Jste svědky obřadu, který se koná jednou, maximálně dvakrát za deset let. Do redakce MovieZone mají totiž přístup jenom ti nejostřejší hoši, prověření tajnými rituály a tisícem zkoušek. Proč? Jednoduše pro vás chceme to nejlepší a navíc má naše redakce velmi úzké vztahy, což dokazuje i fakt, že pořádáme pracovní porady častěji než konkurence. Protože nám chybí vlastní mrakodrap, většinou se srotíme v nějaké té příjemné hospůdce (jméno neprozradíme, ještě byste nás chodili fotografovat ;). Tam občas přijdou i špioni od konkurence aka naši dlouholetí kamarádi. Často jsme přemýšleli nad tím, zda má cenu rozšiřovat naše řady a postavit tak pečlivě naolejovaný stroj tváří v tvář všem možným rizikům... Odpověď je jasná a protože se nehodláme zastavit a chceme vám přinášet neustále lepší, větší a zajímavější spektrum informací, museli jsme sáhnout po posilách. Takže se připravte, udělejte dlouhý nádech a přivítejte nového redaktora s kódovým označením Shushika.

Jak jste mohli vidět na obrázku z hlavní stránky, jedná se o typického severoamerického kmeta, který žije poblíž Dallasu, v malém dřevěném srubu a čas od času zajede svým pick-upem do L.A., aby tu zpovídal hvězdy a nakoukal nejnovější filmy... proto jsme si ho vybrali... Mno... jestli jste jako agent Mulder a chcete tomu věřit, pak si poslužte. Ostatním doporučuji jeho anonymitu rozbít čtením jeho článků, případně docházkou na slibovanou Noc plnou trailerů, kde se naše kvarteto představí v plné síle. Došlo k menším změnám, které představíme v samostatném článku (termín byl posunut z 12. ledna na 5. ledna), ale už máme zajištěný velký sál, takže se nebojte - na každého se dostane.

Shushika se představuje trailerem k novému českému filmu (naše oblíbené mučení) a zítra na vás zaútočí velmi exkluzivním materiálem. Vídat ho budete ve spoustě rubrik a díky němu si budeme moci na Vánoce dovolit další rozšíření tématického záběru... To víte, Ježíšek nespí ani na MovieZone. Tak našeho nováčka srdečně přivítejte, zuaslouží si to.