Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 28001 - 28020 Napsat příspěvek
Za Dark Knight Returns se primlouvam, ten byl bozi:+
636488
Za Dark Knight Returns se primlouvam, ten byl bozi*:+*
0 0
reagovat

verbst

NFS jsem myslel jen písničkový.
636487
NFS jsem myslel jen písničkový.
verbst
0 0
reagovat
Draci srdce 1 a herní Dragon Age
636486
Draci srdce 1 a herní Dragon Age
0 0
reagovat
verbst: První dvě Narnie? Hlavně jednička, ale dvojka se taky neztratí. A ano, poučku o špatných fantasy se skvělou hudbou to tvrdí dokonale...
Těm dvoum je to hodně blízké, ale slyšel sem je už hrozně dávno, takže ruku do ohně nedám. Každopádně Narnie jsou sice klasické orchestrálky, ale mají blíž k Newmanovi...
636485
verbst: První dvě Narnie? Hlavně jednička, ale dvojka se taky neztratí. A ano, poučku o špatných fantasy se skvělou hudbou to tvrdí dokonale... Těm dvoum je to hodně blízké, ale slyšel sem je už hrozně dávno, takže ruku do ohně nedám. Každopádně Narnie jsou sice klasické orchestrálky, ale mají blíž k Newmanovi...
0 0
reagovat

Axis

Díkec. Zkusím toho Netopejra.
Je ten Silent Hill a spol. podobnej těm dvěma uvedenejm níž?

No a co se NFS týče, myslíš score? To nějaký mělo? :D Ty písničkový mám docela naposlouchaný ;)
636484
Díkec. Zkusím toho Netopejra. Je ten Silent Hill a spol. podobnej těm dvěma uvedenejm níž? No a co se NFS týče, myslíš score? To nějaký mělo? *:D* Ty písničkový mám docela naposlouchaný *;)*
Axis
0 0
reagovat

verbst

Dark Knight Returns (animovaný film), Silent Hill (první filmový a k tomu i herní), Door Kickers (herní), Detention (filmový)....NFS (asi všechny hry).
636482
Dark Knight Returns (animovaný film), Silent Hill (první filmový a k tomu i herní), Door Kickers (herní), Detention (filmový)....NFS (asi všechny hry).
verbst
0 0
reagovat

speta.jr

Super! Díky moc. Mám to už doma v noťasu, tak to prdnu do iPodu a hned se bude pracovat líp :)

Další tipy vítány 8):D
636481
Super! Díky moc. Mám to už doma v noťasu, tak to prdnu do iPodu a hned se bude pracovat líp *:)* Další tipy vítány *8)**:D*
speta.jr
0 0
reagovat

verbst

Your highness... pecka
636480
Your highness... pecka
verbst
0 0
reagovat
Pánové, mohl bych poprosit o nějaký doporučení soundtracků?

Teď momentálně hledám něco ve stylu The Last Aribender nebo Eragon. (O filmech si myslete co chcete, tohle jsou neskutečný pecky).

Beru všecko, dík moc :):+
636479
Pánové, mohl bych poprosit o nějaký doporučení soundtracků? Teď momentálně hledám něco ve stylu The Last Aribender nebo Eragon. (O filmech si myslete co chcete, tohle jsou neskutečný pecky). Beru všecko, dík moc *:)**:+*
0 0
reagovat
Yop, Savages byl nářez.
636474
Yop, Savages byl nářez.
0 0
reagovat
Carter byl meh... ale to nebyla (alespon ne uplne) jeho chyba. V Battleshit byl výbornej, ale hlavně byl naprosto parádní v neprávem ignorovanejch Savages.
636473
Carter byl meh... ale to nebyla (alespon ne uplne) jeho chyba. V Battleshit byl výbornej, ale hlavně byl naprosto parádní v neprávem ignorovanejch Savages.
0 0
reagovat
Já ho mám taky rád, (Carter a Battleship jsou peckovní oddychovky) a hlavně se tam hodí víc, jak Channing...
636472
Já ho mám taky rád, (Carter a Battleship jsou peckovní oddychovky) a hlavně se tam hodí víc, jak Channing...
0 0
reagovat
Kdyz se me v mladi ptali, koho bych chtel jako Gambita, Tatum byl pro me jasna volba...


nicmene bych se nezlobil, kdyby tam prdli Kiche (nebo jak se to píše)
I po Johnu Carterovi ho mam porad rad.
636471
Kdyz se me v mladi ptali, koho bych chtel jako Gambita, Tatum byl pro me jasna volba... nicmene bych se nezlobil, kdyby tam prdli Kiche (nebo jak se to píše) I po Johnu Carterovi ho mam porad rad.
0 0
reagovat
Channing možná dává ruce pryč od Gambita...

NICE!
636469
Channing možná dává ruce pryč od Gambita... NICE!
0 0
reagovat

Kiling Joke

Se nám jako animák představí na BR v roce 2016 a Jokera si pro sebe znovu ukradne Mark Hamill.
636444
Se nám jako [link="http://www.darkknightnews.com/2015/07/mark-hamill-reportedly-voicing-joker-in-batman-the-killing-joke/"]animák[/link] představí na BR v roce 2016 a Jokera si pro sebe znovu ukradne Mark Hamill.
Kiling Joke
0 0
reagovat

pepo - American Sniper

ad patriotismus: taky jsem to moc nepochopil. To někdo opravdu čeká, že voják nebude věřit v to, co dělá? Nebo musí být všechny filmy o těch vojácích, co to psychicky nezvládnou? Speciálně u životopisu vojáka/hrdiny to prostě není patriotismus filmu, ale už patriotismus samotné postavy a její předlohy - kritika toho je pak naprosto mimo mě.
636429
ad patriotismus: taky jsem to moc nepochopil. To někdo opravdu čeká, že voják nebude věřit v to, co dělá? Nebo musí být všechny filmy o těch vojácích, co to psychicky nezvládnou? Speciálně u životopisu vojáka/hrdiny to prostě není patriotismus filmu, ale už patriotismus samotné postavy a její předlohy - kritika toho je pak naprosto mimo mě.
pepo - American Sniper
0 0
reagovat

Maverick

Jen tolik, že prosté "nevím" by stačilo. Ale jsem rád, že se alespoň někdo tvému vtipu hlasitě zasmál, konkrétně ty ;)
636418
Jen tolik, že prosté "nevím" by stačilo. Ale jsem rád, že se alespoň někdo tvému vtipu hlasitě zasmál, konkrétně ty *;)*
Maverick
0 0
reagovat
Tenhle weekend jsem videl Teda 2 a na jednicku to nema. Ztraci to celkem dost, uz je to vsechno takovy ohrany, plus trailery prozradily az moc vtipu. No takovej komedialni prumer za 6/10.
636410
Tenhle weekend jsem videl Teda 2 a na jednicku to nema. Ztraci to celkem dost, uz je to vsechno takovy ohrany, plus trailery prozradily az moc vtipu. No takovej komedialni prumer za 6/10.
0 0
reagovat
Kubqo: Najdeš korejský webrip, který se uvolnil cca tři týdny po premiéře, kdy to mělo už něco nahrabáno. A moc velký průšvih to imho není, protože ta kopie má blíž ke kinoripu, než klasickému ripu...
636405
Kubqo: Najdeš korejský webrip, který se uvolnil cca tři týdny po premiéře, kdy to mělo už něco nahrabáno. A moc velký průšvih to imho není, protože ta kopie má blíž ke kinoripu, než klasickému ripu...
0 0
reagovat

Maverick

Za toho Pratta +1. Ja som ho niekoľko rokov sledoval v Parks and Recreation, kde hral totálneho idiota a teraz mu mám veriť týchto frajerov zachraňujúcich svet a krotiacich raptorov so smrteľnou vážnosťou v očiach... To sa proste nedá.
636403
Za toho Pratta +1. Ja som ho niekoľko rokov sledoval v Parks and Recreation, kde hral totálneho idiota a teraz mu mám veriť týchto frajerov zachraňujúcich svet a krotiacich raptorov so smrteľnou vážnosťou v očiach... To sa proste nedá.
Maverick
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se