Han Solo se (znovu) vrací před kamery?


ikona
KarelR
han soloron howardstar wars
Do premiéry Hana Sola zbývá čtyři a půl měsíce a dosud jsme neviděli ani pořádnou fotku. A to ani zdaleka není to nejhorší. 

Lucasfilm se z Rogue One očividně nepoučil. Přetočený film nakonec vydělal povinnou miliardu dolarů, to ale bylo rok po Epizodě VII, kdy byla pozice Star Wars ještě neotřesitelná. V tuhle chvíli máme za sebou Epizodu VIII, která má daleko vyhrocenější ohlasy než její dvoumiliardový předvoj. Což se samozřejmě promítne do tržeb mladého Hana Sola, který padá z jednoho průšvihu do druhého.

Nejdřív jsme tu měli vyhození režisérů Phila Lorda a Chrise Millera, jejichž vize se příliš rozcházela s „klasickými Star Wars“. Potom dorazil za kameru Ron Howard, jenž údajně přetočil až 80% filmu a kupříkladu vyměnil postavu Michela K. Williamse za nového gangstera (asi?) s tváří Paula Bettanyho, jelikož Williams neměl čas na přetáčky. No a nakonec si stačí vzpomenout na první uniklé vizuály, které Disney a Lucasfilm označili za fan arty, jen aby se záhy ukázalo, že jsou pravé a pochází z nového Lega.

Ještě včera to vypadalo, že tím solovské drama končí, v pátek dorazí trailer a pak už se jen budeme modlit, abychom v květnu nefasovali totální katastrofu. Teď je ale všechno jinak, páteční trailer totiž dost možná nedorazí a internet zaplavily zprávy o dotáčkách, které vyrábějí další vrásky na čele. Na jednu stranu by mělo jít o zcela běžné „pick-ups“, tedy záběr sem, záběr tam a sbohem. Na druhou se však mluví o tom, že se na přelomu ledna a února razí na plac na tři týdny (!), což už tak pohodově nezní.

Solovo mediální peklíčko zkrátka pokračuje, a pokud ho neutlumí nějaká upoutávka (Ron Howard ji vágně slibuje „brzy“), Lucasfilm má před sebou další měsíce trápení. A to se ještě nezačalo pořádně spekulovat o rozpočtu (alespoň 250 mega?) a trollové si prozatím nestěžují na to, že Hanova kamaráda Landa hraje černoch, aby byl film rasově korektní!

---

Vytáhni v hospodě: Odevšad mazané fotky Lega potvrzují upraveného Malého sokola. Klasickou podobu zřejmě dostane až na konci filmu, takže… jo, další věc, na kterou se bude ještě půl roku nadávat.

Komentáře
VŠECHNY KOMENTÁŘE (37)
© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace