Povídali, že mu hráli...


ikona
imf
ostredakce
 

Na každém konci je hezké to, že něco jiného začíná. Tohle zlaté pravidlo se snažíme dodržovat, abyste si snad nemysleli, že se flákáme. A jakmile jsme vypravili Dura vstříc jeho spisovatelským povinnostem a zbavili Salaš ovčí vlny, museli jsme přemýšlet nad nějakou odpovídající náhradou. Ve skutečnosti jsme měli pár nápadů v hlavě a některé jste nám podsunuli sami. Pokud se rozhlédnete po MovieZone a začnete vypočítávat jednotlivé rubriky a témata, dojdete zřejmě k jedné malinké skulince, kterou jsme nestihli zaplnit. Letošní rok je ale rokem záplat - nabídli jsme vám pravidelné televizní tipy, snažíme se tu a tam vykouzlit nějaký ten speciál a teď přicházíme s další vychytávkou. Mnozí z vás čekali, že se na Durově místě objeví někdo další, ať už novinář nebo nějaký novopečený psavec. Snažíme se dělat to, co se od nás nečeká a proto jsme se vydali jiným směrem. Zavřete oči a nastražte uši. Přichází zbrusu nová rubrika, která se bude věnovat filmovým soundtrackům.

První recenzi najdete na MovieZone už dnes a v následujícím týdnu budeme servírovat vždy jeden soundtrack denně. To abyste si zvykli. :) Příštím pátkem počínaje se začne objevovat jeden soundtrack týdně. Převážně půjde o novinky, ale najdete tu i soundtracky spjaté s vydáním toho kterého filmu na DVD a čas od času i nějakou tu klasiku, která nám ani po letech nezmizela z poličky. Snad se vám nový přírůstek zalíbí a donutí vás k tomu, abyste si tu a tam nějaký ten soundtrack pořídili. Nadcházející letní sezóna jistě přinese pár zajímavých počinů a my slibujeme, že se budeme věnovat jak elektronickým drsňákům (viz Hans Zimmer na obrázku, v tomto týdnu se s ním setkáte minimálně dvakrát), tak komornějším žánrovkám. Máme stejně rádi kytary jako klavír, líbí se nám tisícihlavé orchestry i flétnová sóla. Nechte se překvapit a kupte si lepší repráky. Budete je potřebovat.

Komentáře
VŠECHNY KOMENTÁŘE (38)
© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace