Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 28521 - 28540 Napsat příspěvek
10 :D
634083
10 *:D*
0 0
reagovat

pepo

Tak devet nebo deset? :D:+
634067
Tak devet nebo deset? *:D**:+*
pepo
0 0
reagovat
:+
634066
*:+*
0 0
reagovat

They Shoot Horses, Don't They? (1969)

Nepríjemny, depresívny a krutý filmový klenot. 10/10



Thank you, Ted :+
634081
Nepríjemny, depresívny a krutý filmový klenot. 10/10 Thank you, Ted *:+*
They Shoot Horses, Don't They? (1969)
0 0
reagovat

The Canal

bál jsem se a mám radost, strašně dlouho jsem se u filmu nebál.. naposledy se to povedlo Julia's Eyes a předtím The exorcism of Emily Rose pak už si pamatuje snad jen prvního Vetřelce.. Jinak to stojí za houby,hororů mraky ale vyděsit neumí ani jeden..

Někdo tip na obarvovače trenek? Krom Wana pls
634038
bál jsem se a mám radost, strašně dlouho jsem se u filmu nebál.. naposledy se to povedlo Julia's Eyes a předtím The exorcism of Emily Rose pak už si pamatuje snad jen prvního Vetřelce.. Jinak to stojí za houby,hororů mraky ale vyděsit neumí ani jeden.. Někdo tip na obarvovače trenek? Krom Wana pls
The Canal
0 0
reagovat

Mamma Mia!

Po sobotním megazklamání z Kongresovýho centra, kdy to teda byl asi nejhorší muzikál, kterej jsem navštívil, mě nastávající přemluvila, ať prý dám šanci tomu filmu.
No, dal jsem a to je nebe a dudy.

Navzdory strašně debilnímu námětu úplně skvělá atmosféra, kde bylo vidět jak si to všichni užívaj, krásný Řecko, a hlavně - písničky v originále. Muzikál je vyprodukoval v češtině, což bylo otřesný, a nezachránila to ani ubercute dabérka z Na vlásku.
Nikdy jsem ABBU nemusel, neposlouchal ani nic jinýho, ale člověk to tak nějak podvědomě zná, žejo. A tady mi to tak nějak spravilo náladu a prostě jsem si to nadmíru užil.
Fakt jsem spokojenej, a to tak, že neobjektivních 9/10
634032
Po sobotním megazklamání z Kongresovýho centra, kdy to teda byl asi nejhorší muzikál, kterej jsem navštívil, mě nastávající přemluvila, ať prý dám šanci tomu filmu. No, dal jsem a to je nebe a dudy. Navzdory strašně debilnímu námětu úplně skvělá atmosféra, kde bylo vidět jak si to všichni užívaj, krásný Řecko, a hlavně - písničky v originále. Muzikál je vyprodukoval v češtině, což bylo otřesný, a nezachránila to ani ubercute dabérka z Na vlásku. Nikdy jsem ABBU nemusel, neposlouchal ani nic jinýho, ale člověk to tak nějak podvědomě zná, žejo. A tady mi to tak nějak spravilo náladu a prostě jsem si to nadmíru užil. Fakt jsem spokojenej, a to tak, že neobjektivních 9/10
Mamma Mia!
0 0
reagovat
Sunset se mi líbil :-p
634031
Sunset se mi líbil :-p
0 0
reagovat
Za Near Dark :+ Skvely syntezatorovy soundtrack od Tangerine Dream.
634029
Za Near Dark *:+* Skvely syntezatorovy soundtrack od Tangerine Dream.
0 0
reagovat

pepo

Near Dark, můj nejoblíbenější akční film o úpírech vůbec (Blade na tuhle pecku nějak nestačí).
634022
Near Dark, můj nejoblíbenější akční film o úpírech vůbec (Blade na tuhle pecku nějak nestačí).
pepo
0 0
reagovat

Two Night Stand

Veľmi dobrý námet pre indie romantiku ale bohužiaľ nie príliš dobre vymyslená story (hlavne záver so získaním kontaktu je úplné scenáristické WTF, ktoré urobí z oboch hlavných postáv psychopatov) Výborná chémia medzi symptatickími a hlavne dobre hrajúcimi hercami to ťahá veľmi hore. Slabších 7/10 hlavne kvôli tomu ako mám tento žáner rád ale je to trochu škoda, pretože veľmi dlho má ten film na viac. Ale samozrejme je to stále príjemnjšie a lepšie než všetky tie shity s Kutcherom, Butlerom, Heiglovou atď.
634013
Veľmi dobrý námet pre indie romantiku ale bohužiaľ nie príliš dobre vymyslená story (hlavne záver so získaním kontaktu je úplné scenáristické WTF, ktoré urobí z oboch hlavných postáv psychopatov) Výborná chémia medzi symptatickími a hlavne dobre hrajúcimi hercami to ťahá veľmi hore. Slabších 7/10 hlavne kvôli tomu ako mám tento žáner rád ale je to trochu škoda, pretože veľmi dlho má ten film na viac. Ale samozrejme je to stále príjemnjšie a lepšie než všetky tie shity s Kutcherom, Butlerom, Heiglovou atď.
Two Night Stand
0 0
reagovat

Near Dark (1987)

Šýlová upírska pecka. Kathry Bigelow to mala v oku už od začiatku. Fantastická atmosféra, casting požičaný od manžela Camerona z Votrelcov (Bishop, Hudson, Vasquezová (!)), parádna hudba, dobrý príbeh aj postavy a kto chce môže tam hľadať aj metafory na drogovú závislosť. Vadila mi akurát až príliš terminátorovská scéna s kamiónom v závere. Kultovka, ktorá mohla a musela vzniknúť jedine v 80. rokoch. veľmi silných 8/10
634012
Šýlová upírska pecka. Kathry Bigelow to mala v oku už od začiatku. Fantastická atmosféra, casting požičaný od manžela Camerona z Votrelcov (Bishop, Hudson, Vasquezová (!)), parádna hudba, dobrý príbeh aj postavy a kto chce môže tam hľadať aj metafory na drogovú závislosť. Vadila mi akurát až príliš terminátorovská scéna s kamiónom v závere. Kultovka, ktorá mohla a musela vzniknúť jedine v 80. rokoch. veľmi silných 8/10
Near Dark (1987)
0 0
reagovat

Jan Hus (2015)

Fiasko. Na jedné straně skvělí herci ve vedlejších rolích (Javorský, Kňažko, Dlouhý), na straně druhé všechno ostatní špatně. Atmosféra 15. století nikde, naprosto matoucí scénář obsahující velké množství postav, ve kterých se divák ztrácí, absolutně nedobová Kocábova hudba (když se rozezvučí elektrické kytary u Husova upálení, chtěl jsem ve zlosti něco hodit na obrazovku). Samotný Hus v podání Matěje Hádka působí spíše směšně než důstojně, ale jinak výkony herců mimo výše zmíněných za moc nestály (velmi diplomaticky řečeno). Bohužel selhává i Svobodova režie, který neví, jestli chce točit komorní drama nebo velkofilm, o kolísavém a rozvláčném tempu vyprávění nemluvě. Je hezké, že se Svobodův Jan Hus snaží dekonstruovat zaběhlá klišé o této době (Hus tentokrát nerevoltuje proti středověkému feudalismu), ale výsledek přináší brutální zklamání, bohužel. Jako určitá oponentura vůči Janu Husovi Miloše V. Kratochvíla a Otakara Vávry Svobodův Hus selhává.
634010
Fiasko. Na jedné straně skvělí herci ve vedlejších rolích (Javorský, Kňažko, Dlouhý), na straně druhé všechno ostatní špatně. Atmosféra 15. století nikde, naprosto matoucí scénář obsahující velké množství postav, ve kterých se divák ztrácí, absolutně nedobová Kocábova hudba (když se rozezvučí elektrické kytary u Husova upálení, chtěl jsem ve zlosti něco hodit na obrazovku). Samotný Hus v podání Matěje Hádka působí spíše směšně než důstojně, ale jinak výkony herců mimo výše zmíněných za moc nestály (velmi diplomaticky řečeno). Bohužel selhává i Svobodova režie, který neví, jestli chce točit komorní drama nebo velkofilm, o kolísavém a rozvláčném tempu vyprávění nemluvě. Je hezké, že se Svobodův Jan Hus snaží dekonstruovat zaběhlá klišé o této době (Hus tentokrát nerevoltuje proti středověkému feudalismu), ale výsledek přináší brutální zklamání, bohužel. Jako určitá oponentura vůči Janu Husovi Miloše V. Kratochvíla a Otakara Vávry Svobodův Hus selhává.
Jan Hus (2015)
0 0
reagovat

Ministry of Fear (1944)

Špionážny Hitchcokck made by Fritz Lang. A mnoho podobných Hitchovich filmov aj prekonáva. Rýchle tempo, kopec zvratov a výborné postavy. Vynikajúca vec a prvý Lang, ktorý mi aj napriek kvalitám iných jeho filmov úplne prirástol k srdcu 9/10
634009
Špionážny Hitchcokck made by Fritz Lang. A mnoho podobných Hitchovich filmov aj prekonáva. Rýchle tempo, kopec zvratov a výborné postavy. Vynikajúca vec a prvý Lang, ktorý mi aj napriek kvalitám iných jeho filmov úplne prirástol k srdcu 9/10
Ministry of Fear (1944)
0 0
reagovat
Tak najlepší romantický feel good film sú samozrejme Prázdniny v Ríme. Vďaka tomu filmu som si začal dopĺňať tie staré klasiky čo sem hádžem už druhý rok :)
634007
Tak najlepší romantický feel good film sú samozrejme Prázdniny v Ríme. Vďaka tomu filmu som si začal dopĺňať tie staré klasiky čo sem hádžem už druhý rok :)
0 0
reagovat
Jinak hrozně hustej je Closer, přesně tohohole bych teď chtěl vidět "dvojku".
634006
Jinak hrozně hustej je Closer, přesně tohohole bych teď chtěl vidět "dvojku".
0 0
reagovat
Všechno znám, nic sem neviděl :D. Jen z tý Karlovy TOP 50-ky. Příští koment bude od Hlada, že mám vyhazov z TZ za kulturní buranství :D
634005
Všechno znám, nic sem neviděl *:D*. Jen z tý Karlovy TOP 50-ky. Příští koment bude od Hlada, že mám vyhazov z TZ za kulturní buranství *:D*
0 0
reagovat

Davies

A ještě jeden velký film o nenaplněné lásce - Viscontiho Smrt v Benátkách. Taky kdysi viděno na velkém plátně. :+

(Chtěl jsem ti ještě napsat Leanova Doktora Živaga, ale to určitě taky znáš.)
634004
A ještě jeden velký film o nenaplněné lásce - Viscontiho Smrt v Benátkách. Taky kdysi viděno na velkém plátně. *:+* (Chtěl jsem ti ještě napsat Leanova Doktora Živaga, ale to určitě taky znáš.)
Davies
0 0
reagovat
Fakt pecka chlapi, díky moc všem! Asi teď budu za rozmazlenýho blbce, ale já se nějak bojim těch starších dat vzniků oněch filmů... asi bych radši, kdyby to bylo moderní. Chápete mě někdo snad :D. Každopádně Mosty doženu :o a ty názvy sem si šecky uložil do notepadu, ať příště vim, kam sáhnout. Long live MZ crew!
634003
Fakt pecka chlapi, díky moc všem! Asi teď budu za rozmazlenýho blbce, ale já se nějak bojim těch starších dat vzniků oněch filmů... asi bych radši, kdyby to bylo moderní. Chápete mě někdo snad *:D*. Každopádně Mosty doženu *:o* a ty názvy sem si šecky uložil do notepadu, ať příště vim, kam sáhnout. Long live MZ crew!
0 0
reagovat
Všechny moje lásky a Alfie s Judem Law, to jsou asi moc propálené volby, že? Ještě mě napadá třeba Nádherný holky a Záhady Pittsburghu.
634002
Všechny moje lásky a Alfie s Judem Law, to jsou asi moc propálené volby, že? Ještě mě napadá třeba Nádherný holky a Záhady Pittsburghu.
0 0
reagovat

Davies

Ještě Pouto nejsilnější, ale to jsi, předpokládám, viděl. Já měl to štěstí a před třemi lety jsem měl tu čest vidět to na velkém plátně v rámci velké retrospektivy Davida Leana.
634001
Ještě Pouto nejsilnější, ale to jsi, předpokládám, viděl. Já měl to štěstí a před třemi lety jsem měl tu čest vidět to na velkém plátně v rámci velké retrospektivy Davida Leana.
Davies
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se