Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 14181 - 14200 Napsat příspěvek
Zase jsem chytřejší. Díky

Jen nechápu, proč to tak blbě dělají.
497231
Zase jsem chytřejší. Díky Jen nechápu, proč to tak blbě dělají.
0 0
reagovat
raven > takovy warneri to maj na vsech discich
497199
raven > takovy warneri to maj na vsech discich
0 0
reagovat
Jsem, si v Německu koupil Blu-ray Alien vs. Predator 1 za 22,99 Euro. Moc jsem výběr neměl. Většina filmu 29,99-32,99 Euro a to jsem nechtěl dát.
Zajímavé je, že se mi menu nespustí a jedině jak jde, tak pop menu. Klasické mi prostě nejde nahodit. :D
497197
Jsem, si v Německu koupil Blu-ray Alien vs. Predator 1 za 22,99 Euro. Moc jsem výběr neměl. Většina filmu 29,99-32,99 Euro a to jsem nechtěl dát. Zajímavé je, že se mi menu nespustí a jedině jak jde, tak pop menu. Klasické mi prostě nejde nahodit. *:D*
0 0
reagovat
Milonovej nápad! Web-based WoW! Juchů, budu pracháč! :D
497184
Milonovej nápad! Web-based WoW! Juchů, budu pracháč! *:D*
0 0
reagovat
Ženský hrajou hodně, ale většinou casual hry, jak se to nedá hrát v browseru, tak je to nezajímá. :)
497181
Ženský hrajou hodně, ale většinou casual hry, jak se to nedá hrát v browseru, tak je to nezajímá. :)
0 0
reagovat

imf

Jo znám..asi dvě? obě moooc pěkný holky a kamarádky, vážně:) Fakt ve WoWku hraje dost ženskejch, který nejsou za počítačem John;), ale dost je i těch Johnů co hrajou za ženskou. Já hral taky:D Už jsem to nevydržel a chtěl jsem se na tý obrazovce dívat na něco hezkýho..na nemrtvou:D

KarelR: World of virtualCzechoslovakia?:)
497174
Jo znám..asi dvě? obě moooc pěkný holky a kamarádky, vážně*:)* Fakt ve WoWku hraje dost ženskejch, který nejsou za počítačem John;), ale dost je i těch Johnů co hrajou za ženskou. Já hral taky*:D* Už jsem to nevydržel a chtěl jsem se na tý obrazovce dívat na něco hezkýho..na nemrtvou*:D* KarelR: World of virtualCzechoslovakia?*:)*
imf
0 0
reagovat

imf

Vim jenom o jedny takovy. Rekli jsme kamosovi at uz to WoWcko nepari a najde si zenu, pricemz tak velice zahy ucinil. Nabalil pres WoW (!!!) nějakou holku z Bratislavy a pak za sebou začali jezdit atd. Jednou to zfilmuju :D
497168
Vim jenom o jedny takovy. Rekli jsme kamosovi at uz to WoWcko nepari a najde si zenu, pricemz tak velice zahy ucinil. Nabalil pres WoW (!!!) nějakou holku z Bratislavy a pak za sebou začali jezdit atd. Jednou to zfilmuju *:D*
imf
0 0
reagovat
Psema+Fluke: jj panove, souhlasim s Vama ;)
497166
Psema+Fluke: jj panove, souhlasim s Vama *;)*
0 0
reagovat
KarelR: touché8)
497162
KarelR: touché*8)*
0 0
reagovat
Ani šajnu. Já nahrála v životě dvě hodiny celkem( Mario, olympijske hry, Aladdin:), ale nedávno jsem viděla statistiky a holky pařmenky jsou v zásadě statistické výjimky:)
497165
Ani šajnu. Já nahrála v životě dvě hodiny celkem( Mario, olympijske hry, Aladdin:), ale nedávno jsem viděla statistiky a holky pařmenky jsou v zásadě statistické výjimky:)
0 0
reagovat
Chtel bych videt NORMALNI divku, ktera hraje WoW... vaaazne. Devadesat procent tech divek se v realu jmenuje "John". ;)
497164
Chtel bych videt NORMALNI divku, ktera hraje WoW... vaaazne. Devadesat procent tech divek se v realu jmenuje "John". ;)
0 0
reagovat

Charlotte

Bůh to vymyslel za ně. Předhodil jim chlapi. Prej best game ever :D
497161
Bůh to vymyslel za ně. Předhodil jim chlapi. Prej best game ever *:D*
Charlotte
0 0
reagovat

charlotte

World of Warcraft a The Sims ti nic neříká?:))

Psema: přesně;) plus internet bez spy/adwaru/viru s připojitelnou myší a klávesnicí8)
497160
World of Warcraft a The Sims ti nic neříká?*:))* Psema: přesně;) plus internet bez spy/adwaru/viru s připojitelnou myší a klávesnicí*8)*
charlotte
0 0
reagovat
V televizi se budou děti dívat na Večerníčka:)) Zajímavé je, že stále ještě herní průmysl nedokázal vymyslet strategii, jak přilákat dívčí publikum v širším měřítku:)
497158
V televizi se budou děti dívat na Večerníčka:)) Zajímavé je, že stále ještě herní průmysl nedokázal vymyslet strategii, jak přilákat dívčí publikum v širším měřítku:)
0 0
reagovat
a nemusíš řešit, jestli ti něco na Vistách funguje nebo ne. Z tý kompatibility, resp. nekompatibility už začínám šílet. :(
497157
a nemusíš řešit, jestli ti něco na Vistách funguje nebo ne. Z tý kompatibility, resp. nekompatibility už začínám šílet. *:(*
0 0
reagovat
tss, ty konzole jdou právě ze šuplíků a PC hry do šuplíků. imho v pracovním životě je konzole daleko lepší kvůli veškeré jednoduchosti. Nemusím ztrácet čas zapínáním počítače (pokud ho mám, spíš budu mít notebook, který není na hry), sedím rovnou u televize atd.
497154
tss, ty konzole jdou právě ze šuplíků a PC hry do šuplíků. imho v pracovním životě je konzole daleko lepší kvůli veškeré jednoduchosti. Nemusím ztrácet čas zapínáním počítače (pokud ho mám, spíš budu mít notebook, který není na hry), sedím rovnou u televize atd.
0 0
reagovat
Ts, pracovat... všichni dobře víme, kdo za to může :D
497147
Ts, pracovat... všichni dobře víme, kdo za to může *:D*
0 0
reagovat
20-35 ano, ale to nevylucuje, ze 30-35 z toho bude maly zlomek... zkratka jakmile lidi vylezou z vysokych a jdou pracovat, konzole putuji do supliku... nerikam, ze u vsech a vzdycky, ale je to prirozeny jev... pocitacovy hrac je neco jako vrcholovy sportovec... jeho vrchol je nekde kolem petadvaceti. ;)
497142
20-35 ano, ale to nevylucuje, ze 30-35 z toho bude maly zlomek... zkratka jakmile lidi vylezou z vysokych a jdou pracovat, konzole putuji do supliku... nerikam, ze u vsech a vzdycky, ale je to prirozeny jev... pocitacovy hrac je neco jako vrcholovy sportovec... jeho vrchol je nekde kolem petadvaceti. ;)
0 0
reagovat

imf

Střílečky mě baví, když mají skvělou atmosféru, například Stalker, HL2 a najdou i další, já jsem vyrostl z těch quaků, unrealů apod. :)
ale aby si se nemýlil, těch starších hráčů je dost, v americe je v kategorii nad 20 let do 35 let největší procento hráčů, aspoň jsem to četl v průzkumech.
497138
Střílečky mě baví, když mají skvělou atmosféru, například Stalker, HL2 a najdou i další, já jsem vyrostl z těch quaků, unrealů apod. *:)* ale aby si se nemýlil, těch starších hráčů je dost, v americe je v kategorii nad 20 let do 35 let největší procento hráčů, aspoň jsem to četl v průzkumech.
imf
0 0
reagovat
Ja nastesti hraji vse mozne (pokud mi to tedy dovoli cas)... Ale mas pravdu, ze hraci 30+ moc nikoho nezajimaji a ja odufam, ale ja doufam, ze me to zajimat jeste bude... :D
497131
Ja nastesti hraji vse mozne (pokud mi to tedy dovoli cas)... Ale mas pravdu, ze hraci 30+ moc nikoho nezajimaji a ja odufam, ale ja doufam, ze me to zajimat jeste bude... *:D*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se