. baumbach se ted nak rozjel. od while we're young ocekavam takovou prijemnou pohodicku na 7/10 max, ale mistress america by mohla bejt zase pecka. u backcountry mi je od zacatku jasny, ze to bude tak na 6/10 max, ale sem na to dost zvedavej. whelp me uz z traileru odradilo a nechapal sem jak se na to muze nekdo tesit.
0 0
reagovat

ted

je to dobry, ale nic bez ceho by se nedalo zit... tech 5-6/10 na imdb zcela opravnenejch
631269
je to dobry, ale nic bez ceho by se nedalo zit... tech 5-6/10 na imdb zcela opravnenejch
ted
0 0
reagovat

kubqova romantická fáza

Adam
Neskutočne depresívna romantika. Miestami som, ako dosť antisociálny človek, dostával až záchvaty úzkosti. Herecky je to viac než fajn, ale niečo tomu proste chýbalo. Hýbalo sa to strašne rýchlo bez toho aby sa venovali niektorej z postáv dosť dokladne na to, aby som úplne chápal prečo robia to čo robia. 6/10

Walk of Shame
Absolútne neurážajúca priemerná komediálna jednohubka, ktorá pozná svoju cieľovku a nesnaží sa o nič viac. Elizabeth Banks má problém utiahnuť film sama ale aspoň má dobrý support cast. 6/10

If I Stay
Romantika o tínedžeroch, kde sa rozoberá večná téma kariéra vs. láska pričom to aj tak skončí niekde úplne inde. Celá tá "paranormálna" vec ktorou je to obtočené je úplne od veci a nič nepridáva. Mladý pár taký nijaký. Snaží sa to rozohrávať toľko veľkých tém a žiadnu nezvláda ani trochu. Tož ale aspoň zo mňa vytlačili trošku emócie. 4/10

Love, Rosie
A máme víťaza dámy a pánové! V zásade by to bola priemerná romantika, ale navrch to ťahá relatívne veľká dávka humoru a celé to má oproti konkurencii jednu silnú ingredienciu - britské korenie (či už je to humor, prízvuk či typ dialógov). Veľké oči Lilly Collins s podareným soundtrackom tiež neškodia. 8/10
631268
[b]Adam[/b] Neskutočne depresívna romantika. Miestami som, ako dosť antisociálny človek, dostával až záchvaty úzkosti. Herecky je to viac než fajn, ale niečo tomu proste chýbalo. Hýbalo sa to strašne rýchlo bez toho aby sa venovali niektorej z postáv dosť dokladne na to, aby som úplne chápal prečo robia to čo robia. 6/10 [b]Walk of Shame[/b] Absolútne neurážajúca priemerná komediálna jednohubka, ktorá pozná svoju cieľovku a nesnaží sa o nič viac. Elizabeth Banks má problém utiahnuť film sama ale aspoň má dobrý support cast. 6/10 [b]If I Stay[/b] Romantika o tínedžeroch, kde sa rozoberá večná téma kariéra vs. láska pričom to aj tak skončí niekde úplne inde. Celá tá "paranormálna" vec ktorou je to obtočené je úplne od veci a nič nepridáva. Mladý pár taký nijaký. Snaží sa to rozohrávať toľko veľkých tém a žiadnu nezvláda ani trochu. Tož ale aspoň zo mňa vytlačili trošku emócie. 4/10 [b]Love, Rosie[/b] A máme víťaza dámy a pánové! V zásade by to bola priemerná romantika, ale navrch to ťahá relatívne veľká dávka humoru a celé to má oproti konkurencii jednu silnú ingredienciu - britské korenie (či už je to humor, prízvuk či typ dialógov). Veľké oči Lilly Collins s podareným soundtrackom tiež neškodia. 8/10
kubqova romantická fáza
0 0
reagovat

xxendxx

Tobě se nelíbí nic, tak kuš.
631267
Tobě se nelíbí nic, tak kuš.
xxendxx
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se