Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 14101 - 14120 Napsat příspěvek
t_gon: Tony Verceti je king všech kingů. :+ Ale s trojkou na mě nechoď. Hra, ve který je pořád tma, mě vážně nebaví. Tenkrát jsem si poprvé řekl, že GTA začíná silně vyšeptávat. Vice City prostě vede a nejen proto, že mě bavily mise s filmovym studiem.:D
497453
t_gon: Tony Verceti je king všech kingů. *:+* Ale s trojkou na mě nechoď. Hra, ve který je pořád tma, mě vážně nebaví. Tenkrát jsem si poprvé řekl, že GTA začíná silně vyšeptávat. Vice City prostě vede a nejen proto, že mě bavily mise s filmovym studiem.*:D*
0 0
reagovat

Xatrix

Zatím ta PC verze není vůbec potvrzená. Ale čeká se, že by to na PC být mohlo. Nejdřív asi na podzim.

Jinak já konečně otestoval ten britský sendit.com. Hra dorazila včera (pět dní ode dne objednávky) v bublinkové obálce. Všechno ok, do té doby, než jsem si na hřbetu všiml NTSC loga. Psal jsem jim email, ale než odpověděli, našel jsem na netu, že hry ze všech regionů chodí na všech konzolích, tak jsem se rozhodl to testnout (vrátit to chtěli nerozbalené) a všechno jelo ok, takže pohoda.
497452
Zatím ta PC verze není vůbec potvrzená. Ale čeká se, že by to na PC být mohlo. Nejdřív asi na podzim. Jinak já konečně otestoval ten britský sendit.com. Hra dorazila včera (pět dní ode dne objednávky) v bublinkové obálce. Všechno ok, do té doby, než jsem si na hřbetu všiml NTSC loga. Psal jsem jim email, ale než odpověděli, našel jsem na netu, že hry ze všech regionů chodí na všech konzolích, tak jsem se rozhodl to testnout (vrátit to chtěli nerozbalené) a všechno jelo ok, takže pohoda.
Xatrix
0 0
reagovat

2 t_gon

Tak jestli se nepletu, tak GTAIV bude prevedenej na PC, ale nejaka casova exkluzivita tam urco bude..
497449
Tak jestli se nepletu, tak GTAIV bude prevedenej na PC, ale nejaka casova exkluzivita tam urco bude..
2 t_gon
0 0
reagovat
Tak nevim, ale myslim ze uz i GTA III byla vynikajici. Pote jsem se dostal k VC a po prvnim dojeti hlavni linie jsem se opet do VC prestehoval na letni prazdniny. Sice, ac jsem se snazil sebevice, tak nad 94% jsem se nedostal, tak i tak to byla jedna z nejvetsich srdcovak.
A k SA mam zatim chladny pristup. Jiz 2x jsem to testnul, ale po chvilce zahodil. Mozna casem napravim, ale pokud se GTA IV dostane casem na Pecko, tak je to jasna volba.
A Tony Verceti byl nejvic dymar z GTA serie (:
497447
Tak nevim, ale myslim ze uz i GTA III byla vynikajici. Pote jsem se dostal k VC a po prvnim dojeti hlavni linie jsem se opet do VC prestehoval na letni prazdniny. Sice, ac jsem se snazil sebevice, tak nad 94% jsem se nedostal, tak i tak to byla jedna z nejvetsich srdcovak. A k SA mam zatim chladny pristup. Jiz 2x jsem to testnul, ale po chvilce zahodil. Mozna casem napravim, ale pokud se GTA IV dostane casem na Pecko, tak je to jasna volba. A Tony Verceti byl nejvic dymar z GTA serie (:
0 0
reagovat
Vice city ma takovu rekl bych moc pekne barevnou atmosferu, ta byla super, myslel jsem si, ze jsem uplne nekde v Miami :D
497446
Vice city ma takovu rekl bych moc pekne barevnou atmosferu, ta byla super, myslel jsem si, ze jsem uplne nekde v Miami *:D*
0 0
reagovat
SA má bezchybnou atmosféru, která našinci může uniknout, protože zkrátka neni černej a nežije v ghettu. Jinak bylo všechno na svém místě, mentalita "niggaz" v ghettu, války s hispáncema, kubáncema, provázanost s předchozími díly... všechno bylo prima. Jen to bylo trochu moc dlouhé. To nemění nic na tom, že Vice City mám radši i přes ty nedostatky :)
497444
SA má bezchybnou atmosféru, která našinci může uniknout, protože zkrátka neni černej a nežije v ghettu. Jinak bylo všechno na svém místě, mentalita "niggaz" v ghettu, války s hispáncema, kubáncema, provázanost s předchozími díly... všechno bylo prima. Jen to bylo trochu moc dlouhé. To nemění nic na tom, že Vice City mám radši i přes ty nedostatky :)
0 0
reagovat
To je pro me docela novinka... 8)
497435
To je pro me docela novinka... *8)*
0 0
reagovat
ja jsem slysel, ze SA bylo meznikem mezi vice city a ted tou ctyrkou. ze chteli prej jen vydelat, aby mohli udelat tohle
497434
ja jsem slysel, ze SA bylo meznikem mezi vice city a ted tou ctyrkou. ze chteli prej jen vydelat, aby mohli udelat tohle
0 0
reagovat
Rockstari jsou borci a podle me se seriii GTA nikdy neusnou na vavrinech...
497433
Rockstari jsou borci a podle me se seriii GTA nikdy neusnou na vavrinech...
0 0
reagovat
Vice City, přestože bylo celkem zábavné, nesahá v mých očích SA ani po kolena...
497432
Vice City, přestože bylo celkem zábavné, nesahá v mých očích SA ani po kolena...
0 0
reagovat
jj, je na tom pekne videt, ze Rockstari nezdimou uspesnej titul, ale snazej se to pilovat s kazdym novym dilem s vyssi cislovkou..
497428
jj, je na tom pekne videt, ze Rockstari nezdimou uspesnej titul, ale snazej se to pilovat s kazdym novym dilem s vyssi cislovkou..
0 0
reagovat
Me presvedcilo ke koupi, ze to je GTA :D Ne, vazne, je tam vice aspektu (pribeh, doprava podzemkou, novy pohled pri strileni...) ale mam takovy dojem, ze i bez nich by to nezklamalo, GTA je proste GTA...
497427
Me presvedcilo ke koupi, ze to je GTA *:D* Ne, vazne, je tam vice aspektu (pribeh, doprava podzemkou, novy pohled pri strileni...) ale mam takovy dojem, ze i bez nich by to nezklamalo, GTA je proste GTA...
0 0
reagovat
Jako videorecka vypada uzasne. Me hlavne ke koupi presvedcil fakt, ze tam konecne bude rozumnej pribeh.
497426
Jako videorecka vypada uzasne. Me hlavne ke koupi presvedcil fakt, ze tam konecne bude rozumnej pribeh.
0 0
reagovat
Vice City bylo hrozně pohodový, tohle vypadá moc vážně. Ale jako simulátor ježdění po městě & poslouchání rádia to asi bude nedostižný. :)
497425
Vice City bylo hrozně pohodový, tohle vypadá moc vážně. Ale jako simulátor ježdění po městě & poslouchání rádia to asi bude nedostižný. :)
0 0
reagovat
Zatím z toho mám dojem, že to bude stejný jako vždycky a pokud mě nezaujme hlavní hrdina nebo prostředí, tak mě to holt nezajímá. Vice City mělo výbornou retro atmosféru, sympaťáka v havajský košili a zábavný mise, San Andreas mě prudilo už svojí gangsta podobou a po půlroce přemouvání, abych ho vůbec nainstaloval, jsem ho po pár hodinách smazal. A tohle, tohle prostě ne. To si radš pustim Východní přísliby. Zaberou mi míň času a budu z nich mít lepší pocit.;) Ale jinak vám to nadšení přeju.;)
497423
Zatím z toho mám dojem, že to bude stejný jako vždycky a pokud mě nezaujme hlavní hrdina nebo prostředí, tak mě to holt nezajímá. Vice City mělo výbornou retro atmosféru, sympaťáka v havajský košili a zábavný mise, San Andreas mě prudilo už svojí gangsta podobou a po půlroce přemouvání, abych ho vůbec nainstaloval, jsem ho po pár hodinách smazal. A tohle, tohle prostě ne. To si radš pustim Východní přísliby. Zaberou mi míň času a budu z nich mít lepší pocit.*;)* Ale jinak vám to nadšení přeju.*;)*
0 0
reagovat
Přistěhovalce z východu jsem vzal na milost až po Eastern Promises... resp... aspoň mi přestal vadit ten přízvuk. Vice City nepřekoná, ale... i u SA jsem před pár lety strávil celé prázdniny a to je přitom ze všech GTA nejslabší, takže jestli se objeví i na PC tak ho určitě zkusím.
497422
Přistěhovalce z východu jsem vzal na milost až po Eastern Promises... resp... aspoň mi přestal vadit ten přízvuk. Vice City nepřekoná, ale... i u SA jsem před pár lety strávil celé prázdniny a to je přitom ze všech GTA nejslabší, takže jestli se objeví i na PC tak ho určitě zkusím.
0 0
reagovat

Psema

JJ, je celkem dlouha... Ten pristehovalec z vychodu se mi take nejak extra nelibi, ale nejak to preziji, uz aby mi dorazilo ;)
497421
JJ, je celkem dlouha... Ten pristehovalec z vychodu se mi take nejak extra nelibi, ale nejak to preziji, uz aby mi dorazilo *;)*
Psema
0 0
reagovat
jo, chlapce, to prichazis o hodne. videorecenze budiz toho dukazem. ta hra je bozi. (jo,kupuju:D)
497420
jo, chlapce, to prichazis o hodne. videorecenze budiz toho dukazem. ta hra je bozi. (jo,kupuju*:D*)
0 0
reagovat
jsem u tý recenze málem usnul a stejně mě to nepřesvědčilo ke koupi. Vice City forever, s nějakejma niggas a přistěhovalcema z východu mi můžou vlézt na záda.:-
497419
jsem u tý recenze málem usnul a stejně mě to nepřesvědčilo ke koupi. Vice City forever, s nějakejma niggas a přistěhovalcema z východu mi můžou vlézt na záda.*:-*
0 0
reagovat
Pokud by nejake hrace zajimalo, tak zde je prvni ceska recenze na GTA 4: link
497418
Pokud by nejake hrace zajimalo, tak zde je prvni ceska recenze na GTA 4: http://games.tiscali.cz/reviews/gtaiv/index.asp
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se