Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 27981 - 28000 Napsat příspěvek

Runner

po dlouhé době slušnej Cage, uplně jinde než směšnej Tokarev.. Tak už pome ty lovce pokladu Nicku
636843
po dlouhé době slušnej Cage, uplně jinde než směšnej Tokarev.. Tak už pome ty lovce pokladu Nicku
Runner
0 0
reagovat

Stretch (2014)

To byla šleha :+ Určitě to nesedne každému, ale ta Carnahanova hravost a volnost, to mne prostě svinsky bavilo. :) Chris Pine životní role, bez debat. Strašně bych chtěl, aby nějaké komiksové studio mělo koule a svěřilo Carnahanovi komiksový projekt. Moc jsem se bavil. K drinku s ledem to bylo v tom parnu ideální, osvěžující. A Bad Boys teď vůbec strach nemám. 8/10
Netuší někdo, jak an tom tenhle film byl finančně? Našel jsem akorát že stál 5 mega, hrozně bych mu přál, aby se zaplatil. :+
636838
To byla šleha *:+* Určitě to nesedne každému, ale ta Carnahanova hravost a volnost, to mne prostě svinsky bavilo. *:)* Chris Pine životní role, bez debat. Strašně bych chtěl, aby nějaké komiksové studio mělo koule a svěřilo Carnahanovi komiksový projekt. Moc jsem se bavil. K drinku s ledem to bylo v tom parnu ideální, osvěžující. A Bad Boys teď vůbec strach nemám. 8/10 Netuší někdo, jak an tom tenhle film byl finančně? Našel jsem akorát že stál 5 mega, hrozně bych mu přál, aby se zaplatil. *:+*
Stretch (2014)
0 0
reagovat

Sexuální rekonstrukce (2003)

Paul Rudd si zahrál v prvním hororu své herecké kariéry. Jo ženský číča dokáže utáhnout proti proudu čtyři lodě. V případě Rachel Weisz i tu pátou. 8+/10, nebýt špatně zvolených herců do vedlejších rolí a jisté unylosti v mezi fázy děje šel bych i výš.
PS: Závěr bych asi nedokázal rozdejchat a obdivoval jsem hlavního hrdinu jak dokázal provést úkrok stranou.
636836
Paul Rudd si zahrál v prvním hororu své herecké kariéry. Jo ženský číča dokáže utáhnout proti proudu čtyři lodě. V případě Rachel Weisz i tu pátou. 8+/10, nebýt špatně zvolených herců do vedlejších rolí a jisté unylosti v mezi fázy děje šel bych i výš. PS: Závěr bych asi nedokázal rozdejchat a obdivoval jsem hlavního hrdinu jak dokázal provést úkrok stranou.
Sexuální rekonstrukce (2003)
0 0
reagovat

Shakers

To bude zas R ako Mad Max FR...čiže žiadne :D
636830
To bude zas R ako Mad Max FR...čiže žiadne *:D*
Shakers
0 0
reagovat

“R” rating for the extended edition of The Hobbit: The Battle of the Five Armies

636827
http://www.theonering.net/torwp/2015/08/05/98917-r-rating-for-the-extended-edition-of-the-hobbit-the-battle-of-the-five-armies/
“R” rating for the extended edition of The Hobbit: The Battle of the Five Armies
0 0
reagovat

Vinnetou a Old Shatterhand v Údolí smrti (1968)

Ten film mám hodně rád, je to poslední klasická mayovka a navíc natočená Haraldem Reinlem a kameramanem Ernstem Kalinkem, kteří celou sérii započali. Je tu všechno, co mám na mayovkách od HR rád (včetně jeho manželky Karin Dor). Jediným malérem je naprosto tragický porevoluční dabing, hlasově a zvukově absolutní fušeřina, za kterou by se mělo práskat. Tady opravdu doporučuju poslouchat původní znění.
636814
Ten film mám hodně rád, je to poslední klasická mayovka a navíc natočená Haraldem Reinlem a kameramanem Ernstem Kalinkem, kteří celou sérii započali. Je tu všechno, co mám na mayovkách od HR rád (včetně jeho manželky Karin Dor). Jediným malérem je naprosto tragický porevoluční dabing, hlasově a zvukově absolutní fušeřina, za kterou by se mělo práskat. Tady opravdu doporučuju poslouchat původní znění.
Vinnetou a Old Shatterhand v Údolí smrti (1968)
0 0
reagovat

12 Rozhněvaných mužů

Dokonalá konverzačka, která nenudí ani na chvíli! A páni, jak tohle bylo napínavé...
:+
636809
Dokonalá konverzačka, která nenudí ani na chvíli! A páni, jak tohle bylo napínavé... *:+*
12 Rozhněvaných mužů
0 0
reagovat

Disk

Doporučuju Wet Hot American Summer. Zcela vážně. ;)
636808
Doporučuju Wet Hot American Summer. Zcela vážně. *;)*
Disk
0 0
reagovat

pytlik

Podívej se třeba na německý film Freier Fall, to je úplně jiná záležitost. Ono je to i tím, že v Německu je od dob průlomové Petersenovy Die Konsequenz je natáčení queer filmů letitou tradicí. Český film tuhle tradici nemá a mít nikdy nebude. Takže když to potom tady někdo zkusí, tak vzniknou filmy potvrzující stereotypy.
636806
Podívej se třeba na německý film [link="http://www.csfd.cz/film/334740-volny-pad/"]Freier Fall[/link], to je úplně jiná záležitost. Ono je to i tím, že v Německu je od dob průlomové Petersenovy [link="http://www.csfd.cz/film/7230-konsequenz-die/"]Die Konsequenz[/link] je natáčení queer filmů letitou tradicí. Český film tuhle tradici nemá a mít nikdy nebude. Takže když to potom tady někdo zkusí, tak vzniknou filmy potvrzující stereotypy.
pytlik
0 0
reagovat

pytlik

Jasně, že ti karikaturní lidi existují, akorát je problém, že jsou bráni jako zástupci celé komunity. A ta pořádnost se gayům právě připisuje stejně jako balet, smysl pro módu, krasobruslení. A další stereotypy by se daly vymyslet. Nosálek byl vynikající na to, jak ta jeho postava byla špatně napsaná, neřku-li jak celá zápletka byla totálně wtf. Viděl jsem to v narvaném Klubu kultury v Uherském Hradišti a celý film jsem tiše protrpěl, protože něco tak pitomého jsem vůbec nečekal. :-
636804
Jasně, že ti karikaturní lidi existují, akorát je problém, že jsou bráni jako zástupci celé komunity. A ta pořádnost se gayům právě připisuje stejně jako balet, smysl pro módu, krasobruslení. A další stereotypy by se daly vymyslet. Nosálek byl vynikající na to, jak ta jeho postava byla špatně napsaná, neřku-li jak celá zápletka byla totálně wtf. Viděl jsem to v narvaném Klubu kultury v Uherském Hradišti a celý film jsem tiše protrpěl, protože něco tak pitomého jsem vůbec nečekal. *:-*
pytlik
0 0
reagovat
Tak zrovna v MY 2 mi nepřišlo, že by homosexuálové byli karikatury(když teda opomeneme to kadeřnictví). Nosálek byl skvělý a například ta jeho pořádnost mi nepřijde jako vlastnost, která se běžně gayům připisuje a opravdu na mě působil spíš mužně než zženštile jak bývá zvykem. Myslím, že tyhle "předsudky" ve filmech štve hodně lidí, ale na druhou stranu znám gaye který se chová přesně jako ty karikatury. :D
636798
Tak zrovna v MY 2 mi nepřišlo, že by homosexuálové byli karikatury(když teda opomeneme to kadeřnictví). Nosálek byl skvělý a například ta jeho pořádnost mi nepřijde jako vlastnost, která se běžně gayům připisuje a opravdu na mě působil spíš mužně než zženštile jak bývá zvykem. Myslím, že tyhle "předsudky" ve filmech štve hodně lidí, ale na druhou stranu znám gaye který se chová přesně jako ty karikatury. *:D*
0 0
reagovat
ono to s tema karikaturama nebude tak karikaturoidní. Každý ví, že to krom kadeřníků můžou být i módní návrháři. Pokud tu někdo kouká na Master Chef US Season 6, tak se nad nějakejma karikaturama nemůže ani pozastavit. ¨

Pokud nekoukáte, mám pro vás malý kvíz. jeden z těchto soutěžících je gay. Poznáte který?

Odpověď vás možná překvapí..... ale možná taky ne :D
636797
ono to s tema karikaturama nebude tak karikaturoidní. Každý ví, že to krom kadeřníků můžou být i módní návrháři. Pokud tu někdo kouká na Master Chef US Season 6, tak se nad nějakejma karikaturama nemůže ani pozastavit. ¨ Pokud nekoukáte, mám pro vás malý kvíz. [link="http://www.fox.com/masterchef/contestants"]jeden z těchto soutěžících je gay.[/link] Poznáte který? [link="https://www.youtube.com/watch?v=7jA5iJ5EH6M"]Odpověď[/link] vás možná překvapí..... ale možná taky ne :D
0 0
reagovat

kubqo

Ten film se odehrává v roce 1969. Emmerichův snímek se navíc tváří jako myšlenkový prequel Van Santova Milka, kde lidi mají podobné účasy a oblečení.

Jinak ale souhlasím. Naposledy mi karikaturu gayů předvedl loňský český film MY 2, kde gayové jsou samozřejmě jen kadeřníci a afektovaní mladíci. Na tenhle stereotyp jsem už alergický a spolehlivě mě to vytočí.
636783
Ten film se odehrává v roce 1969. Emmerichův snímek se navíc tváří jako myšlenkový prequel Van Santova Milka, kde lidi mají podobné účasy a oblečení. Jinak ale souhlasím. Naposledy mi karikaturu gayů předvedl loňský český film MY 2, kde gayové jsou samozřejmě jen kadeřníci a afektovaní mladíci. Na tenhle stereotyp jsem už alergický a spolehlivě mě to vytočí.
kubqo
0 0
reagovat

Disk

Všetko na tej ukážke vyzerá výborne až na ten casting. Ústredný herec brutálne nesympatický a nechápem prečo ešte stále musíme gayov vo filme štylizovať až do parodických parametrov.
636780
Všetko na tej ukážke vyzerá výborne až na ten casting. Ústredný herec brutálne nesympatický a nechápem prečo ešte stále musíme gayov vo filme štylizovať až do parodických parametrov.
Disk
0 0
reagovat

Wet Hot American Summer (2001)

Tohle mi hodně sedlo. Upřímně nechápu, proč se na film ve svý době sneslo tolik kritiky. Je to přecejen trochu tradičnější než netflixovskej prequel seriál, ale pořád solidně ujetý a chtělo by se říct, že i lepší a zábavnější. A úvodní píseň od Jefferson Starship mi v hlavě bude zvonit ještě hodně dlouho.
636774
Tohle mi hodně sedlo. Upřímně nechápu, proč se na film ve svý době sneslo tolik kritiky. Je to přecejen trochu tradičnější než netflixovskej prequel seriál, ale pořád solidně ujetý a chtělo by se říct, že i lepší a zábavnější. A [link="https://www.youtube.com/watch?v=sXmrMMYpQL4"]úvodní píseň[/link] od Jefferson Starship mi v hlavě bude zvonit ještě hodně dlouho.
Wet Hot American Summer (2001)
0 0
reagovat

Sling Blade (1996)

Asi nič nejde okolo mňa tak veľmi ako americká nezávislá scéna 80. a 90. rokov. Herecky úžasné (až na cameo pána, ktorému nechcem prísť na meno, ale má iniciálky JJ), oscarový scenár veľmi dobrý ale pri takto natočenom filme je 136 minút proste priveľa a na mňa občas pôsobili až vražedne. 6/10

P.S.chvalabohu Thorton pochopil čo je naozaj dobré a za dva roky točil už filmy Mikom Nicholsom, Samom Raimim s Michaelom Bayom ;)

Spazz, xxendxx - darmo, každý máme odlišný vkus. Ja som zdochínal na tomto
636766
Asi nič nejde okolo mňa tak veľmi ako americká nezávislá scéna 80. a 90. rokov. Herecky úžasné (až na cameo pána, ktorému nechcem prísť na meno, ale má iniciálky JJ), oscarový scenár veľmi dobrý ale pri takto natočenom filme je 136 minút proste priveľa a na mňa občas pôsobili až vražedne. 6/10 P.S.chvalabohu Thorton pochopil čo je naozaj dobré a za dva roky točil už filmy Mikom Nicholsom, Samom Raimim s Michaelom Bayom *;)* Spazz, xxendxx - darmo, každý máme odlišný vkus. Ja som zdochínal na tomto
Sling Blade (1996)
0 0
reagovat
Taky jsem u toho malem zdechl...
636763
Taky jsem u toho malem zdechl...
0 0
reagovat
to jsem asi koukal na jinej fil... ja to musel v pulce vypnout, protoze se na to nedalo koukat
636762
to jsem asi koukal na jinej fil... ja to musel v pulce vypnout, protoze se na to nedalo koukat
0 0
reagovat

Theory of Everything

Ten film mohol a mal byť omnoho lepší ( spomeňme si na Čistú dušu) ale stále je to výborná Hoolywoodska práca. Na druhej strane som bol milo prekvapený aké to bolo vkusné pričom táto téma mohla skončiť ako obrovský gýč. Redmayne fantastický, oscar zaslúžený. A kľudne by som ho doprial aj Felicity Jones. Hlavne ona bola motorom filmu.Pekná ale nijako omračujúca oscarovka, na ktorú ak sa bude spomínať, tak jedine kvôli hercom a krásnemu soundtracku.Kvôli nim pôjdem bez výčitiek na 8/10
636760
Ten film mohol a mal byť omnoho lepší ( spomeňme si na Čistú dušu) ale stále je to výborná Hoolywoodska práca. Na druhej strane som bol milo prekvapený aké to bolo vkusné pričom táto téma mohla skončiť ako obrovský gýč. Redmayne fantastický, oscar zaslúžený. A kľudne by som ho doprial aj Felicity Jones. Hlavne ona bola motorom filmu.Pekná ale nijako omračujúca oscarovka, na ktorú ak sa bude spomínať, tak jedine kvôli hercom a krásnemu soundtracku.Kvôli nim pôjdem bez výčitiek na 8/10
Theory of Everything
0 0
reagovat

SW

Dal jsem si behem poslednich tydnu s pritelkou Despecialized verzi puvodni trilogie a je to pecka (Nadeje v2.5. ESB v2.0 a ROTJ v1.0). Mel jsem z toho fakt neskutecnou radost, ze jsem ji to mohl pustit ve verzi jakou jsem videl na VHS a pritom v HD rozliseni a nejvetsi respekt, ze hlavou projektu je Cech! Uz nikdy vice nemusite vysvetlovat, proc v 40 let starem filmu je takove a takove CGI. Necitite se trapne, kdyz celym zaberem proleze potvora a nema to logiku a hlavne nemusite vysvetlovat jak dokazali, ze na konci je stejny herec jak v EPII a III!!!

link
636753
Dal jsem si behem poslednich tydnu s pritelkou Despecialized verzi puvodni trilogie a je to pecka (Nadeje v2.5. ESB v2.0 a ROTJ v1.0). Mel jsem z toho fakt neskutecnou radost, ze jsem ji to mohl pustit ve verzi jakou jsem videl na VHS a pritom v HD rozliseni a nejvetsi respekt, ze hlavou projektu je Cech! Uz nikdy vice nemusite vysvetlovat, proc v 40 let starem filmu je takove a takove CGI. Necitite se trapne, kdyz celym zaberem proleze potvora a nema to logiku a hlavne nemusite vysvetlovat jak dokazali, ze na konci je stejny herec jak v EPII a III!!! http://www.youtube.com/watch?v=QXifjbxZDAM
SW
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se