Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 27521 - 27540 Napsat příspěvek
Tak s tym Daredevilom je dufam ironia? Ja som po dopozerani nevedel urcit, co tam bolo pridane alebo nie a skapinal som pri tom od nudy aj tak :-
638521
Tak s tym Daredevilom je dufam ironia? Ja som po dopozerani nevedel urcit, co tam bolo pridane alebo nie a skapinal som pri tom od nudy aj tak *:-*
0 0
reagovat

The Joker

jj,DC Daredevilovi veľmi veľmi pomohol. A superman je mega
638520
jj,DC Daredevilovi veľmi veľmi pomohol. A superman je mega
The Joker
0 0
reagovat
Memphis: Já teda neviděl ten Stoneův poslední cut, co měl premiéru ve Varech, ale Revisited mi přijde super. Kino-verzi dávám nějakých 5/10, ale tomu 9/10, takže v mých očích úplně jiný film. :)

pepo: Nejsem si jistý. Mám pocit, že ta hudba se pro DC lepila snad ještě z nějakého dalšího filmu...

Karel: A máš tam i těch 25 nejlepších českých kousků od revoluce? :)

Jinak další, v rámci možností, chválený DC má i Daredevil s Affleckem. A změnou k lepšímu je i ten Donnerův sestřih Supermana 2. :)
638519
Memphis: Já teda neviděl ten Stoneův poslední cut, co měl premiéru ve Varech, ale Revisited mi přijde super. Kino-verzi dávám nějakých 5/10, ale tomu 9/10, takže v mých očích úplně jiný film. :) pepo: Nejsem si jistý. Mám pocit, že ta hudba se pro DC lepila snad ještě z nějakého dalšího filmu... Karel: A máš tam i těch 25 nejlepších českých kousků od revoluce? :) Jinak další, v rámci možností, chválený DC má i Daredevil s Affleckem. A změnou k lepšímu je i ten Donnerův sestřih Supermana 2. :)
0 0
reagovat

Wild at Heart (1990)

Wow! Šlupka jako tele. Hned ta první scéna řekla - je to tam. Lynch jezdí jinou cestou a tak se nezadrhává u klasických nešvarů. Především v první půli velmi blízko Twin Peaks. O sedm let na to si na film vzpomněl i Stone s U-Turn a zase to fungovalo, ale Lynch je prostě větší magor. Díky bohu.
638518
Wow! Šlupka jako tele. Hned ta první scéna řekla - je to tam. Lynch jezdí jinou cestou a tak se nezadrhává u klasických nešvarů. Především v první půli velmi blízko Twin Peaks. O sedm let na to si na film vzpomněl i Stone s U-Turn a zase to fungovalo, ale Lynch je prostě větší magor. Díky bohu.
Wild at Heart (1990)
0 0
reagovat
Mě Alexandr docela sednul už v kinoverzi, rozhodně víc než třeba Četa, k DC (nebo aspoň jednomu z nich) se snad brzo dostanu.

Neměl jsem tušení, že Odplata má dvě verze, díky za info. Jsem na to opravdu zvědavej.
638517
Mě Alexandr docela sednul už v kinoverzi, rozhodně víc než třeba Četa, k DC (nebo aspoň jednomu z nich) se snad brzo dostanu. Neměl jsem tušení, že Odplata má dvě verze, díky za info. Jsem na to opravdu zvědavej.
0 0
reagovat
Trója je pre mňa super už v kinoverzii. V tom DC je tá Yaredova hudba?
638516
Trója je pre mňa super už v kinoverzii. V tom DC je tá Yaredova hudba?
0 0
reagovat
Režisérská verze Tróji sice původní kinoverzi o něco málo vylepšila, ale pořád to není dobrý film, jelikož Benioffův scénáristický debut je zkrátka velmi špatný a ze špatného scénáře zkrátka nelze udělat úplně dobrý film. :)

Ale finální verze Alexandra Velikého je super a toto dílo považuju za Stoneovo opus magnum, životní film. Tříapůlhodinový kolos ne úplně pro každého, ale je to fakt pecka. :+
638515
Režisérská verze Tróji sice původní kinoverzi o něco málo vylepšila, ale pořád to není dobrý film, jelikož Benioffův scénáristický debut je zkrátka velmi špatný a ze špatného scénáře zkrátka nelze udělat úplně dobrý film. *:)* Ale finální verze Alexandra Velikého je super a toto dílo považuju za Stoneovo opus magnum, životní film. Tříapůlhodinový kolos ne úplně pro každého, ale je to fakt pecka. *:+*
0 0
reagovat
Píšu na svůj (asi kilometrovej) seznam :D
638514
Píšu na svůj (asi kilometrovej) seznam *:D*
0 0
reagovat
pepo: JJ, takový článek by byl fajn. Za sebe říkám Alexander Revisited, Watchmen Director's Cut a Království nebeské jsou dost jasná vylepšení. A mám pocit, že DC přidává i Troy a Snyderovu Úsvitu mrtvých.
638512
pepo: JJ, takový článek by byl fajn. Za sebe říkám Alexander Revisited, Watchmen Director's Cut a Království nebeské jsou dost jasná vylepšení. A mám pocit, že DC přidává i Troy a Snyderovu Úsvitu mrtvých.
0 0
reagovat
Kudy chodím, tudy tvrdím, že tohle je nej videoherní adaptace. Strašná šlupka. :+
638511
Kudy chodím, tudy tvrdím, že tohle je nej videoherní adaptace. Strašná šlupka. *:+*
0 0
reagovat
Taky mám kinoverzi o dost radši :+
638510
Taky mám kinoverzi o dost radši *:+*
0 0
reagovat

KarelR, SteKi

sorry ale kinoverzia je lepšia. neplatí stále, že producenti nemajú pravdu ;) ale aj ten DC je veľmi fajn. a hlavne je to zaujímavý pohľad na to ako sa z takmer rovnakého materiálu a z rovankej témy dajú spraviť 2 úplne rozdielne filmy. pre filmových fanúšikov povinnosť - a chelo by to na túto tému (Directorś cuty - podarené a nepodarené) článok okamžite po 70 peckách pred SW :D:D:D8) btw, dnes sme sa práve o rozdieloch v Paybacku bavili na pive a všetci sme sa zhodli na tom, čo som napísal :D
638507
sorry ale kinoverzia je lepšia. neplatí stále, že producenti nemajú pravdu *;)* ale aj ten DC je veľmi fajn. a hlavne je to zaujímavý pohľad na to ako sa z takmer rovnakého materiálu a z rovankej témy dajú spraviť 2 úplne rozdielne filmy. pre filmových fanúšikov povinnosť - a chelo by to na túto tému (Directorś cuty - podarené a nepodarené) článok okamžite po 70 peckách pred SW *:D**:D**:D**8)* btw, dnes sme sa práve o rozdieloch v Paybacku bavili na pive a všetci sme sa zhodli na tom, čo som napísal *:D*
KarelR, SteKi
0 0
reagovat
kouknout na obě verze, ptz sou obě nabouchané ale každá jiínak a pak zahrat maxe
638505
kouknout na obě verze, ptz sou obě nabouchané ale každá jiínak a pak zahrat maxe
0 0
reagovat

SteKi

Takže už ti můžeme říct o tom, že v roce 2006 vznikla o dost jiná (a ještě o něco lepší) režisérská verze? Není zač... :D link
638504
Takže už ti můžeme říct o tom, že v roce 2006 vznikla o dost jiná (a ještě o něco lepší) režisérská verze? Není zač... *:D* http://www.csfd.cz/film/230120-payback-straight-up/
SteKi
0 0
reagovat

Odplata (1999)

To bolo tak dobre ale tak strasne dobre! :+ Nechapem len jednu vec a budete sa mi asi smiat, ale ja som o tomto filme nikdy pred tym nepocul a to si myslim, ze sa celkom dobre orientujem v tych znamejsich filmoch.
638503
To bolo tak dobre ale tak strasne dobre! *:+* Nechapem len jednu vec a budete sa mi asi smiat, ale ja som o tomto filme nikdy pred tym nepocul a to si myslim, ze sa celkom dobre orientujem v tych znamejsich filmoch.
Odplata (1999)
0 0
reagovat

SteKi

človek, ktorý vyhľadáva výborné dialógy, zaujímavé postavy, dobré akčné scény.....také tie základné veci ;)
638496
človek, ktorý vyhľadáva výborné dialógy, zaujímavé postavy, dobré akčné scény.....také tie základné veci *;)*
SteKi
0 0
reagovat
Dík

Takže po dlhej dobe budem mať dôvod opäť zájsť do knižnice 8)
638488
Dík Takže po dlhej dobe budem mať dôvod opäť zájsť do knižnice *8)*
0 0
reagovat
Ona to není moc povídka; tuším že to má něco mezi 200-300 stránek. Obecnej konsenzus je, že to je spíš (pod)průměr, ale jinej obecnej konsenzus je, že Hunger Games jsou dobrá kniha, takže je třeba brát to s rezervou :D.

Je tam takovej divnej zlom - první část je vyprávěna v ich-formě z pohledu hlavního "hrdiny", zbytek pak v er-formě. První část je lepší.
Film je kvalitativně úplně jinde (a dějově naprosto odlišnej, z předlohy si v zásadě bere jen to zasazení), ale knížka se dá přečíst za víkend a nic hroznýho to není. Půjčit v knihovně / od kamaráda / zpirátit ano, kupovat ne.
638486
Ona to není moc povídka; tuším že to má něco mezi 200-300 stránek. Obecnej konsenzus je, že to je spíš (pod)průměr, ale jinej obecnej konsenzus je, že Hunger Games jsou dobrá kniha, takže je třeba brát to s rezervou *:D*. Je tam takovej divnej zlom - první část je vyprávěna v ich-formě z pohledu hlavního "hrdiny", zbytek pak v er-formě. První část je lepší. Film je kvalitativně úplně jinde (a dějově naprosto odlišnej, z předlohy si v zásadě bere jen to zasazení), ale knížka se dá přečíst za víkend a nic hroznýho to není. Půjčit v knihovně / od kamaráda / zpirátit ano, kupovat ne.
0 0
reagovat

Children of Men

Bolo si zas dobre znova pripomenúť, aký je tento Cuarónov kúsok masterpiece a v udalostiach dneška aktuálnejší. O to viac opáčko potešilo, že som si ho mohol vychutnať na plátne.

Ten film nestárne ani trocha a všetko od kamery, trikov, príbehu, castu, hudby je proste super

Už viem, čím sa poteším v najbližšej dobe - blučkom do svojej zbierky a už sa musím vrhnúť na ten Knick s Owenom a pozrieť ako sa mu darí.

Inak čítal niekto tu poviedku od P.D. James - oplatí sa do toho zainvestovať svoj čas, či film úplne postačí?
638482
Bolo si zas dobre znova pripomenúť, aký je tento Cuarónov kúsok masterpiece a v udalostiach dneška aktuálnejší. O to viac opáčko potešilo, že som si ho mohol vychutnať na plátne. Ten film nestárne ani trocha a všetko od kamery, trikov, príbehu, castu, hudby je proste super Už viem, čím sa poteším v najbližšej dobe - blučkom do svojej zbierky a už sa musím vrhnúť na ten Knick s Owenom a pozrieť ako sa mu darí. Inak čítal niekto tu poviedku od P.D. James - oplatí sa do toho zainvestovať svoj čas, či film úplne postačí?
Children of Men
0 0
reagovat
16.9. 9:33 Woody Harrelson si zahraje hlavního lidského záporáka ve třetí Planetě opic

Tohle je super zpráva, možná škoda toho v telegrafických novinkách :+
638478
[b] 16.9. 9:33 Woody Harrelson si zahraje hlavního lidského záporáka ve třetí Planetě opic [/b] Tohle je super zpráva, možná škoda toho v telegrafických novinkách *:+*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se