Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 14281 - 14300 Napsat příspěvek

sp!der-bite

:D, krom ceny je fajn říct taky jakej to má chladič a která je to verze (G92, třeba)
496175
*:D*, krom ceny je fajn říct taky jakej to má chladič a která je to verze (G92, třeba)
sp!der-bite
0 0
reagovat
Kdyz neuvedes cenu, tak asi nikdo mit zajem nebude (vim, ze je to obvykla finta, ale zrovna v tomhle klubu imho zbytecna ;)
496168
Kdyz neuvedes cenu, tak asi nikdo mit zajem nebude (vim, ze je to obvykla finta, ale zrovna v tomhle klubu imho zbytecna ;)
0 0
reagovat
Vim že tu není bazar, ale nechtěl by někdo koupit grafickou kartu značky Club3D 8800 GTS 640 Mb/320-bit, je na ní ještě rok záruka...
496162
Vim že tu není bazar, ale nechtěl by někdo koupit grafickou kartu značky Club3D 8800 GTS 640 Mb/320-bit, je na ní ještě rok záruka...
0 0
reagovat
Mam opet na vas dotaz... Zajima me, jestli mate nekdo zkusenosti s objednavanim veci z USA pres zprostredkovatelske sluzby, jako je: link nebo link Jedna se mi o veci, ktere do CR USA shopy neposilaji, jako napr. kamery, fotaky, hry, atd a koukam, ze pres tyto dve lze objednat (smaozrejme s poplatkem navic) vsechno...
496108
Mam opet na vas dotaz... Zajima me, jestli mate nekdo zkusenosti s objednavanim veci z USA pres zprostredkovatelske sluzby, jako je: http://www.shipito.com/ nebo http://www.zasilkovasluzba.com/main.php Jedna se mi o veci, ktere do CR USA shopy neposilaji, jako napr. kamery, fotaky, hry, atd a koukam, ze pres tyto dve lze objednat (smaozrejme s poplatkem navic) vsechno...
0 0
reagovat

Psema

Ja urcite ne ;)
496016
Ja urcite ne *;)*
Psema
0 0
reagovat
tak kdo bude první oběť? ">link
496015
tak kdo bude první oběť? http://www.dvdtimes.co.uk/content.php?contentid=67539*:D*
0 0
reagovat
MeaCulpa: Když CRT kolem 6k tak Grundig. Kdysi záruka kvality, teď už to sice není co bývalo, ale imho už ani není z čeho vyybírat... moc. Ale on se ještě někdo určitě vyjádří. link
495897
MeaCulpa: Když CRT kolem 6k tak Grundig. Kdysi záruka kvality, teď už to sice není co bývalo, ale imho už ani není z čeho vyybírat... moc. Ale on se ještě někdo určitě vyjádří. http://www.mojedomacnost.cz/elektronika/p74530-grundig-stf-72-1002-7-text
0 0
reagovat
Brácha si chce koupit tuhle normální telku link stojí to aspoň za něco? Rozuměj on se na dvd skoro nekouká, stačí mu když na tom v jeho 5x4 m pokoji pofrčí čt4sport a galaxie. Nechce do toho vrazit víc než šestku. Navíc k ní přidaj zdarma set-top-box
495896
Brácha si chce koupit tuhle normální telku http://www.mojedomacnost.cz/elektronika/p52660 stojí to aspoň za něco? Rozuměj on se na dvd skoro nekouká, stačí mu když na tom v jeho 5x4 m pokoji pofrčí čt4sport a galaxie. Nechce do toho vrazit víc než šestku. Navíc k ní přidaj zdarma set-top-box
0 0
reagovat
Mate nekdo na doporuceni nejaky obchod z USA, ktery posila i hry za minimalni postovne? ;)
495890
Mate nekdo na doporuceni nejaky obchod z USA, ktery posila i hry za minimalni postovne? *;)*
0 0
reagovat

Ravenhorn

To jo. Já mám právě postel hned u stolku s počítačem, takže z ní už dělám snad všechno. A kdybych se pokusil podložit stojan toho monitoru, abych na něj pořádně viděl, tak by se 100% překlopil. A jako bonus to mnohem líp vypadá, když tam ten ošklivý stojan nepřekáží. :)
495733
To jo. Já mám právě postel hned u stolku s počítačem, takže z ní už dělám snad všechno. A kdybych se pokusil podložit stojan toho monitoru, abych na něj pořádně viděl, tak by se 100% překlopil. A jako bonus to mnohem líp vypadá, když tam ten ošklivý stojan nepřekáží. :)
Ravenhorn
0 0
reagovat

rcorp

Já myslel zbytečnost pro mě, protože postel je daleko a jinak by mi to tam spiš překáželo. Ale kdybych si to tam předělal, tak pak ano to bych využil, ale to by musel stát levně.
495731
Já myslel zbytečnost pro mě, protože postel je daleko a jinak by mi to tam spiš překáželo. Ale kdybych si to tam předělal, tak pak ano to bych využil, ale to by musel stát levně.
rcorp
0 0
reagovat
Tak dlouhý to rameno není. :) Ale jinak to jde.
495727
Tak dlouhý to rameno není. :) Ale jinak to jde.
0 0
reagovat
lezis a "jakoby na strope" mas na ramenu monitor ... co je na tom k nepochopeni? ;)
495726
lezis a "jakoby na strope" mas na ramenu monitor ... co je na tom k nepochopeni? ;)
0 0
reagovat

křysař ľubo

Teď nevím jak to myslíš. Udělej mi nějaký náčrtek té polohy. :)
495725
Teď nevím jak to myslíš. Udělej mi nějaký náčrtek té polohy. :)
křysař ľubo
0 0
reagovat

Rcorp

A to sa dá nastaviť aj do horizontálnej polohy (tak, aby bol monitor rovnobežne s rovinou postele)?
495724
A to sa dá nastaviť aj do horizontálnej polohy (tak, aby bol monitor rovnobežne s rovinou postele)?
Rcorp
0 0
reagovat

Ravernhorn

Je to jedna z nejlepších věcí, kterou jsem si v životě koupil. Někdo to možná nevyužije tolik jako já, ale praktické to je ohromně. Zvlášť když chce člověk na film koukat z postele.:+
495723
Je to jedna z nejlepších věcí, kterou jsem si v životě koupil. Někdo to možná nevyužije tolik jako já, ale praktické to je ohromně. Zvlášť když chce člověk na film koukat z postele.*:+*
Ravernhorn
0 0
reagovat

rcorp

zbytečnost :D
495713
zbytečnost *:D*
rcorp
0 0
reagovat
Nebo si můžete pořídit držák-rameno a pak to nemusíte řešit vůbec. 8)
495685
Nebo si můžete pořídit držák-rameno a pak to nemusíte řešit vůbec. *8)*
0 0
reagovat
nebo si muzete podlozit zadek, "abyste to meli jeste vic" 8)
495676
nebo si muzete podlozit zadek, "abyste to meli jeste vic" *8)*
0 0
reagovat
krome maleho sklopení dolu si vypomáhám podložením části stojanu abych to měl ještě víc.
495675
krome maleho sklopení dolu si vypomáhám podložením části stojanu abych to měl ještě víc.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se