Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 28481 - 28500 Napsat příspěvek

The Joker

:D:+
634338
*:D**:+*
The Joker
0 0
reagovat
Deadly Prey nebo Blood Debts.
634336
Deadly Prey nebo Blood Debts.
0 0
reagovat
btw Bondovky taky nee :-)
634335
btw Bondovky taky nee :-)
0 0
reagovat

prosím doporučtě akční film ve stylu

hlavní hrdina je vysloužilej voják/ nájemnej vrah (prostě už má skill a nemusí se nic učit), unesou mu přítelkyni/ manželku a on je jde zlikvidovat a jí zachránit. Napadají mě Stathamovky, ale ty už jsem viděl snad všechny.
Aby tam byly přestřelky i kontaktní fighty. Spíše stylovky jako byl nedávno John Wick.

Díky všem za rady a tipy ! :-)
634334
hlavní hrdina je vysloužilej voják/ nájemnej vrah (prostě už má skill a nemusí se nic učit), unesou mu přítelkyni/ manželku a on je jde zlikvidovat a jí zachránit. Napadají mě Stathamovky, ale ty už jsem viděl snad všechny. Aby tam byly přestřelky i kontaktní fighty. Spíše stylovky jako byl nedávno John Wick. Díky všem za rady a tipy ! :-)
prosím doporučtě akční film ve stylu
0 0
reagovat

TedGeorge

634260
[link="http://images.complex.com/complex/image/upload/t_article_image/qtnyxgtuebtsy4ptm5ns.jpg"]You are staring at me?[/link]
TedGeorge
0 0
reagovat

Axis

:D
634258
*:D*
Axis
0 0
reagovat

Axis

634257
http://thefilmstage.com/wp-content/uploads/2012/05/Tommy-Lee-Jones.jpg
Axis
0 0
reagovat

kubqo

Hlavne sa treba odosobniť od toho ako ten film hnusne vyzerá. Ale ak sa ti páčil napr. Man from Earth mal by si byť spokojný
634256
Hlavne sa treba odosobniť od toho ako ten film hnusne vyzerá. Ale ak sa ti páčil napr. Man from Earth mal by si byť spokojný
kubqo
0 0
reagovat

pepo

Už je v devadesátkách...skoro, je na čase začít brát jeho filmy vážně a pokoušet se je vidět. :+
634255
Už je v devadesátkách...skoro, je na čase začít brát jeho filmy vážně a pokoušet se je vidět. *:+*
pepo
0 0
reagovat

She's Having a Baby (1988)

Výborný film. A výborne dramaturgicky a režijne vymyslený. Skôr než o klasickú komédiu ide o osobnú výpoveď o tom, že nič nie je pre mladého chalana horšie než manželstvo, pokiaľ mu nedojde čo vlastne má. Občas veľmi vtipný, miestami dosť depresívny film, ktorý dokáže klasickú filmovú stavbu a klasický prerod hrdinu nahradiť jednou skvelou scénou ku ktorej to celé smeruje. Trochu škoda,že sa to musí celé odohrávať v Hollywoodskych mantineloch, pretože keby bol záver drsnejší mohlo to byť fakt úžasné. 8/10 a trochu mi to atmosférou pripomínalo ešte lepšie Marley a ja.

P.S. veľmi rád by som si prečítal o tomto filme dramaturgicko vedecký rozbor
634253
Výborný film. A výborne dramaturgicky a režijne vymyslený. Skôr než o klasickú komédiu ide o osobnú výpoveď o tom, že nič nie je pre mladého chalana horšie než manželstvo, pokiaľ mu nedojde čo vlastne má. Občas veľmi vtipný, miestami dosť depresívny film, ktorý dokáže klasickú filmovú stavbu a klasický prerod hrdinu nahradiť jednou skvelou scénou ku ktorej to celé smeruje. Trochu škoda,že sa to musí celé odohrávať v Hollywoodskych mantineloch, pretože keby bol záver drsnejší mohlo to byť fakt úžasné. 8/10 a trochu mi to atmosférou pripomínalo ešte lepšie Marley a ja. P.S. veľmi rád by som si prečítal o tomto filme dramaturgicko vedecký rozbor
She's Having a Baby (1988)
0 0
reagovat

Svatební cesta (2014)

Invaze Zlodějů těl v minimalistickém podání jednoho jezera a čtyř herců (ovšem dva jsou jen do počtu), kde prim hraje nejhezčí rusovláska co znám. A díky ní mám další herečku které se budu bát, hned po Rosamund Pike. Možná mohl film zůstat jen v psychologické rovině (uvěřil bych nějaké nemoci) a nemusel tak zklišovatět. I tak lepší 7/10.
BTW v jezerních filmech stále vládne Pustatina, ani nevím zda jí Ted uváděl ve svých výběrech. (v diskuzi byla určitě)
BTW číslo dvě, tohle by mohl někdo z českých tvůrců zkusit, za málo peněz hodně muziky a k tomu by to díky oblíbenosti podobných témat zarobilo.
634254
Invaze Zlodějů těl v minimalistickém podání jednoho jezera a čtyř herců (ovšem dva jsou jen do počtu), kde prim hraje nejhezčí rusovláska co znám. A díky ní mám další herečku které se budu bát, hned po Rosamund Pike. Možná mohl film zůstat jen v psychologické rovině (uvěřil bych nějaké nemoci) a nemusel tak zklišovatět. I tak lepší 7/10. BTW v jezerních filmech stále vládne Pustatina, ani nevím zda jí Ted uváděl ve svých výběrech. (v diskuzi byla určitě) BTW číslo dvě, tohle by mohl někdo z českých tvůrců zkusit, za málo peněz hodně muziky a k tomu by to díky oblíbenosti podobných témat zarobilo.
Svatební cesta (2014)
0 0
reagovat

pepo

dám na tvoje slovo
634252
dám na tvoje slovo
pepo
0 0
reagovat
zaujal me ten vizual. poster je taky peknej. proste se na to tesim.
634244
zaujal me ten vizual. poster je taky peknej. proste se na [link="http://www.rottentomatoes.com/m/we_are_still_here"]to[/link] tesim.
0 0
reagovat

Axis

Hele to je ale asi zrovna to nejslabsi z toho vyberu, tak hlavne zadny velky ocekavani. Ja tu herecku fakt miluju, takze sem ji tam propasoval :D
634240
Hele to je ale asi zrovna to nejslabsi z toho vyberu, tak hlavne zadny velky ocekavani. Ja tu herecku fakt miluju, takze sem ji tam propasoval *:D*
Axis
0 0
reagovat

TedGeorge

Už na mě čeká Ygerite a její: "Ty nevíš nic miláčku."
634239
Už na mě čeká Ygerite a její: "Ty nevíš nic miláčku."
TedGeorge
0 0
reagovat
Dneska mi delate radost, kucii
634237
Dneska mi delate radost, kucii
0 0
reagovat

Cafe Waiting Love

Ted nekecá. Buďte připraveni na asijský levely bizarnosti, který ale ve správnej čas mizej ve prospěch vynikající romance. Celá druhá půlka takřka fenomenální. 9/10
634236
Ted nekecá. Buďte připraveni na asijský levely bizarnosti, který ale ve správnej čas mizej ve prospěch vynikající romance. Celá druhá půlka takřka fenomenální. 9/10
Cafe Waiting Love
0 0
reagovat

Coherence (2013)

Krásna ukážka vety "za málo peňazí, veľa muziky". Takto má vyzerať malé, nezávislé inteligentné sci-fi. Jeden dom a jeho veľmi úzke okolie, 8 hercov, úžasný námet prepísaný do výborného scenára a obrovsky milé prekvapenie. Že to vyzerá ako ten najlacnejší found footage mi prestalo vadiť v momente ako sa rozbehla zápletka o ktorej si dopredu netreba radšej nič zisťovať. Strašne sa teším čo natočí alebo napíše Byrkit ďalšie. 9/10
634181
Krásna ukážka vety "za málo peňazí, veľa muziky". Takto má vyzerať malé, nezávislé inteligentné sci-fi. Jeden dom a jeho veľmi úzke okolie, 8 hercov, úžasný námet prepísaný do výborného scenára a obrovsky milé prekvapenie. Že to vyzerá ako ten najlacnejší found footage mi prestalo vadiť v momente ako sa rozbehla zápletka o ktorej si dopredu netreba radšej nič zisťovať. Strašne sa teším čo natočí alebo napíše Byrkit ďalšie. 9/10
Coherence (2013)
0 0
reagovat

The Getaway (1972)

McQueen opäť dokázal, že bol najviac cool borec, ktorý sa zjavoval na striebornom plátne.Veľká škoda, že prvý som videl remake, aj keď celkom slušný, tak sa na toto nechytá.Výborný oldschool akčňák 9/10
634215
McQueen opäť dokázal, že bol najviac cool borec, ktorý sa zjavoval na striebornom plátne.Veľká škoda, že prvý som videl remake, aj keď celkom slušný, tak sa na toto nechytá.Výborný oldschool akčňák 9/10
The Getaway (1972)
0 0
reagovat

A Night at the Opera (1935)

Ťažko sa mi to píše ale bohužiaľ na rozdiel od Duck Soup , Noc v opere prišla rokmi o veľkú časť svojho kúzla. Grouchove hlášky síce stále fungujú parádne a napr, scéna spisovania zmluvy je stále geniálna ale fyzický humor je až na pár výnimiek (kajuta) príliš poplatný dobe svojho vzniku. Nepôsobí to síce trápne ale gagov pri ktorých by som sa zasmial bolo málo. Chápem, kde mali byť fóry aj to, že pred 80. rokmi si diváci museli pri väčšine momentov chytať bránicu ale bohužiaľ. A možno mi to iba nesadlo do nálady. 7/10 ale aj tak je to lepšie než 90% súčasných komédií. Čakal som asi priveľa.
634190
Ťažko sa mi to píše ale bohužiaľ na rozdiel od Duck Soup , Noc v opere prišla rokmi o veľkú časť svojho kúzla. Grouchove hlášky síce stále fungujú parádne a napr, scéna spisovania zmluvy je stále geniálna ale fyzický humor je až na pár výnimiek (kajuta) príliš poplatný dobe svojho vzniku. Nepôsobí to síce trápne ale gagov pri ktorých by som sa zasmial bolo málo. Chápem, kde mali byť fóry aj to, že pred 80. rokmi si diváci museli pri väčšine momentov chytať bránicu ale bohužiaľ. A možno mi to iba nesadlo do nálady. 7/10 ale aj tak je to lepšie než 90% súčasných komédií. Čakal som asi priveľa.
A Night at the Opera (1935)
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se