A je to tady! Uwe Boll nás svými hláškami baví už pěkně dlouho, ale v poslední době překročil i onu pověstnou hranici hollywoodského běsnění. Vypadá to, že mu BloodRayne přirostl k srdci víc než je zdrávo. Nejdřív nařknul a zažaloval firmu zodpovědnou za marketing z toho, že hlavně díky její nekompetenci se BloodRayne neprobojoval do požadovaných dvou tisícovek kin, načež ho firma zpětně zažalovala za neproplacené šeky. A teď se chce rvát se svými největšími odpůrci - internetovými recenzenty.

Možná si vzpomenete na legendární story z českých luhů a hájů. Tehdy viselo ve vzduchu boxerský zápas Jiří Pomeje vs. Tomáš Baldýnský. Bylo to pouze naznačeno v reakcích pana Pomejeho, ale internetový šum z toho udělal doslova událost. Moc jsme se tehdy pobavili. A Uwe to teď hodlá povýšit na úplně novou úroveň v rámci kampaně "Put Up or Shut Up". Uwe totiž chystá natáčení další herní adaptace (Postal) a protože hra především oslavou násilí, navrhnul internetovým kritikům, kteří ho nejústavněji pomlouvají a dělají si z něj legraci, aby se dobrovolně přihlásili a dojeli se na natáčení podívat.

Dobrovolníci budou mít postaráno o bydlení i stravu a budou si moct zahrát nějaké to křoví v Bollově filmu. To by ještě nebylo nic extra zajímavého, jenže... v přestávkách mezi záběry budou mít možnost navléknout boxerské rukavice a rozdat si to v ringu se samotným Bollem. "Pokud mi to chcete nandat, tady máte možnost." Ha... nevím jestli se tomu dá věřit, nejsem žádná sušinka, ani svalovec a v boxu jsem nikdy nevynikal, navíc Uwe určitě trénoval a navíc je vzrůstu dřevorubeckého, ale... dokážete si to představit? :)))

Musel jsem použít tři smajlíky, protože jeden by byl prostě málo. A pokud nemůžete popadnout dech, vězte, že to má celé sladkou tečku. Všechny zápasy budou nasnímány štábem a vybrané scény z nich budou součástí natáčeného snímku. Celé verze zápasů pak budou vystaveny na internetu. Od zítřka začnu chodit za kamarádama, co dělají thajský box. Někteří z nich to dotáhli sakra daleko a to by v tom byl čert, abych to za těch pár týdnů nedal dohromady (kdo nevěří, tady je důkaz místo slibů ;). Jen doufám, že ta soutěž není zas jen pro Američany. To by bylo nespravedlivý... přijít o takovou šanci. :)