Diskuze k článku Téma: Co čekat od Justice League? Rozbor trailerů i chaosu v DC

příspěvky 1 - 20 Napsat příspěvek

váš komentářzrušit
19.09.2017 19:32:10

Jak říká kolega Přikryl alias Karlos, klobouk dolů ano. Mám pocit, že Vaughn má pořádnej zálusk. Moderní doba letí neustále kupředu, podobně i zvýšená chuť fanoušků a hollywoodských producentů. Remejky a restarty, omlazení či stárnutí superhrdinů hýbou světem. Cesta Supermana na filmová plátna zkrátka nebyla jednoduchá. Přesto všechno se těšíme mnohem víc. Prvořadá naděj se ukáže až po 16.11. to bude spravedlnost k víře Supermanova návratu celistvá. 

19.09.2017 18:11:44

:D:D:D Tohle nikdy neomrzí. Vlastně jo. Už asi před rokem. 

19.09.2017 17:56:32

toto je tiez sekta, jeblisti 

19.09.2017 17:55:24

 :D:D:D Ale musím uznat, že takovou výdž a zapálení pro věc nemají ani Jehovisti. Klobouk dolů.

19.09.2017 17:26:21

Fuck Marvel part two.

Hranice jsou ale třeba zrovna tady na týhle nedotažený stránce nevidím žádnou. Stačí když vidím ten plevel viz. neustálý roztažený marvel cukry. Svým způsobem chci jen říct, že naděj Supermanova sílí a zadupe všechny nedobrý jedince. Který dřív či později stejně uvidí jas z nebes.
Děkuju za pozornost

16.09.2017 13:31:28

Kdyby RainMakeR a Dosty měli dítě, jmenuje se John. :D

15.09.2017 23:26:48

Je to upřímný a srdečný vzkaz. Všem cukrátkám od marvelu, přeju pěknej den.

15.09.2017 13:58:31

John

niekto spísal 10 bodov a ty si to dal to translatora a nalepil sem, gratulujem

15.09.2017 12:57:25

John

Působíš na mne, jak RainMakeR z alternativní reality :D 
Je cool být Hardcore Fan, ale někdy je lepší věděl, kde jsou hranice.   

15.09.2017 12:10:39

John

ten příspěvek působí, jak kdybys ho prohnal google translatorem:D

15.09.2017 11:49:20

Fuck Marvel!

1. Já Batman až tolik nežeru.
2. Určitý jedinci nemají dost fantazie rozvíjet lepší DC vesmír, proto zůstávají u slabýho nedotaženýho Marvelu.
3. Man of Steel 2 naději má opravdu obrovskou.
4. Co je vlastně lepší?  Záleží pouze na kvalitě ikonických postav a to marvel postrádá bohužel.
5. Digi bordel koho tohle slovo napadlo? Vždyt to máme dneska absolutně všude!
6. Proč by muselo DC, být tak divné? Marvel je poměrně dost zbytečnej materiál, pro někoho je cukrová vata zase dobrá. Já miluju Supermanovu znělku a Liga je celá zasvěcena jemu. 
7. Spekulace o neúspěchu už ted, mohou psát jen nepřející jedinci.
8. Liga spravedlnosti je dobře utajená a fantasticky mate spoutu rádoby fanoušků.
9. Věřím v absolutně nový level DC, samozřejmě kryptoňan je najnadějnější.
10. Aquaman si srajdy od Marvelu dává k snídani.

12.09.2017 16:11:37

Super článek a se spoustou věcí s těžkým srdcem souhlasím. Velmi mě těší, že jsou zde inteligentní uživatelé, kteří dokáží své názory napsat a se kterými se ztotožňuji(x_ander_jc). Snad se JL povede, jak po finanční a kvalitativní stránce a WB získá trochu pevně pudu pod nohama a klid.

12.09.2017 14:04:49

Kmotr

"blesky" kolem nej znazornuji speed force

12.09.2017 13:09:08

Kmotr

Aby se ukázalo jak je "bleskově" rychlý :D

12.09.2017 11:49:28

Co bych chtěl vidět ve světě DCEU? Vedle fungující hlavní linie, hlavně ty stand-alone projekty. Rád bych se těšil na film Hitman, ve kterém bude hostovat Batman (a Tommy mu po špatném obědě pozvrací boty). Nebo na Constantina. Nebo na Loba. Ano, DC má hodně zajímavých a zábavných postav a to, co nám místo nich strká do filmové verze je opravdu smutné.
PS: Nevíte, proč když Flash běhá, tak jsou kolem blesky? 

12.09.2017 10:38:58

"sólovku Nightwinga (devět z deseti fanoušků comicsů ani netuší, kam si tu postavu zařadit)" :D Asi jediná chyba ze strany autora článku, jelikož pokud žádný komiksák nezná tuto postavu, tak to logicky není žádný komiksák. Charakter co byl v 6123 kapitolách a funguje tu už od roku 1940 se jednoduše nelze přehlédnout. ;)  

No nic obrátím list, jelikož nadále je to slušný článek a s mnoha lidmi tu souhlasím, protože WB je chaotická banda, která nedává pozor na to co vypustí do světa. Hodně lidí tu zapomíná na chystaný projekt Mad Love: Joker and Harley Quinn (nebo jak se to bude jmenovat) a jak správně zmínil KarelR bude hraný seriál Teen Titans aneb další chaos pro potok DC Comics, protože znenadání budou dva Nightwingové a seriálového hraje překvapivě Brenton Thwaites.

Osobně čtu komiksy od DC Comics už nějaký pátek a přeji jim, aby se jim i na filmovém plátně dařilo, protože jako pravý fanoušek jsem chtěl vždy vidět hranou Justice League. Přesto zatím jsem zklamaný ze strategie WB a nevím jestli se mám těšit či mít strach. Určitě nechci, aby se znovu vše spláchlo do záchodu, jelikož to považuji za mrhání financemi a naopak nechci koukat na své oblíbené hrdiny, kteří se chovají na plátně hloupě a mimo charakter.  

12.09.2017 10:27:40

Randal: Souhlas, to je přesně ono. Bordel je jedna věc, ale když oni sami ani neví, co budou točit, tak je to opravdu cesta do pekel.

Warneři by udělali dobře, kdyby si konečně sedli, vymysleli jasný plán a pak dali do kupy tiskovku, kde by naprosto jasně řekli, co bude, co nebude a smetli ty hromady balastu, které se kolem nich šíří.

Jenže ten plán musí bý rozumný, ne tam tlačit nesmysly jako film Harley Quinn a Joker (proboha proč, když točí Suicide Squad 2 a Gotham City Sirens), netlačit filmy o každé vedlejší postavě (proč tančit kolem sólovek Nightwinga, Batgirl nebo Deadshota, když mají sotva jasno v tom, jak bude vypadat sólovka Batmana?) a nevymýšlet blbosti typu Shazam, když ještě nezvládli představit ani většinu postav z Justice League.

Tady by si z Marvelu měli vzít příklad - vzít silné postavy, jim dát série, které jednou za pár let proloží týmovkou a postupně přidávat jako bonus filmy o dalších postavách, které se osvědčí. Marvel moc dobře věděl, proč univerzum stavěl na Ironmanovi, Capovi a Thorovi a až po tom, co tihle tři se dostatečně zavedli jako základní pilíře (což taky nebyla zrovna jednoduchá věc - viz. první díly Capa a Thora, které nebyly žádné velké pecky ani komerčně ani ze strany kritiky/diváků), tak začal opatrně tlačit další postavy. A moc dobře věděli, proč hned nevytasit sólovky Hawkeye, Black Widow nebo Furyho, ačkoliv lidi po tom po Avengers volali. No protože by se jim to rozsypalo, raději pracovali na ústřední trojce. Nahazovat různé postavy si můžou dovolit až teď, po 10 nebo 15 filmech.

Já rozhodně nechci, aby Warneři kopírovali Marvel, ale tu počáteční "umírněnost" by si mohli vzít k srdci. Chápu, že týmovku chtěli protlačit co nejdřív. No dobře. Ale je potřeba dál cílevědomě pracovat na základních postavách a to univerzum tvořit. Kdyby dali dohromady jasný a oficiální plán, na kterém by řekli, že po JL přijde sólovka Batmana (kde se třeba představí Nightwing a Batgirl) Wonder Woman 2, Aquaman, Man of steel 2 a k tomu buď SS2 nebo Gotham city sirens, načež by následoval nějaký další velký crossover s tím, že "pak se uvidí", tak by to bylo ok. Lidi by věděli, na co se těšit a dávalo by to smysl. Vedlejší postavy můžou v průběhu těchto filmů představit a kdo se osvědčí, s tím se bude pokračovat.

Ale koho má lákat plán typu: Po JL přijde Batman, který asi dostane trilogii, ale ještě nevíme, jestli ho bude dál hrát Affleck. Pro jistotu dostane sólovku i Batgirl, Nightwing, Deadshot, spolčný film Joker a Harley Quinn, přičemž nám vůbec nevadí, že dáme i Gotham city sirens a pak pro jistotu další Suicide Squad. Jo a ještě dalšího Jokera, ale "jiného" Jokera, kterého bude hrát někdo jiný a bude samostatný. Aquamana přece už točíme. Man of steel byla naše základní postava, takže dvojka někdy bude, ale uvidíme kdy. Raději dáme Shazama, kterého nikdo nezná a do té doby se nikde jinde neobjeví - nevíme, kdo ho bude hrát, ale už máme jako záporáka obsazeného Rocka, který jako Black Adam taky dostane sólovku.  A samozřejmě tam někde vrazíme sólovku Flashe a přidáme Green Lantern Corps. 

No jako sorry, ale tohle ani vidět nechci.

12.09.2017 09:09:04

...na druhej strane nevznikali v podobnych porodnych bolestiach aj celuste, apokalypsa alebo titanic?

12.09.2017 09:07:42

Ak bude justice league dobry, tak to bude najvacsie prekvapenie blockbusterovej historie a vrchol producentskeho umu. Moc tomu vsak neverim a to sa mi bvs velmi pacilo. 

12.09.2017 07:34:10

DCEU by vyzeralo omnoho stabilnejšie a istejšie, keby neexistovali fámy o Affleckovom odchode, nebol cirkus okolo režiséra Batmana a keby WB neohlásili niekoľko nesystémových spin-offov a sóloviek.

IMO v tomto štádiu by mali riešiť Batmana, Justice League, Suicide Squad 2, Aquamana, prípadne Wonder Woman 2 a Man of Steel 2., alebo Green Lantern. That's it. Dať si záležať, aby tie filmy boli dobre napísané a hotovo. Načo do toho pchať Justice League Dark, Gotham city Sirens, Joker and Harley Quinn, origin Jokera, Nightwinga?

Znova robia tú istú chybu ako v prípade Batman v Superman - nemajú poriadne postavené ani základy a chcú všetko naraz. Ako keby im nedochádzalo, že keď to dodrbú a nastavia celé zle, len si poškodia vlastný franchise a budú musieť čakať X rokov na ďalší reštart.  

© copyright 2000 - 2017.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se