Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 27541 - 27560 Napsat příspěvek

kubqo

nemas rad nove marvelovky, nepaci sa ti stary Alien, nevyhladavas vo filmoch atmosferu....no co si ty za cloveka? :D
638470
nemas rad nove marvelovky, nepaci sa ti stary Alien, nevyhladavas vo filmoch atmosferu....no co si ty za cloveka? :D
kubqo
0 0
reagovat

Děrsu Uzala (1975)

Teprve můj druhý Kurosawa a opět absolutní. Sovětský dobrodružný film v jeho režii zní možná divoce, ale bylo to nádherně divoké. :) 10/10 jak vyšitých
638469
Teprve můj druhý Kurosawa a opět absolutní. Sovětský dobrodružný film v jeho režii zní možná divoce, ale bylo to nádherně divoké. :) 10/10 jak vyšitých
Děrsu Uzala (1975)
0 0
reagovat

KarelR

Zrovna na mňa tieto kecy neplatia...

Pod "nič nestalo"cháp i narrative hook, nejakú zaujímavú postavu alebo plot twist. Ak by si napr. povedal, že v tom filme ide o atmosféru,tak by som to bral a povedal by som si, že tým pádom to neni pre mňa lebo to nieje niečo čo by som vo filmoch vyhľadával.

A keď už sa chceš baviť o záhube, tak áno, do záhuby sa řítíme. Ale nie preto. Do záhuby sa řítíme lebo polka sveta považuje marvelovky za naj filmy (pričom väčšina z nich je max neurážlivý priemer), vrátane teba ;-)
638451
Zrovna na mňa tieto kecy neplatia... Pod "nič nestalo"cháp i narrative hook, nejakú zaujímavú postavu alebo plot twist. Ak by si napr. povedal, že v tom filme ide o atmosféru,tak by som to bral a povedal by som si, že tým pádom to neni pre mňa lebo to nieje niečo čo by som vo filmoch vyhľadával. A keď už sa chceš baviť o záhube, tak áno, do záhuby sa řítíme. Ale nie preto. Do záhuby sa řítíme lebo polka sveta považuje marvelovky za naj filmy (pričom väčšina z nich je max neurážlivý priemer), vrátane teba ;-)
KarelR
0 0
reagovat

The Maze Runner (2014)

Ano, v jádru je to vlastně velmi hloupý a nelogický film, ale ta atmosféra, přesně vedení mladí herci, to je něco parádního. Jenom třeba první noc v labyrintu, u této sekvence jsem se skutečně bál. :+ Těším se na druhý díl. :)
638435
Ano, v jádru je to vlastně velmi hloupý a nelogický film, ale ta atmosféra, přesně vedení mladí herci, to je něco parádního. Jenom třeba první noc v labyrintu, u této sekvence jsem se skutečně bál. *:+* Těším se na druhý díl. *:)*
The Maze Runner (2014)
0 0
reagovat
Tyjo, to je škoda, no...
638434
Tyjo, to je škoda, no...
0 0
reagovat
Gambit je hodně zakletej projekt.
638432
Gambit je hodně [link="http://www.ign.com/articles/2015/09/16/gambit-movie-loses-its-director?utm_campaign=plus.google.com&utm_source=plus.url.google.com"]zakletej projekt.[/link]
0 0
reagovat
638414
[link="https://youtu.be/oBqmVscMchY"]a film by steve oram[/link]
0 0
reagovat
the tale of tales (2015)
50% - neskutecna nuda kterou vymazlenej vizual nezachrani.

miami blues (1990)
85% - konecne mam zase nejakej neznamej film na doporucovani. poradna maniakalni jizda ktery nechybi srdicko.
638410
the tale of tales (2015) 50% - neskutecna nuda kterou vymazlenej vizual nezachrani. miami blues (1990) 85% - konecne mam zase nejakej neznamej film na doporucovani. poradna maniakalni jizda ktery nechybi srdicko.
0 0
reagovat

Stay

Nepotěším vás: přijde mi že "objektivně" to rozhodně není špatný film, ale čistě subjektivně mě vlastně moc nebavilo Stay sledovat ani přemýšlet "co to má znamenat".
638407
Nepotěším vás: přijde mi že "objektivně" to rozhodně není špatný film, ale čistě subjektivně mě vlastně moc nebavilo Stay sledovat ani přemýšlet "co to má znamenat".
Stay
0 0
reagovat

kubqo

Takže náročná omladina aneb jak tam není hned zkraje hodně bum bum, je to špatně? Řítíme se do záhuby! :)
638404
Takže náročná omladina aneb jak tam není hned zkraje hodně bum bum, je to špatně? Řítíme se do záhuby! :)
kubqo
0 0
reagovat
Ja horory nemám rád. Ale Aliena som chcel skúsiť voľakedy pred rokom lebo je to dôležitý film. Ale ja som to rozkukal asi na 5 krát a ajtak som sa dostal len po nejakých úvodných 30 minút. Tam sa absolútne nič nestalo. Má zmysel to skúsiť znova?
638402
Ja horory nemám rád. Ale Aliena som chcel skúsiť voľakedy pred rokom lebo je to dôležitý film. Ale ja som to rozkukal asi na 5 krát a ajtak som sa dostal len po nejakých úvodných 30 minút. Tam sa absolútne nič nestalo. Má zmysel to skúsiť znova?
0 0
reagovat
ak to nemas daleko, tak mas moznost 25.9 v trnave v kine hviezda :)
link
638396
ak to nemas daleko, tak mas moznost 25.9 v trnave v kine hviezda :) http://kinohviezda.trnava.sk/
0 0
reagovat
jednička zase nebola v BA, takže vyrovnané ;)
638391
jednička zase nebola v BA, takže vyrovnané *;)*
0 0
reagovat

pepo

Ja som im písal ešte minulý týždeň, dostal som odpoveď, že s najväčšou pravdepodobnosťou bude aj v Žiline, ale v programe to nie je. Škoda, jedničku som si v kine užil.
638390
Ja som im písal ešte minulý týždeň, dostal som odpoveď, že s najväčšou pravdepodobnosťou bude aj v Žiline, ale v programe to nie je. Škoda, jedničku som si v kine užil.
pepo
0 0
reagovat
zdá sa mi, že aj v BA, ZA, KE tada tam kde sú cinemaxy
638389
zdá sa mi, že aj v BA, ZA, KE tada tam kde sú cinemaxy
0 0
reagovat

pepo

Hrozne som chcel ísť na Votrelcov do kina, bohužiaľ premietajú iba v Blave :-
638386
Hrozne som chcel ísť na Votrelcov do kina, bohužiaľ premietajú iba v Blave *:-*
pepo
0 0
reagovat

Stay

Veľmi efektne natočený a výborne zahraný mindfuck. Moc to zmysel nedáva ale veľmi dobre sa na to pozerá. Taký Lynch light 8/10
638383
Veľmi efektne natočený a výborne zahraný mindfuck. Moc to zmysel nedáva ale veľmi dobre sa na to pozerá. Taký Lynch light 8/10
Stay
0 0
reagovat

TonyClifton

:+ a teraz už len tích Votrelcov :D
638380
*:+* a teraz už len tích Votrelcov *:D*
TonyClifton
0 0
reagovat

Velký útěk

Parádní film. Určitě teda nemá na dokonalosti jako Stalag nebo Most přes řeku Kwai, ale i tak mne hrozně mrzí, že se kinematografie ubírá jinam a tyhle velké dobrodružné filmy už jsou jenom zvláštností. 9/10
638379
Parádní film. Určitě teda nemá na dokonalosti jako Stalag nebo Most přes řeku Kwai, ale i tak mne hrozně mrzí, že se kinematografie ubírá jinam a tyhle velké dobrodružné filmy už jsou jenom zvláštností. 9/10
Velký útěk
0 0
reagovat
Avengers: Age of Ultron
Podobné ako Amazing-Spiderman 2. Po tom antihajpe (či ako to nazvať) som proste čakal tak zlý film až som bol prekvapivo spokojný. Jednotku nenávidím, dvojka je za slušných 7/10.

Cop Car
Ďalší z radu filmov, ktoré sa dajú prestrihať do pol hodiny a človek absolútne o nič nepríde. Kým parádny Kevin Bacon hľadal svoje auto docela ma to bavilo. Koniec bol však slabý. Pripmenulo mi to Blue Ruin, ktorý taktiež trpel tým, že sa vliekol ako sopel aj keď mal len hoďku a pol. 6,5/10
638370
[b]Avengers: Age of Ultron[/b] Podobné ako Amazing-Spiderman 2. Po tom antihajpe (či ako to nazvať) som proste čakal tak zlý film až som bol prekvapivo spokojný. Jednotku nenávidím, dvojka je za slušných [b]7/10[/b]. [b]Cop Car[/b] Ďalší z radu filmov, ktoré sa dajú prestrihať do pol hodiny a človek absolútne o nič nepríde. Kým parádny Kevin Bacon hľadal svoje auto docela ma to bavilo. Koniec bol však slabý. Pripmenulo mi to [b]Blue Ruin[/b], ktorý taktiež trpel tým, že sa vliekol ako sopel aj keď mal len hoďku a pol. [b]6,5/10[/b]
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se