Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 14221 - 14240 Napsat příspěvek

Fluke

Ahah, ja myslel, ze ho nechaji i treba u dvou tri najednou, takze jeste, ze jsem vcera nerusil ty 2 filmy, chtel jsem je objednat pak najednou a moc bych si nepomohl ;)
496975
Ahah, ja myslel, ze ho nechaji i treba u dvou tri najednou, takze jeste, ze jsem vcera nerusil ty 2 filmy, chtel jsem je objednat pak najednou a moc bych si nepomohl *;)*
Fluke
0 0
reagovat

2 Fluke

Auu, tak to me docela stve, tu libru sem bral jako normalni vec, ale tohle:-:-
496967
Auu, tak to me docela stve, tu libru sem bral jako normalni vec, ale tohle*:-**:-*
2 Fluke
0 0
reagovat
wau, s mysinou na ps3 je to naprosto rulezni :) ted pomoci ni pisu tenhle prispevek. musim jeste vyzkouset klavesnici, protoze to klikani na pismena je zdlouhavy. p.s. ja vim, ze to ps3 umi, ale pouzivat to v akci je strasne happioidni :D
jeste by to chtelo naucit ps3 hacky, carky umi, v sony asi neznaj stred evropy.

ad hut, tak to postovny se kazdym pridanym kusem navysuje, 1ks cca 0.90p, 2ks cca 1,98p, 3ks cca 2.72p.
496966
wau, s mysinou na ps3 je to naprosto rulezni :) ted pomoci ni pisu tenhle prispevek. musim jeste vyzkouset klavesnici, protoze to klikani na pismena je zdlouhavy. p.s. ja vim, ze to ps3 umi, ale pouzivat to v akci je strasne happioidni :D jeste by to chtelo naucit ps3 hacky, carky umi, v sony asi neznaj stred evropy. ad hut, tak to postovny se kazdym pridanym kusem navysuje, 1ks cca 0.90p, 2ks cca 1,98p, 3ks cca 2.72p.
0 0
reagovat
Mně to tam psali vždycky. :)
496964
Mně to tam psali vždycky. :)
0 0
reagovat
Tak, uz mi poslali dalsi zasilku z Hutu s osklivym postovnym za necelou libru :D Ale co koukam, tak mi k objednvace napsali: Please allow another 10 days for delivery - to jsem tam drive nemel, takze zdrazili a zpomalili :D Ale i tak si nestezuji, je to dobre...
496962
Tak, uz mi poslali dalsi zasilku z Hutu s osklivym postovnym za necelou libru *:D* Ale co koukam, tak mi k objednvace napsali: Please allow another 10 days for delivery - to jsem tam drive nemel, takze zdrazili a zpomalili *:D* Ale i tak si nestezuji, je to dobre...
0 0
reagovat
Doufam, ze to tady nebylo, poku jo, sry za spam :D
496918
Doufam, ze to tady nebylo, poku jo, sry za spam *:D*
0 0
reagovat
24-hodinova akce na hutu, sleva 10procent na vse! Sice to neni buhvijaka castka, ale kdyz clovek veme par Blucek ;) link
496917
24-hodinova akce na hutu, sleva 10procent na vse! Sice to neni buhvijaka castka, ale kdyz clovek veme par Blucek *;)* http://www.thehut.com/hut/home.dept#
0 0
reagovat
Kupovali jste někdo nějakou dražší (Televizi, atd..)elektroniku v zahraničí?? Přemýšlím o projektoru ale nevim kde by to bylo nejlepší pořídit.. nejaký zkušenosti?
496772
Kupovali jste někdo nějakou dražší (Televizi, atd..)elektroniku v zahraničí?? Přemýšlím o projektoru ale nevim kde by to bylo nejlepší pořídit.. nejaký zkušenosti?
0 0
reagovat

scroochy

Rozhodně jsou na tom líp než Google News, kde straší zprávy dva dny starý a tváří se jako hot news. ;)
496770
Rozhodně jsou na tom líp než Google News, kde straší zprávy dva dny starý a tváří se jako hot news. ;)
scroochy
0 0
reagovat

deiwi

No, jelikož iDNES odebírám jen kanál "zpravodajství" tak to už moc odfiltorvat nejde. A tam je snad 700 zpráv týdně, hrůza :) Ale zkusím ihned.cz, třeba to bude lepší.
496767
No, jelikož iDNES odebírám jen kanál "zpravodajství" tak to už moc odfiltorvat nejde. A tam je snad 700 zpráv týdně, hrůza :) Ale zkusím ihned.cz, třeba to bude lepší.
deiwi
0 0
reagovat

scroochy

Zkus RSS na ihned.cz, kde to je bez bulváru a lifestylových záležitostí, případně si na idnesu vyber konkrétní oblast, která tě zajímá, abys ten balast odfiltroval link
496766
Zkus RSS na ihned.cz, kde to je bez bulváru a lifestylových záležitostí, případně si na idnesu vyber konkrétní oblast, která tě zajímá, abys ten balast odfiltroval http://vice.idnes.cz/rss.asp
scroochy
0 0
reagovat
Nemáte někdo tip na zpravodajskej RSS kanál, kde se zobrazujou jen důležitý zprávy a ne 50 zpráv denně, z nichž 45 je balast, jako to je na iDNES?
496759
Nemáte někdo tip na zpravodajskej RSS kanál, kde se zobrazujou jen důležitý zprávy a ne 50 zpráv denně, z nichž 45 je balast, jako to je na iDNES?
0 0
reagovat
st39.6: promiň, připadalo mi, že netové obchody nejou od Techu daleko a že stvoření, která si objednávají ze zámoří dévédéčka, mají k internetovému nakupování potenciálně nejblíž. :)
496700
st39.6: promiň, připadalo mi, že netové obchody nejou od Techu daleko a že stvoření, která si objednávají ze zámoří dévédéčka, mají k internetovému nakupování potenciálně nejblíž. :)
0 0
reagovat
uz s tim dete do haje, nebo vas zacnu mazat :(
vic ot bejt ani nejde :-
496677
uz s tim dete do haje, nebo vas zacnu mazat *:(* vic ot bejt ani nejde *:-*
0 0
reagovat
Zkušenosti nemám, ale určitě bych zkusil i link s rozvozem po celé ČR :)
496674
Zkušenosti nemám, ale určitě bych zkusil i http://www.kvetinyonline.cz/cz/ s rozvozem po celé ČR :)
0 0
reagovat
pokračování v ..však víš;)
496670
pokračování v ..však víš;)
0 0
reagovat
Ale jeden tulipán taky potěší. Dotyčná bude ráda, že sis na ní vůbec vzpoměl... ne, dnešní lekce "Jak potěšit ženu" jsou uzavřeny :))
496669
Ale jeden tulipán taky potěší. Dotyčná bude ráda, že sis na ní vůbec vzpoměl... ne, dnešní lekce "Jak potěšit ženu" jsou uzavřeny *:))*
0 0
reagovat
Je pravda, že ta váza plná tulipánů (sic 999,-) je kouzelná8)
496668
Je pravda, že ta váza plná tulipánů (sic 999,-) je kouzelná*8)*
0 0
reagovat
Tak jako, nejde o kvantitu, ale o kvalitu 8)
496667
Tak jako, nejde o kvantitu, ale o kvalitu *8)*
0 0
reagovat
:D vtipná poznámka, ale jedna je někdy více:+
496666
*:D* vtipná poznámka, ale jedna je někdy více*:+*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se